EKO Pracie vajíčko náhradná náplň ECOEGG • 50 praní • 3 druhy vône

EKO Pracie vajíčko náhradná náplň ECOEGG • 50 praní • 3 druhy vône

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

SKLADOM NOVINKA

Náplň do pracieho vajíčka obsahuje pelety, ktoré stačí doplniť do pôvodného obalu vajíčka na pranie Ecoegg a umožňuje ďalších 50 krát vyprať prádlo v bežne naplnených práčkach.

Varianty produktov

  • 7 € s DPH

  • 7 € s DPH

  • 7 € s DPH

7 € s DPH

Náplň do pracieho vajíčka obsahuje pelety, ktoré stačí doplniť do pôvodného obalu pracieho vajíčka na pranie Ecoegg a umožňuje ďalších 50 krát vyprať prádlo v bežne naplnených práčkach.

Keď miniete pelety nevyhoďte plastový obal z pracieho vajíčka, len doplňte pelety a použite ho opäť. Toto balenie obsahuje 2 ks sáčky s minerálnymi peletami a jeden sáčok turmalínových peliet. Označenie 50 označuje, že balenie umožňuje 50 krát vyprať prádlo v bežne naplnených práčkach.

 

Pracie vajíčko je vyrobené v troch prevedeniach vôní a to: svieža bavlna, jarný kvet a bez vône.

 

Náhradná náplň do pracieho vajíčka

 

Zloženie: 30% aniónové tenzidy (ekologicky odbúrateľné povrchovo aktívne látky), 15-30% neaniónové tenzidy (ekologicky odbúrateľné povrchovo aktívne látky), parfum (esenciálne oleje).

 

Náplne sú vyrobené vo verzií vône svieža čistota a jarný kvet. Jedna verzia je samozrejme aj bez vône. Všetky tieto druhy náplní pracieho vajíčka boli odsúhlasené v Anglicku organizáciou Allergy UK okrem toho boli dermatologicky testované sú hypoalergénne teda priateľské k Vašej pokožke. Pelety bez pridanej vôni sú schválené anglickou National Eczema Society. Sú určené pre tých zákazníkov, ktorí majú veľmi citlivú pokožku. 

 

.

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktový sprievodca

 

Podľa účelu a použitia: Pracie prostriedky, Aviváž

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií