Ionizovaná voda • Ionizátor aQuator Silver • Časté otázky a skúsenosti

Pridal: Počet zobrazení: 4926

Ionizovaná voda • Ionizátor aQuator Silver • Časté otázky a skúsenosti Ionizátor vody aQuator Silver (model VIVO, 3 lit. a model Mini 1,5 lit.) je praktické a prenosné zariadenie na výrobu ionizovanej vody: Alkalickej a Acidickej, ionizátor zároveň vyrába aj Striebornú vodu. Ak vás zaujíma viac informácii o Ionizovanej vode a Ionizátore, prečítajte si Časté otázky a skúsenosti týkajúce sa tejto témy.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Ionizačná voda

Aneta Jámborová , 2.12.2019 20:34:23

Dobrý večer. Nedávno som sa dopočula o ionizačnej vode, že má dobrý vplyv na kožné problémy. Prečítala som si váš článok ohľadom tejto témy, ale nikde neviem nájsť odpoveď na túto otázku. Budem rada za odpoveď, ďakujem.

Re: Ionizačná voda

Rena, 2.12.2019 21:04:09

Dobrý večer prajem. Áno, ionizovaná voda má výborný vplyv na kožné problémy. Ionizátory, ktoré mám v ponuke, vyrábajú až 3 druhy vody a každá jedna voda sa môže používať aj na pokožku. Alkalická voda sa najviac používa na pitný režim, pretože je veľmi prospešná pre bunky a celý organizmus, čo samozrejme ovplyvňuje aj pokožku. Z vonka sa môže použiť napr. na oplachovanie vlasov po umytí. Acidická voda je kyslá a keďže pokožke prirodzene vyhovuje kyslé prostredie, tak táto voda je priam tonikom a je vhodná na liečbu rôznych ekzémov, psoriázy, plesní na pokožke, akné, zle sa hojacich rán a pod., pôsobí dezinfekčne a udržiava správne pH pokožky. Strieborná voda je vhodná na pitie, podporuje imunity a pri silnejšej koncentrácii striebra je tiež vhodná na liečbu problémov na pokožke, plesne, popáleniny, zle hojace rany, obklady a výplach. Pre viac informácií o ionizovanej vode vám odporúčam stiahnuť si PDF: https://www.harmonynature.sk/p/628/neobmedzene-prinosy-ionizovanej-vody

Nový komentár

* (Povinné)

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií