2. Objednávka

2.1

Zákazník má možnosť výberu a nákupu konkrétneho tovaru uvedeného na web stránke Prevádzkovateľa www.harmonynature.sk.

Tento krok môže Zákazník uskutočniť nasledovne:

  • Objednávka tovaru cez E-SHOP
  • Objednávka tovaru telefonicky na tel.čísle: 0904 692 066
  • Objednávka tovaru mailom: office@harmonynature.sk

2.2

Po odoslaní objednávky bude objednávka spracovaná a na e-mail zákazníka bude do 24hodín doručené potvrdenie o jej prijatí Prevádzkovateľom. Na uvedenú e-mailovú adresu budú zákazníkovi v prípade potreby zasielané všetky ďalšie informácie ohľadom objednávky: informácia o odoslaný objednávky. Po prihlásení do systému na web stránke si Zákazník môže v časti "Objednávky" sledovať stav vybavenia jeho objednávky.

2.3

Vystavenú Faktúra - daňový doklad, zasielame na mail uvedený pri objednávke v PDF formáte. V príp. požiadavky zaslania faktúry v tlačenej forme je potrebné túto možnosť zvoliť v objednávkovom formulári. Dodatočne na vyžiadanie mailom, či telefonicky zasielame originál daňového dokladu - faktúru vystavenú.

 

Návrat späť

 

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií