Trápi vás Diabetes? Účinky Ionizovanej Alkalickej vody prinášajú nové riešenie!

Pridal: Počet zobrazení: 193

Je možné ľudom, ktorí majú diagnostikovanú cukrovku, pomôcť zmierniť a zároveň skvalitniť ich "diabetický" život? Mnoho pacientov s Diabetom žije v beznádeji a o akomkoľvek riešení prestanú pátrať, pretože je všeobecne známe, že cukrovka sa nedá liečiť. Ale čo ak predsa existuje nádej a riešenie, ako týmto ľudom pomôcť? Prečítajte si príbeh ženy, ktorý začal skepticky a skončil sa neočakávane s veľkými úspechmi ...

Trápi vás Diabetes? Účinky Ionizovanej Alkalickej vody prinášajú nové riešenie!

Príbeh p. Jerzyho: DIABETES jeho manželky

Možno to pomôže ostatným ...

Hrom z čistej oblohy vždy príde nečakane. K nám prišiel v júni 2014.

Krvné testy mojej manželky ukázali hladinu cukru 400 mg/dl (22,2 mmol/l) ► Cukrovka II. typu. Diabetológ jej predpísal injekcie inzulínu trikrát denne, úpravu stravy a veľa dlhých prechádzok.

Ja, manžel tejto dámy, siahol som po počítači a hľadal som na „Google" pod heslom „liečenie cukrovky".

Našiel som informácie o alkalickej vode a ionizátoroch vody a okrem iného aj informácie o tom, že potenciál alkalickej vody v ORP môže aktivovať beta-bunky degradované starnutím v pankrease, ktoré sú zodpovedné za produkciu prírodného inzulínu v tele. Bol som skeptický. Okamžite som neveril. Vďaka mojim znalostiam niekoľkých cudzích jazykov som skontroloval online informácie o alkalickej vode v angličtine, francúzštine a nemčine. Ukázalo sa, že sú v súlade s tým, čo bolo napísané v poľštine.

No, stojí to za vyskúšanie - objednal som ionizátor vody aQuator Classic.

Manželka prijímala injekcie inzulínu a vodu, vodu a vodu ... alkalickú vodu z aQuatora Classic. Trvalo to dva mesiace a mohla prestať užívať inzulín a prepnúť na Medfor 1 tabletu 3-krát denne.

Močový test nepreukázal žiadny cukor. Cukor v krvi mala do 130 mg/dl (7,2 mmol/l).

Užívala lieky a alkalickú vodu. Čo pomohlo? Pravdepodobne oboje, pretože lekár bol ohromený a zablahoželal manželke k rýchlemu dosiahnutiu pozitívnych výsledkov liečby.

Manželka tiež schudla - jej oblečenie z doby s pred 20 rokov opäť dokázala obliecť.

Medfor tablety teraz užíva v obmedzených dávkach a veľa, veľa pije alkalickej vody a cukor má od 100 do 130 mg/dl (5,5-7,2 mmol/l). Je to už celkom dobré, ale na tento zázrak sme čakali, získali sme istotu v alkalickej vode.

Profylakticky (preventívne) sa celá rodina opíjame alkalickou vodou.

Možno je to náhoda, ale pravdepodobne taká mimoriadna, že je dokonca neuveriteľná - "opitie" celej rodiny s ionizovanou alkalickou vodou viedlo k tomu, že chrípková infekcie a katar, ktoré nás pravidelne trápili na jeseň a v zime, upadli do zabudnutia.

Všetko najlepšie

 

Zdroj: So súhlasom web-stránky Waterionizer.pl zverejnená referencia zákazníka

 

.

 

Pankreas a Diabetes (Cukrovka)

Špecifické beta-bunky pankreasu vylučujú hormón inzulín. Inzulín reguluje metabolizmus bielkovín, tukov a hlavne sacharidov. Stimuluje tok glukózy z krvi do buniek.

Diabetes sa vyvíja vtedy, keď je narušená sekrécia (vylučovacia činnosť žliaz) inzulínu. To už bunky nedokážu absorbovať glukózu, čo je nevyhnutné pre ich životné funkcie a glukóza sa hromadí v krvi. To spôsobí "hladovanie" buniek a zvýšenie množstva glukózy v krvi. Keď sa v krvi nahromadí veľa glukózy (cukru), obličky ju začínajú odoberať cez moč, telo stráca veľa tekutín a pacient cíti smäd.

Pankreasová šťava je jednou z naj-alkalickejších tekutín v tele. Jej pH je 8,3-8,8. Pre správne fungovanie pankreasu musí organizmus obsahovať dostatok alkalických iónov, najmä vápnika. Ako sa telo okysľuje a kyslý odpad sa v ňom hromadí, účinnosť pankreasu sa znižuje. Telo neutralizuje kyslý odpad alkalickými látkami, najmä vápnikom. Tak môže dôjsť k nedostatku iónov vápnika, čím sa znižuje sekrécia inzulínu. To zabraňuje vstupu glukózy do buniek.

 

Existujú dve formy diabetes mellitus: typ 1 a typ 2 

Cukrovka typ1 a typ2 a vplyv alkalickej vody

Oba typy cukrovky sa vyvíjajú rozdielne a postihujú rôzne vekové kategórie. V oboch prípadoch pacienti s cukrovkou musia vo viacerých smeroch upraviť svoj životný štýl.

Tak ako ste čítali príbeh vyššie, ľudia s cukrovkou môžu žiť svoj život kvalitnejšie vďaka Živej - Alkalickej vode.

 

Ako vám v tomto smere pomôže Alkalická voda?

Podpora funkcie a činnosti pankreasu s Alkalickou vodou 

Pravdepodobnosť výskytu diabetu stúpa s vekom. Ani proces starnutia nemôžete zastaviť.

Ale môžete podniknúť kroky k zníženiu rizika tým, že budete pohybovo aktívny, budete jesť zdravo a udržiavať si optimálnu váhu, pitný režim obohatíte o Alkalickú vodu.

 

.

 

Účinky Alkalickej vody

Ionizovaná voda neobmedzené prínosy

• Doplní potrebné alkalické ióny, ktoré zabraňujú hromadeniu kyslého odpadu a to nie len v oblasti pankreasu, ale bez váhania môžeme hovoriť o všetkých bunkách tela.

Vysoké hodnoty antioxidantov v Alkalickej vode neutralizujú voľné radikály, ktoré sú príčinou rýchlejšieho starnutia buniek, teda celého tela.

• Alkalická voda sa omnoho ľahšie vstrebáva do buniek, pretože je tvorená menšími zhlukmi molekúl, ako obyčajná voda. Lepšie vstrebávanie vody do buniek znamená viac kyslíka pre bunky, viac výživných látok, lepšie vnútorné čistenie buniek (detox), viac energie a pomalšie starnutie buniek.

• Všetky tieto bonusy Alkalickej vody zlepšujú stav pacientov s Diabetom a napomáhajú predchádzať zníženej funkcii pankreasu.

 

Doplňujúce informácie 

Koľko Alkalickej vody je potrebné denne vypiť? Toľko, aby ste pokryli dennú potrebu tela. Priemernú spotrebu vypočítate nasledovne: 0,04l x telesná váha (Príklad: 0,04 x 70kg = 2,8l vody denne). 

Aká hodnota pH vody je odporúčaná? Alkalická voda s pH 9,5 je najvhodnejšia pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

 

Užite si väčšiu pohodu :) Ionizovaná Alkalická voda Vám pomôže 

podporiť činnosť pankreasu a užiť si kvalitnejší život.

 Alkalická ionizovaná voda podpora pankreasu

 

A to nie je všetko ...  S čím vám môže IONIZOVANÁ VODA ešte pomôcť? Tu sú ďalšie skúsenosti

Skúsenosti s ionizovanou vodou 

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií