Menu
Ako používať DIANETIKU • DVD

SKLADOM + VSTUPENKA

Ako používať DIANETIKU • DVD

Hodnotenie

5/5 (3x)

Unikátny film Ako používať DIANETIKU (DVD) je sprievodným materiálom ku knihe DIANETIKA, ktorá je najčítanejšou a najuznávanejšou knihou o ľudskej mysli, aká bola kedy napísaná. Čítajte viac

Skladom

18 €

Výrobca: L. Ron Hubbard

Popis

Tento unikátny film ► Ako používať DIANETIKU (DVD) je sprievodným materiálom ku knihe DIANETIKA, ktorá je najčítanejšou a najuznávanejšou knihou o ľudskej mysli, aká bola kedy napísaná.

DVD Ako používať DIANETIKU tvorí 32 kapitol na dvoch diskoch, ktoré Vás formou pútavých príbehov z bežného života prevedú základnými znalosťami a postupom, ktoré popisuje kniha DIANETIKA. Vďaka sfilmovanému sprievodcovi získate predstavu a zručnosť, ako s ľahkosťou v každodennom živote použiť informácie z knihy.

Tento film nie je určený len tým, ktorí si prečítali knihu DIANETIKA – Moderná veda o duševnom zdraví a chcú lepšie porozumieť tomu, čo v knihe čítali, ale aj všetkým, ktorým sa jednoducho nechce čítať a radšej si pozrú film.

Prečo sa rozhodnúť pre knihu a aj DVD? Kniha DIANETIKA a DVD tvoria spolu dokonalú kombináciu, kedy je písaný text knihy obohatený aj o vizuálny zážitok, čo mnohonásobne zvyšuje pochopenie a používanie informácií v živote.

 

.

 

► O čom hovorí kniha DIANETIKA, ale aj DVD Ako používať DIANETIKU

Kniha DIANETIKA je nesporne najčítanejšia a najvýznamnejšia kniha o ĽUDSKEJ MYSLI, aká bola kedy napísaná.

V knihe DIANETIKA nájdete kompletný popis REAKTÍVNEJ MYSLE - tej časti mysle, ktorá zotročuje človeka a je skrytým zdrojom nočných môr, neopodstatnených strachov, rozčúlení a neistoty. Robí človeka menej šťastným a menej úspešným.

Kniha DIANETIKA Vám ukáže ako sa zbaviť reaktívnej mysle. Postup popísaný v knihe používajú desiatky miliónov ľudí v prakticky každej krajine sveta a jej objavy boli vyhlásené za významnejšie, než bol vynález kolesa a objav ohňa.

Čo môže mať pre človeka väčšiu hodnotu ako vynájdenie kolesa a objavenie ohňa? Sú to odpovede na otázky tipu PREČO? a nádej, že existuje riešenie na rôzne stavy nepohody, bolesti a trápenia

 

► Položili ste si niekedy niektorú z týchto otázok?

◘ Prečo si nerozumiem s ... (osoba)? Prečo nie som tak šťastný, ako iní ľudia? Prečo mám obdobia, kedy sa mi darí a potom sa to pokazí? Prečo sa práve mne muselo "toto" stať? Prečo sa mi v živote nedarí tak, akoby by som si prial?

◘ Prečo bez zjavnej príčiny pociťujem niekedy bolesť na rôznych častiach tela? Prečo som taký smoliar, že sa na mňa lepia samé nehody a zranenia? Prečo nie sú niektorí ľudia ku mne milší? Prečo je medzi ľuďmi toľko nespravodlivosti, nenávisti a násilia?

◘ Prečo sa v niektorých situáciách cítim nerozhodný, či hanblivý? Prečo mám niekedy pocit, že je niečo, čo ma v živote brzdí, ničí moje plány a bráni mi byť tým, kým chcem byť? Atď. ...

Ste ZVEDAVÝ PREČO?

knihe DIANETIKA nájdete ODPOVEĎ - čo je tou skutočnou príčinou a RIEŠENIE - ako príčinu odstrániť. 

 

► Tieto odpovede nájdete v knihe DIANETIKA

• Odhalíte jediný zdroj stresu, napätia, depresie, psychosomatických chorôb, nutkania, závislostí a šialenstva.

• Jasne popisuje prečo a ako vznikajú choroby spojené s mysľou. Podrobne vysvetľuje ako nájsť ich skutočnú príčinu.

• Porozumiete základnej príčine ľudských problémov a nelogického správania sa.

• Dozviete sa o tom, ako vzniká duševná bolesť a prečo môže byť niekedy nepríjemnejšia ako fyzická bolesť.

• Zistíte, čo stojí za výkyvmi našich nálad a prečo to niekedy nedokážeme mať pod kontrolou.

• Budete môcť porozumieť rôznym typom ľudských reakcií a emócií, alebo nálad.

• Získate vedomosti o duševnom a fyzickom zdraví a zdroji všetkých psychosomatických chorôb.

 

► Aké riešenia kniha DIANETIKA prináša?

◘ Kniha okrem teoretickej časti popisuje aj ako zaviesť tieto informácie do života, naučí Vás presný a precízny postup na zvládnutie a odstránenie skutočnej príčiny - reaktívnej mysle a to natrvalo.

◘ Získate neoceniteľné zručnosti, ktoré môžete používať v každodennom živote. Tým, že porozumiete ľudskej mysli, viete komukoľvek pomôcť zmierniť, či úplne odstrániť jeho trápenie a bolesť.

Zbavenie sa reaktívnej mysle napomáha obnoviť zdravie a chuť do života.

 

.

.

Väčšina ľudí je toho názoru, že choroby sú z 80% psychického pôvodu.

Skutočné zlepšenie stavu môžeme očakávať, iba ak odstránime skutočné príčiny psychosomatických chorôb.

 

 

 

DIANETIKA Vám umožní byť tou najlepšou verziou samého seba,

oslobodí Vašu myseľ a Vy môžete byť sebaistý, racionálny, produktívny a tvorivý.

 .

Dianetika kniha a DVD

 

• Kniha DIANETIKA dáva skutočné odpovede a skutočné riešenia. Porozumiete skutočným príčinám a praktickým postupom ako odstrániť choroby spôsobené psychickými príčinami, ktoré sú v knihe popísané do detailov.

• DIANETIKA vám umožní tieto bolestivé zážitky nájsť a odstrániť, aby ste už nikdy neboli vystavený ich nepriaznivému vplyvu a aby ste objavili jedného človeka, ktorého ste vždy túžili spoznať - seba.

• Objednajte si knihu teraz, prečítajte si ju a používajte ju. Už za niekoľko týždňov používania zlepšíte svoj život takým spôsobom o akom ste sa predtým ani neodvážili snívať.

• Knihu DIANETIKA skvelo dopĺňa unikátne a sprievodné DVD: Ako používať DIANETIKU. DVD obsahuje dva disky, na ktorých je spolu 32 krátkych filmov, ktoré Vás presne naučia, ako používať dianetický postup, aby ste minulé skúsenosti našli a odstránili ich negatívny vplyv. 

 

 .

  

► Moje skúsenosti s knihou DIANETIKA

Knihu DIANETIKA som spoznala pred viac ako 15 rokmi a hneď vtedy som mala možnosť vyskúšať si dianetický postup, ktorý kniha popisuje. To, čo som vtedy zažila sa dá jednoducho nazvať dobrodružstvo, vďaka ktorému som zistila, akú veľkú moc má reaktívna myseľ a ako môžu skúsenosti z minulosti negatívne ovplyvňovať prítomnosť, ale aj budúcnosť. 

Táto prvá skúsenosť s dianetickým postupom (odvtedy som ich samozrejme absolvovala viac) mi dala pochopenie, že čas nie je najlepší liečiteľ na bolesti života, ako som si predtým myslela. Všetky stavy nepohody, neistoty, či fyzické problémy s telom, sú spôsobené reaktívnou mysľou, ktorá si všetky bolestivé zážitky zaznamenáva, udržia ich aktívne a v plnej sile.

Reaktívna myseľ nezabúda. Tak, ako máme v mysli uložené príjemné zážitky a vieme si na ne spomenúť s odstupom času a s úsmevom, to isté bohužiaľ platí aj o nepríjemných zážitkoch.

Po skúsenostiach s dianetickým postupom som začala omnoho viac rozumieť aj samotnej definícii slovíčka ZDRAVIE, ktorého význam pozostáva z dvoch častí: Zdravie je stav bez narušenia fyzickej a duševnej činnosti.

Výživa ako základ pre fyzickú pohodu tela je dôležitá, ale rovnako je dôležitá aj duševná pohoda a túto oblasť rieši DIANETIKA.

Postup v knihe DIANETIKA som naštudovala, prešla som tréningom a stala sa zo mňa profesionálna auditorka. Pomáham iným ľuďom zbaviť sa trápenia, bolesti, zármutku a ťažkostí, ktoré sú spôsobené reaktívnou mysľou. Najviac ma teší a doslova to zbožňujem, keď zo smutnej tváre človeka vyčarujem pomocou dianetického postupu šťastné a rozžiarené slniečko.

 

Možno si kladiete otázku: "Ako viem informácie z knihy DIANETIKA použiť v každodennom živote?"

Zrejme ste si všimli, že nešťastie a choroby nechodia po horách, ale po ľuďoch. Preto ak sa poobzeráte okolo seba, budete určite vidieť príbehy ľudí, ktorým sa v živote udiala niektorá z týchto vecí:

◘ Drobné, či väčšie zranenie - choroba • Nehoda - menšie, väčšie rôzneho druhu

◘ Strata (smrť, rozchod, odlúčenie) blízkej osoby, či zvieracieho miláčika • Strata hmotných vecí • Strata zamestnania

◘ Nevysvetliteľné zmeny nálad a emócií • Uviaznutie na emócii - po prekonaní nepríjemnej udalosti osoba ostala uviaznutá na niektorej emócii a prejavuje sa u nej častejšie, či dlhodobo, napr. žiaľ, smútok, hnev, strach, úzkosť, apatia, ...

Na všetky tieto prípady, či sa stali dnes, včera, alebo pred 10-timi rokmi - či ešte skoršie, je možné použiť postup popísaný v knihe DIANETIKA a pomôcť osobe zbaviť sa jej trápenia a obnoviť jej chuť do života.

A to nie je všetko, je toho omnoho - omnoho viac! Zoznámte sa s knihou DIANETIKA a už nikdy nebudete rovnaký :)

 

► Darček k nákupu • VSTUPENKA

Kúpou knihy DIANETIKA, alebo DVD-éčka, či balíka produktov Kniha DIANETIKA + DVD získate odo mňa: 

.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

*  VSTUPENKA  NA  ÚVODNÉ  DIANETICKÉ  SEDENIE  ZDARMA  *

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

◘ Vstupenka Vám umožní vyskúšať si postup z knihy DIANETIKA, ktorým Vás osobne prevediem.

◘ Vzhľadom na momentálnu pandemickú situáciu si stretnutie dohodneme, keď to bude situácia umožňovať. Dovtedy si môžete knihu DIANETIKA prečítať, pozrieť DVD a v prípade otázok ma môžete kedykoľvek kontaktovať. 

◘ Pozrite aj Facebookovú stránku so skúsenosťami: Milujem knihu DIANETIKA

 

.

 

Dianetika skúsenosti

  

.

 

Doplňujúce informácie 

Obsah: 2 disky • Filmová dĺžka: 4hodiny 25minút • Počet kapitol: 32 • Rozmer: 157×235 mm • Hmotnosť: 240 g

• Manuál a príručka vo vnútri • Jazyk: slovenský • Rok vydania: 2010 • Vydavateľstvo: Golden Era Publications

Dôležité upozornenie: Pri pozeraní tphto videa si buďte naozaj istý, že ste nikdy neprešli za slovo, ktorému ste úplne neporozumeli. Autor knihy taktiež objavil, že jediný dôvod, prečo človek zanechá štúdium niečoho, alebo je z neho zmätený je, že prešiel za slovo, ktorému neporozumel.

Tento údaj – neprechádzať za nedefinované slovo – je najdôležitejším faktom v celej oblasti štúdia. Každý predmet, ktorý ste začali študovať a zanechali ste ho, obsahoval slová, ktoré sa vám nepodarilo zadefinovať.

.

.

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktový sprievodca

 

Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Hodnotenie produktu

5/5

Pridať

Žiadne komentáre

Ako používať DIANETIKU • DVD
Ako používať DIANETIKU • DVD

18 €

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať