Citrón a ocot na odstránenie plantárnych bradavíc na chodidle

Pridal: Počet zobrazení: 2138

Citrón a ocot na odstránenie plantárnych bradavíc na chodidle Kombinácia citrónu a octu je silnou prírodnou zbraňou proti bradaviciam. Kyseliny z oboch látok účinne dokážu vypáliť bradavice a z mojich skúseností sa tento natur dvojboj najlepšie overil na obyčajné bradavice na rukách. Recept je taktiež vhodný aj na odstránenie plantárnych bradavíc na nohách, no musím zdôrazniť, že v tomto prípade budete potrebovať mega trpezlivosť. Ak ste pripravený zabojovať proti bradaviciam na chodidlách, tu je návod na citrónovú kôru namočenú v octe.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Rada bad zlato☺️

Lucia, 29.7.2019 23:13:08

Ďakujem krásne za tento o článok. 2 roky som sa trápila s dvoma veľkými bradavicami. Jedna v strede chodila a druha na boku. Tento recept mi pomohol a za 2 mesiace som mala krásne vyhojené chodidlo, po bradaviciach ani chýru ani slychu.

Re: Rada bad zlato☺️

Rena, 30.7.2019 00:53:42

Ďakujem za potvrdenie, som veľmi rada, že vám návod pomohol :)

Nový komentár

* (Povinné)

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií