Ako Naj-Efektívnejšie použiť Ionizovanú vodu

Ako Naj-Efektívnejšie použiť Ionizovanú vodu

Praktický sprievodca o Ionizovanej vode v PDF formáte, v ktorom sú zhrnuté možnosti ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú vodu na vnútorné a vonkajšie účely.

Skladové číslo:

100 x Ako Naj-Efektívnejšie použiť Ionizovanú vodu je praktický sprievodca v PDF formáte, v ktorom sú zhrnuté praktické možnosti ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú vodu pri rôznych druhoch zdravotných problémov, či už vnútorných alebo vonkajších. Svoje široké využitie si nájdu všetky 3 druhy Ionizovanej vody aj v domácnosti, či pri starostlivosti o domáce zvieratá a rastliny.

 

3v1 pre viac ako 100 zdraviu prospešných použití

Áno, čítate správne. Stačí iba jedno zariadenie Ionizátor vody a 3 druhy vody máte k dispozícii kedykoľvek ich budete potrebovať.

 

Prečo sa skamarátiť s Ionizovanou vodou? Pretože:

1. DRUH VODY ›Alkalická voda je vhodná na každodenné a dlhodobé pitie ako základ pitného režimu. Vďaka svojim schopnostiam (prírodný antioxidant, alkalizácia, detoxikácia a hydratácia, viac kyslíka bunkám, riedenie krvi) je úžasným preventívnym prostriedkom ako predchádzať mnohým civilizačným ochoreniam.

Z tohto dôvodu čím skôr začnete Alkalickú vodu piť, tým lepšie pre vás. V príp., že už vás trápi niektoré z ochorení dnešnej doby, nezúfajte. Aj v týchto prípadoch má Alkalická voda pozitívne pôsobenie a dokáže pomôcť zlepšiť zdravotný stav. Jej pôsobenie je zamerané priamo na bunky tela, ktorým vytvára ideálne prostredie pre ich fungovanie.

›› Zistite viac o Alkalickej vode

 

2. DRUH VODY Acidická voda má antibakteriálne, antiseptické, antialergické a protizápalové vlastnosti. Ak sú vám v pätách baktérie a vírusy, tak toto je príležitosť pre Acidickú vodu. Priamym kontaktom so zdrojom postihnutia Acidická voda zlikviduje široké spektrum mikroorganizmov.

Používa sa ako obklady, oplachovanie, kloktanie, kvapky, pri vnútorných infekčných problémoch krátkodobým (3-5 dní) pitím v malých množstvách (dospelí 100-150ml 2-3 krát denne). Acidická voda je účinné prírodné antibiotikum, ktoré môžete použiť už pri prvých príznakoch ochorenia a skôr ako sa rozhodnete navštíviť lekára, baktérie budú dávno preč.

Ľudské telo je neustále bombardované mikroorganizmami z nášho najbližšieho prostredia, preto je úplne logické udržiavať si domácnosť pod kontrolou. S Acidickou vodou je to hračka. Všetko čo potrebujete dezinfikovať (riady, kuchynské náradie, sanita, WC, detské hračky a pod.) jednoducho opláchnite, alebo postriekajte Acidickou vodou a máte istotu bez-bakteriálnej domácnosti.

›› Zistite viac o Acidickej vode

 

3. DRUH VODY Strieborná voda sa vyznačuje antibakteriálnym efektom, čím ju tiež zaraďujeme medzi prírodné antibiotiká. Na rozdiel od Acidickej vody je možné Striebornú vodu piť každý deň (1-1,5l) a dlhodobejšie pri dodržaní koncentrácie striebra 0,01 mg/l.

O pozitívnych vlastnostiach striebra vedeli už naši pra-pra-pra rodičia, keď sa doma hostili na strieborných príboroch. Nebolo to pre parádu, ale pre likvidáciu mikroorganizmov a podporu imunity, čo ióny striebra dokážu.

Od koncentrácie iónov striebra (mg/l) vo vode sa Strieborná voda používa vnútorne, ale aj z vonka pri rôznych zápaloch. Teda platí, čím je vyššia koncentrácia, tým je silnejšie baktericídne pôsobenie proti takmer všetkým typom mikroorganizmov.

›› Zistite viac o Striebornej vode

 

Záleží vám na vašom zdraví a zdraví vašich blízkych? 

Zaraďte do každodenného života celej rodiny Ionizovanú vodu. Kombinácia týchto 3 vôd pokryje ako aktívnu prevenciu + ten najzdravší pitný režim, a aj rýchly útok proti rôznym mikroorganizmom. Takto budete vždy pripravený na akúkoľvek bakteriálnu inváziu, ktorú môžete hneď riešiť. 

V PDF dokumente nájdete praktického sprievodcu ako jednotlivé druhy vôd použiť v každodennej praxi.

 

Stiahnut eBook Zadarmo

 

 

Podľa účelu: Knihy, PDF, Alkalická voda, Acidická voda, Strieborná voda
Autor: eBook

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií