Späť

Skúsenosti s Ionizovanou vodou ► Psoriáza • Zápal ďasien • Znamienko na pokožke

Pridal: Počet zobrazení: 151

Zaujímajú Vás reálne skúsenosti našich zákazníkov s ionizovanou vodou vyrobenou v ionizátore vody aQuator? Používanie ionizovanej vody: Alkalickej (živá) a Acidickej (mŕtva) vody prináša široké možnosti použitia pri problémoch na pokožke z vonka, ale aj pri riešení problémov s pokožkou v ústnej dutine. Aplikáciu ionizovanej vody na postihnuté miesta nie je potrebné dopĺňať o ďalšie prípravky. Mŕtva dezinfekčná voda má zhodné pH ako pokožka, preto dokáže optimálne pH pokožku ošetriť, dezinfikovať a zbytočne ju nedráždiť. Živá voda so zvýšeným pH zasa podporuje obnovenie buniek na povrchu pokožky. O skúsenostiach zákazníka, ako im v rodine pomohla vzájomná kombinácia živej a mŕtvej vody pri problémoch na pokožke nájdete v článku ...

Skúsenosti s Ionizovanou vodou ► Psoriáza • Zápal ďasien • Znamienko na pokožke

--------------------›

Približne pred 5 rokmi som kúpil jeden ionizátor do mojej rodiny a jeden rodičom. Ja pijem živú vodu celkom pravidelne a na ošetrenie pokožky používam mŕtvu vodu (výplach úst, po holení, mačánie nôh, ...). Každé ráno pripravím čerstvú vodu a neviem si ani predstaviť, že by som si ju každý deň nedoprial, tak som si na ňu zvykol. Som s ňou veľmi spokojný. Pravidelným výplachom ústnej dutiny som si vyliečil zápal ďasien.

Ale najväčším zázrakom pre mňa bolo, že som mal nález na znamienku na pokožke, ktoré bolo po vyšetrení označené ako pozitívny nález, ktorý sa musí operatívne odstrániť. Každý deň som znamienko potrel najprv mŕtvou vodou a potom živou vodou, po roku kožná lekárka zistila, že problém zmizol.


A ešte skúsenosť mojej mamy, ktorá mala roky problémy so psoriázou na lakťoch rúk a v podkolení. Pravidelne začala používať mŕtvu vodu na zmáčanie a dezinfekciu postihnutých oblastí a po uschnutí si miesta opláchla živou vodou. Vnútorne pila živú vodu, denne asi 2litre, aby sa eliminovalo prekyslenie organizmu.

Po pol roku, keď išla mama na kontrolu ku kožnej lekárke, tá neverila vlastným očiam, ako mame psoriáza zmizla. A nikdy sa nevrátila.


Stále nás prekvapuje, na čo všetko sa dá ionizovaná voda používať. Možností použitia je ozaj veľa a aj my doma ich neustále rozširujeme. V tomto období moja manželka používala napr. mŕtvu vodu na dezinfekciu a iné dezinfekčné prípravky už nekupovala. Jarný detox sme si pripravili ako smoothie z čerstvých bylín a živej vody. A mohol by som tu ešte písať dlhé riadky, na čo sme za to obdobie živú, či mŕtvu vodu používali.

Možno ste si to všimli aj vy, ale ľudia ktorí sú zdraví, sa prevenciou nezaoberajú. Venujú pozornosť zarábaniu peňazí a zlepšovaniu svojho konzumného života a k sebe samým pristupujú, akoby ich zdravie bolo nekonečné. Ale keď prídu o svoje zdravie, urobia všetko možné i nemožné, aby našli riešenie na svoj zdravotný problém a to stojí nemálo peňazí. Prevencia je vždy lacnejšia, ako liečba.

Aj ja som roky takto žil, prevencii som nevenoval takmer žiadnu pozornosť. Mal som však to šťastie, že keď začali moje problémy, tak som sa dostal po informácie o ionizovanej vode. Rozhodol som sa kúpiť ionizátor vody, ktorý ma dostal zo zdravotných problémov. Čo však nedokážem ani odhadnúť je, koľkým problémom som s ionizovanou vodou predišiel.

Váš spokojný zákazník, Juraj L. 

 

.

 

Účinky Ionizovanej vody

Ionizovaná voda neobmedzené prínosy

• Doplní potrebné alkalické ióny, ktoré zabraňujú hromadeniu kyslého odpadu a to nie len v oblasti kĺbov, ale bez váhania môžeme hovoriť o všetkých bunkách tela.

Vysoké hodnoty antioxidantov v Alkalickej vode neutralizujú voľné radikály, ktoré sú príčinou rýchlejšieho starnutia buniek, teda celého tela.

• Alkalická voda sa omnoho ľahšie vstrebáva do buniek, pretože je tvorená menšími zhlukmi molekúl, ako obyčajná voda. Lepšie vstrebávanie vody do buniek znamená viac kyslíka pre bunky, viac výživných látok, lepšie vnútorné čistenie buniek (detox), viac energie a pomalšie starnutie buniek.

• Všetky tieto bonusy Alkalickej živej vody zlepšujú stav pacientov s kožnými problémami a napomáhajú predchádzať problémom spojených s prekyslením organizmu.

• Acidická mŕtva voda má schopnosť ničiť a hubiť široké spektrum baktérií, mikroorganizmov, plesní, kvasiniek na povrchu pokožky. Zároveň pH mŕtvej vody v rozmedzí 6,5 - 4,5 blahodárne a tonizujúco pôsobí na pokožku, keďže i pokožka samotná má prirodzene kyslé pH.

 

Doplňujúce informácie 

Koľko Alkalickej vody je potrebné denne vypiť? Toľko, aby ste pokryli dennú potrebu tela. Priemernú spotrebu vypočítate nasledovne: 0,04l x telesná váha (Príklad: 0,04 x 70kg = 2,8l vody denne). 

Aká hodnota pH vody je odporúčaná? Alkalická voda s pH 9,5 je najvhodnejšia pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

 

Užite si väčšiu pohodu :) Ionizovaná Alkalická a Acidická voda Vám 

pomôže vyriešiť rôzne problémy s pokožkou.

 Alkalická ionizovaná voda podpora pankreasu

 

A to nie je všetko ...  S čím vám môže IONIZOVANÁ VODA ešte pomôcť? Tu sú ďalšie skúsenosti

Skúsenosti s ionizovanou vodou 

 

.

► Na aký problém hľadáte riešenie a nenašli ste na tento problém odpoveď na HarmonyNature.sk?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií