Cesta ku šťastiu • DVD

Cesta ku šťastiu • DVD

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

DVD Cesta ku šťastiu • Sfilmovaná verzia knihy prináša pôsobivé a živé vizuálne stvárnenie každého z dvadsaťjeden pravidiel Cesty ku šťastiu.

18 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: L. Ron Hubbard

DVD Cesta ku šťastiu - Sfilmovaná verzia knihy prináša pôsobivé a živé vizuálne stvárnenie každého z dvadsaťjeden pravidiel Cesty ku šťastiu. Film vzdeláva prostredníctvom jedinečného a podmanivého formátu, ktorý komponuje príbehy jednotlivcov do dramatického predstavenia prinášajúceho veľmi dôležité posolstvo.

Ak sa obzriete okolo seba, určite viete vymenovať ľudí z vašej blízkosti, ale aj tých vzdialenejších, ktorí prežívajú šťastie, prípadne nešťastie. A možno ste si všimli, že šťastie môže byť niekedy veľmi krehké. Dnes môže niekto šťastím prekvitať, a zajtra to môže byť naopak.

Týmto sfilmovaným DVD môžete ľuďom bez príliš veľkej námahy pomôcť, aby lepšie prežívali a viedli šťastnejší život.

Zatiaľ čo nikto nemôže druhým zaručiť šťastie, ich šance na prežitie a šťastie sa dajú zvýšiť vďaka stabilným údajom, ktoré tvorí 21 základných princípov a nájdete ich na DVD Cesta ku šťastiu. S ich šancami rastú aj tie vaše. Je vo vašej moci ukazovať cestu k menej nebezpečnému a šťastnejšiemu životu.

 

.

„Človek si môže niekedy pripadať ako list vo víre vetra, ktorý ho ženie cez špinavú ulicu, či ako zrnko piesku, ktoré niekde uviazlo. Ale nikto nepovedal, že život je niečo pokojné a usporiadané: nie je.

Človek nie je ani odviaty list, ani zrnko piesku – každý si môže do väčšej či menšej miery nakresliť svoju vlastnú cestu a kráčať po nej." – L. Ron Hubbard

.

 

Cesta ku šťastiu pre rodinu

• Cesta ku šťastiu je morálny kódex, ktorý je založený na zdravom rozume. Po prvýkrát bola vydaná v roku 1981 a jej účelom je zastaviť morálny úpadok spoločnosti a obnoviť integritu a dôveru u človeka.

Cesta ku šťastiu vypĺňa morálne vákuum v čoraz viac materialistickej spoločnosti. Obsahuje 21 základných princípov, ktoré môžu nasmerovať kohokoľvek ku kvalitnejšiemu životu.

Tým, že je úplne nereligiózna (nenáboženská) a nepredpojatá, môže ju nasledovať úplne každý, kto si chce zlepšiť svoj osobný život a životy iných vo svojom okolí, bez rozdielu pohlavia, rasy alebo vierovyznania.

 21 základných princípov je sprievodcom skutočne pre každého.

Napr. pre rodiča, ktorý chce viesť a pripraviť svoje deti na šťastnejšiu cestu do života, sa stane toto DVD praktickým pomocníkom v akejkoľvek situácii.

Komunikácia s deťmi o týchto základných princípoch dá do života detí a mládeže stabilitu a nasmeruje ich na správnejšie rozhodnutia. 

 DVD je vhodným darčekom pre kohokoľvek, na kom Vám záleží a prajete mu šťastnejší život. Obdarujte svojich blízkych a známych týmto DVD s obsahom informácií, ktoré majú vysokú osobnú a spoločenskú hodnotu.

 

Varianty produktu

• Kniha Cesta ku šťastiu je väčšou sestrou brožúrky. Okrem textovej časti s 21 pravidlami oboznamujúcimi s konceptmi dobra a zla, obsahuje aj mnoho ilustrácií.

• Brožúrka Cesta ku šťastiu je menšou sestrou knihy. Obsahuje 21 základných pravidiel bez ilustrácií.

 

Doplňujúce informácie

Jazyk: slovenský • Dĺžka: 2hod 9min

 

.

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktový sprievodca

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií