Menu

Je možné domácnosť zo dňa na deň zbaviť používania chemických prípravkov?

Chcete vedieť, ako to urobiť, aby ste každodenné upratovanie zvládli:

JEDNODUCHO • RÝCHLO • LACNO • s vysokou EFEKTIVITOU • s použitím iba VODY a s veľkým NADŠENÍM?

Zároveň BEZ použitia nebezpečných a dráždivých CHEMICKÝCH prípravkov

Zdá sa vám táto predstava starostlivosti o domácnosť iba s VODOU na dnešnú modernú dobu nereálna?

Áno, môže to tak vyzerať ... Preto ak ste žena, či muž a trápia vás nižšie uvedené problémy ... mám pre vás vynikajúcu, až super vynikajúcu správu.

Poďme sa na ňu pozrieť ...

 

 ♦ Ak ste ŽENA

Chcem žiť bez chémie◘ Stáva sa vám, že nestíhate? Ste v jednom kole, makáte od rána do večera, k tomu deti, úlohy, nákupy, varenie a večer si uvedomíte, že vás v kuchyni čaká ešte riadna kopa riadu a neumyté to a tamto? A po celo dennom kolotoči sa vám tieto zostávajúce činnosti nerobia s radosťou?

◘ Štve vás, že pri domácich prácach strávite veľa času? A často krát sa aj fyzicky narobíte?

◘ Máte doma celú zbierku čistiacich prípravkov a nie vždy ste spokojná s ich účinnosťou? Hlavne ak ide o ťažko odstrániteľnú špinu, fľaky, usadeniny, atď. ...

◘ Vadí vám nepríjemný zápach niektorých prípravkov? Nehovoriac o podráždení a vysušovaní pokožky, ak nepoužijete gumené rukavice?

◘ Trápia vás rôzne kožné a alergické problémy? Sťažujú vám ešte viac tieto problémy chemické prípravky?

 

♦ Ak ste MUŽ 

Chcem žiť bez chémie◘ Máte svojho Auto - miláčika (motorka, bicykel)? Záleží vám na tom, aby bolo o neho pravidelne a dôkladne postarané? Ale ...

◘ Nebaví vás neustále s ním chodiť do autoumývarne?

◘ Príp. ak si ho umývate sami, tak pri predstave koľko zasa miniete vody, rôznych čistiacich prípravkov a času, tak vás to od luxovania skôr odrádza?

◘ Hnevá vás, keď zistíte, že po pár dňoch je vaše čerstvo umyté auto opäť špinavé a súce ísť opäť pod sprchu?

 

Ak ste si odpovedali aspoň jeden krát ÁNO na niektorú z otázok, tak určite čítajte ďalej ... 

 

 

Predstavujem vám NOVÝ a REVOLUČNÝ EKO PROJEKT GREENWAY s kompletným balíkom produktov, s ktorým vaša rodina, či každá iná rodina dokáže:

Zo dňa na deň odstrániť chemické prípravky z domácnosti a z osobnej hygieny ♥

 

EKO domácnosť bez chémieTakto to začalo u mňa ... 

V jeden pekný deň prišla za mnou moja priateľka, ktorá žiarila nadšením a ukázala mi novinku na slovenskom trhu - GREENWAY PRODUKTY, ktoré ma hneď zaujali neskutočnými výhodami: 

• Rýchlojednoducho a efektívne sa s nimi čistia všetky každodenné veci v domácnosti a LEN S POUŽITÍM VODY.

Produktovú radu GreenWay tvoria rôzne druhy UTIEROK zo špeciálneho mikro vlákna, ktoré sa vyznačujú vysokou savosťou, antistatickými vlastnosťami a tie čo obsahujú striebro, tak aj antibakteriálnymi a antivírusovými schopnosťami. Na rôzne staré a ťažko odstrániteľné vrstvy špiny, škvrny, fľaky, atď. má spoločnosť v ponuke prírodnú eko pastu a eko prášok, ktoré si poradia s čímkoľvek.

Po vyskúšaní GreenWay produktov všetky moje nepríjemné predstavy, že opäť pri upratovaní narazím na niečo, čo nejde ľahko zvládnuť, sú preč - jednoducho zmizli.

Ostalo mi len nadšenie, pretože teraz viem, že s každou „menšou, väčšou, či zažratou špinou" sa dá rýchlojednoducho a natrvalo niečo urobiť. A len s použitím vody, či eko pasty.

 

Čo môžete od GreenWay produktov očakávať? 

Premenia vašu ► FYZICKÚ NÁROČNOSŤ • NEDOSTATOK ČASU • NECHUŤ K UPRATOVANIU • ZÁPACH PO CHÉMII pri čistení čohokoľvek, a hlavne domácnosti ►

 na NADŠENIE z upratovania a čistenia, i prania, ... zistíte, že nikdy to nebolo tak zábavné :)

na RADOSŤ z jednoduchostirýchlosti a efektivity pri starostlivosti o vašu domácnosť a rôzne veci bežnej spotreby.

✅ na RÝCHLE a hneď VIDITEĽNÉ VÝSLEDKY, ktoré predstihnú vaše očakávania :)

✅ na VÔŇU ČISTOTY pretože odteraz už nemusíte kúpiť ani jeden chemický čistiaci prostriedok, a strácať čas vetraním po chémii, používaním rukavíc a iných ochranných pomôcok.

✅ na ÚSPORU PEŇAZÍ • Máte predstavu koľko investujete do čistiacich prostriedkov za 2-3 roky? A teraz si predstavte, že 2-3 roky používate zopár utierok na rôzne účely a iba s vodou. Toľko má pri správnej starostlivosti životnosť jedna utierka. Odteraz s produktmi Greenway asi 80-90% investovanej sumy do chémie ušetríte a to sú určite nemalé finančné prostriedky, ktoré môžete použiť na veci s prospešnejším účelom.

na PODPORU IMUNITY a ZDRAVIA • Asi 70% ľudí trpí rôznymi alergiami a kožnými problémami. Treba vedieť, že každé jedno použitie chemického prípravku sa pokožkou a dýchacími cestami dostáva do tela a ovplyvňuje imunitný systém a všetky orgány. Odstráňte používanie chemických prípravkov vo vašej domácnosti a znížite o cca 50% zaťaž pre organizmus od škodlivých látok. S GreenWay produktmi sa staráte a zlepšuje zdravie celej vašej rodiny.

✅ na BEZPEČNÉ PROSTREDIE vďaka zníženiu vplyvu chemických látok vo vašej domácnosti, ktoré určite ocení celá rodina: viac zdravia, lepšia odolnosť voči vonkajším vplyvom (baktérie, vírusy), zlepšená kvalita pokožky, atď. ...

✅ na PODPORU a OCHRANU životného prostredia • Človek je súčasťou prírody od pradávna a bude ňou ešte veľmi dlho, pokiaľ sa k prírode budeme správať s úctou a rešpektom už dnes, zajtra, ale aj ďalšie desaťročia. Žiadne zákony, nariadenia a príkazy nie sú tak účinné, ako osobné rozhodnutie každého jedného z nás, že priloží ruku k ochrane našej krásnej prírody, napr. minimálnym používaním chemických prípravkov.

S projektom GreenWay sa zo dňa na deň z vás môže stať nadšená EKO RODINA :)

 

Toto je len malá ukážka reálnych výsledkov pri používaní GreenWay produktov v kombinácii: Utierka + voda alebo Utierka + EKO pasta pri odolnejšej špine

 .

 

Zoznámte sa s GreenWay EKO projektom • Pozrite si video prezentáciu:

 

Čo hovoríte na EKO myšlienku GreenWay projektu? Páči sa vám táto jedinečná príležitosť pre vašu domácnosť?

Ak ÁNO, tak takéto široké je spektrum produktov Greenway:

✅ Utierky do kuchyne (obsahujú striebro): Utierky na umývanie a utieranie riadu • Utierky na všetky ostatné povrchy • Utierky na starostlivosť o zeleninu a ovocie

✅ Utierky na osobnú hygienu: Set utierok na starostlivosť o pleť, krk a dekolt • Utierky na osobnú hygienu: odličovanie, peeling, umývanie a utieranie - úžasné výsledky pri problémoch s pokožkou • Set utierok pre jemnú pokožku - pre bábätká

Utierky do kúpeľne: starostlivosť o všetky povrchy - vodný kameň, dezinfekcia, usadeniny

Prírodné plátky na pranie rozpustné vo vode: plátky sú určené na ručné pranie, pranie v práčke, na pranie utierok Greenway, umývanie srsti domácich zvierat, na umývanie vlasov, do umývačky riadu, umývanie podlahy, atď. ...

Utierky do domácnosti: všeobecne na prach, okná, všetky povrchy, mopy na podlahu

Utierky na okuliare a elektroniku: monitory, tablety, obrazovky a klávesnice

✅ Utierky na starostlivosť o auto (motorka, bicykel): Set utierok na umývanie interiéru a exteriéru

Mistik EKO pasta na silno znečistené povrchy, odolnú mastnotu, nánosy, fľaky a Mystik EKO prášok na pranie utierok.

 

Pozrite si ešte zopár krátkych prezentačných videí o produktoch

.

 

Je možné, že vás napadlo zopár otázok. Na tie najčastejšie sa poďme pozrieť hneď teraz:  

♦ Chcem si pozrieť viac skúseností s produktmi GreenWay, je to možné?

Áno, najviac osobných skúseností od spokojných a nadšených zákazníkov nájdete na Facebooku. Pozrieť môžete na moju Facebook stránku: GreenWay • Moja EKO domácnosť

Príp. mi napíšte a ja vás nasmerujem aj na ďalšie stránky so stovkami úžasných skúseností. Je nemožné na pár riadkoch opísať všetky možnosti použitia, ktoré má každý jeden GreenWay produkt. Napíšte mi a poďte sa sami presvedčiť, aké uľahčenie domácich prác a zázraky pri upratovaní GreenWay produkty dokážu :)

 

♦ Ako mám postupovať, keď si chcem niektoré GreenWay produkty objednať?

Pred prvým nákupom produktov je potrebné urobiť vašu registráciu v eshope spoločnosti GreenWay. Registrácia je úplne ZDARMA a nakupovať môžete produkty podľa vlastného výberu.

GreenWay spoločnosť zvolila referenčný spôsob predaja svojich produktov a to formou osobného odporúčania a šírením vlastnej dobrej skúsenosti cez svojich zákazníkov a obchodných partnerov. Preto je možné GreenWay produkty objednať až po registrácii.

Kontaktujte ma najlepšie cez email (office@harmonynature.sk) a ja vás prevediem základnými krokmi, ako urobiť registráciu na stránke spoločnosti a ak bude treba, pomôžem vám aj s prvou objednávkou.

 

♦ Na začiatok chcem vyskúšať jednu - dve utierky, dá sa to?

Áno, je to možné. Prejdite na nasledovnú stránku ► Tu si môžete vybrať z ponuky najčastejšie používaných utierok

Máte záujem spoznať ďalšie EKO utierky? Napíšte mi na office@harmonynature.sk a rada vám na email zašlem PRODUKTOVÝ KATALÓG v ktorom sú predstavené všetky utierky pre starostlivosť o domácnosť a osobnú hygienu, ale aj mopy na podlahu.

 

Eko produkty Greenway♦ Ako vyzerá bežná starostlivosť o utierky?

1. Doba použitia (životnosť) utierky je 2-3 roky podľa intenzity používania a pri správnej starostlivosti.

2. Pred prvým použitím vyperte utierku ručne v jadrovom mydle. Každá ďalšia starostlivosť, tzn. pri praní utierok používame iba jadrové mydlo, alebo Lanza biele mydlo (neparfumované), nepoužívame žiadnu aviváž!

3. Pri používaní utierku namočíme vlažnou vodou, dobre vyžmýkame, aby bola vlhká (nesmie z nej kvapkať voda).

4. Navlhčením vlákna utierka niekoľkonásobne zvýši svoju absorpčnú schopnosť.

5. Pri používaní, čistení povrchov netlačíme, jemnými krúživými pohybmi čistíme povrch.

6. Utierky od špiny perieme ručne - neperieme v práčke, silné otáčky môžu poškodiť vlákno.

7Nesušíme na radiátoroch, v sušičke, ani na priamom slnku, poškodzuje sa vlákno. Nežehlíme!

8. Pri veľmi špinavých povrchoch (napr. zapečená rúra) môžeme použiť Mystik EKO pastu.

9. Veľmi znečistenú utierku (napr. utierka na riad, Involver po čistení rúry, grilu,...) – ponárame do vriacej vody na 2 min., k tomu použijeme Mystik EKO prášok v malom množstve 1 ČL. (začne to peniť)

10. Pokiaľ po prvom použití utierky na okne zostávajú zaschnuté kvapky - je to známka toho, že na skle, zrkadle zostali chemikálie po predchádzajúcom čistení - od saponátu, utierku vyperte a opätovne umyte okno alebo zrkadlo ...

11. Upozornenie!!! Utierky používame na účel, na ktorý sú určené. Napr. zelená utierka na riad nie je určená na náročné drhnutie starej špiny – tam používame skôr Involver. Utierka na sklo je určená na sklenené povrchy, zrkadlá, ... pokiaľ bude používaná iným spôsobom, nebude vám fungovať.

12. Pokiaľ nebudú utierky používané v zmysle týchto pravidiel, nie je možné zaručiť funkčnosť utierok.

 

.

 

Ste pripravený na novú a jedinečnú zmenu životného štýlu?

Tak sa pridajte k veľkej EKO rodine GreenWay a dajte zbohom chémii vo vašej domácnosti :)

✅ Užijete si čistú a voňavú domácnosť bez použitia chemických prípravkov.

✅ Vytvoríte bezpečné a zdravšie prostredie pre seba a celú vašu rodinu, zároveň podporíte ochranu prírody.

✅ Starostlivosť o čohokoľvek v domácnosti zvládnete s rýchlosťou a s výsledkami, ktoré vám vyčarujú úsmev na tvári.

 

NEVÁHAJTE A KONTAKTUJTE MA: office@harmonynature.sk

 

 

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať