Pálenie záhy • Reflux • Stíšte nepríjemné pálenie žalúdočnej kyseliny s Alkalickou vodou

Pridal: Počet zobrazení: 247

Pálenie záhy, reflux, pyróza či kyseliny – pod všetkými týmito názvami rozumieme nepríjemné pálenie v hrdle a žalúdku, pocit bolestivého hladu alebo tlaku za hrudnou kosťou. Spôsobujú ho žalúdočné kyseliny, prípade natrávená potrava, ktoré sa dostávajú do pažeráka, kde sa ukladajú. Práve tam spôsobujú nepríjemné pocity. Najčastejšie sú pálením záhy postihované tehotné ženy a ľudia s nadváhou, ale ak s ním máte častú skúsenosť aj mimo tehotenstva, treba zbystriť pozornosť. V tomto prípade je potrebná návšteva lekára. Pokiaľ na vás pálenie záhy dolieha len občas, môže vám pomôcť zmena životosprávy. Počuli ste už o pôsobení ionizovanej alkalickej vody na žalúdok? Ešte nie? Tak si prečítajte skúsenosť, ako pôsobí alkalická voda na kyseliny v žalúdku ...

Pálenie záhy • Reflux • Stíšte nepríjemné pálenie žalúdočnej kyseliny s Alkalickou vodou

Príbeh od J.P.: Ionizátor odporúčam každému, kto trpí pálením záhy ...

Dlhé roky som mala nepríjemný problém - neustále pálenie záhy. Cítila som, ako mi horí žalúdok. Vybavujem si, ako som ležala v noci s otvorenými očami na posteli a pochopila som, že to bude vždy takéto ... všetky dostupné lieky som už vyskúšala.

Lekári pálenie záhy nepovažujú za chorobu, iba znova a znova odporúčajú lieky na pálenie záhy. Bola som v neustálej depresii, pretože ani tie najdrahšie lieky mi veľmi nepomohli. Bola som na všetko pripravená. V tomto období som narazila na brožúru o ionizovanej vode a začal sa môj boj proti páleniu záhy.

Pila som pravidelne ionizovanú vodu, pomohlo mi to. Môj manžel, keď videl, čo sa mi deje, konečne sa zaujímal o ionizovanú alkalickú vodu. Časom ju ochutnal, začal ju tiež piť a reguloval sa mu krvný tlak a až po prečítaní knihy o ionizovanej vode som pochopila, prečo sa to stalo.

Odvtedy náš deň začína a končí iba pohárom ionizovanej vody. Pijem viac ako 2 litre denne.

S alkalickou vodou som veľmi spokojná, ionizátor vody odporúčam každému, kto trpí pálením záhy ... J.P.

 

Zdroj: So súhlasom web-stránky Waterionizer.pl zverejnená referencia zákazníka

 

.

 

Čo sa deje, keď Alkalická pH voda vstúpi do žalúdka ...

Za normálnych podmienok sú žalúdočné šťavy silne kyslé. Žalúdočná kyselina nie je vopred pripravená, vyrába sa v žalúdku podľa potreby, keď potravina vstupuje dnu. Keď ionizovaná alkalická voda vstupuje do žalúdka, žalúdok začne bojovať proti stúpajúcemu pH a začne vylučovať viac žalúdočnej kyseliny.

Reflux, pálenie záhy

Zdá sa, že by to malo minimalizovať účinky alkalickej vody, ale počas produkcie žalúdočnej kyseliny sa vytvárajú vedľajšie látky, ktoré sú dôležité pre alkalizáciu tela, ako sú uhľovodíky sodné a draselné. Nevstupujú do žalúdka, ale do krvného obehu, čím plnia alkalický krvný pufor a zvyšujú schopnosť krvi neutralizovať nadbytok kyseliny v tele. Keď sa produkuje viac kyseliny žalúdka, vyrába sa viac a viac uhľovodíkov, takže viac z nich vstupuje aj do krvného obehu. 

Upozornenie: Ionizovaná alkalická voda nenapráva telesnú poruchu uzatváracieho mechanizmu v spodnej časti pažeráka, či zdvihnutie žalúdka až do úrovne pažeráka a ďalšie anomálie. Má vplyv len na neutralizáciu a stimuláciu sekrécie kyseliny v žalúdku.

  

Z odborných názorov 

Prof. Kogure Keizoo, Kogure Clinic of Juntendo Hospital, Japonsko

Žalúdok môže byť ľahko rozrušený chorobami a inými všeobecnými chorobami. Okrem toho akékoľvek nervové napätie alebo úzkosť, či stres často spôsobujú podráždenie žalúdka. Všetky tieto faktory veľmi ovplyvňujú a súvisia s činnosťou žalúdka.

Dôležitou úlohou ionizovanej alkalickej vody v našom žalúdku je neutralizácia sekrétov a posilnenie funkcií žalúdka. Všeobecne platí, že po 1 až 3 minútach konzumácie tejto špeciálnej vody sa žalúdočná šťava zvýši na 1 1/2-krát.

Pre tých, ktorí trpia hypochlorhydriou (znížené vylučovanie kyseliny chlorovodíkovej v žalúdočnej šťave) alebo achlorhydriou (nedostatok kyseliny soľnej (chlorovodíkovej) v žalúdočnej šťave), bude alkalická ionizovaná voda stimulovať bunky žalúdka tak, aby vyrábali viac žalúdočnej šťavy. Tento príjem zvyšuje trávenie a vstrebávanie minerálov.

Na druhej strane u ľudí s hyperchlórhydriou (zvýšené množstvo voľnej kyseliny chlorovodíkovej v žalúdočnej šťave) bude alkalická iónizovaná voda neutralizovať nadmernú žalúdočnú šťavu. Preto nevytvára žiadne nepriaznivé reakcie.

Podľa lekárskeho lektora z Maeba University, pH žalúdočnej sekrécie zostane normálne aj po spotrebovaní alkalickej iónizovanej vody. To dokázalo, že alkalická iónizovaná voda je schopná neutralizovať a stimulovať sekréciu.

 

.

 

Účinky Ionizovanej Alkalickej vody

Ionizovaná voda neobmedzené prínosy

• Doplní potrebné alkalické ióny, ktoré zabraňujú hromadeniu kyslého odpadu a to nie len v oblasti kĺbov, ale bez váhania môžeme hovoriť o všetkých bunkách tela.

Vysoké hodnoty antioxidantov v Alkalickej vode neutralizujú voľné radikály, ktoré sú príčinou rýchlejšieho starnutia buniek, teda celého tela.

• Alkalická voda sa omnoho ľahšie vstrebáva do buniek, pretože je tvorená menšími zhlukmi molekúl, ako obyčajná voda. Lepšie vstrebávanie vody do buniek znamená viac kyslíka pre bunky, viac výživných látok, lepšie vnútorné čistenie buniek (detox), viac energie a pomalšie starnutie buniek.

• Všetky tieto bonusy Alkalickej vody zlepšujú stav pacientov s Refluxom a napomáhajú predchádzať problémom spojených s prekyslením organizmu.

 

Doplňujúce informácie 

Koľko Alkalickej vody je potrebné denne vypiť? Toľko, aby ste pokryli dennú potrebu tela. Priemernú spotrebu vypočítate nasledovne: 0,04l x telesná váha (Príklad: 0,04 x 70kg = 2,8l vody denne). 

Aká hodnota pH vody je odporúčaná? Alkalická voda s pH 9,5 je najvhodnejšia pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

 

Užite si väčšiu pohodu :) Ionizovaná Alkalická voda Vám pomôže 

stíšiť nepríjemné pálenie žalúdočnej kyseliny.

 Alkalická ionizovaná voda podpora pankreasu

 

A to nie je všetko ...  S čím vám môže IONIZOVANÁ VODA ešte pomôcť? Tu sú ďalšie skúsenosti

Skúsenosti s ionizovanou vodou 

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií