Menu

Vaginálna mykóza, výtoky, pálenie, či svrbenie pošvy? Zbavte sa týchto problémov rýchlo prírodnou cestou.

Pridal Počet zobrazení 18456

Trápia vás vaginálne infekcie, či už je to mykóza, bakteriálne infekcie, výtoky, svrbenie, zápach, pálenie a bolesti? Alebo hľadáte riešenie na preventívnu starostlivosť o ženské genitálie? Potom vyskúšajte bylinný detoxikačný tampón - guľôčku, ktorý vám účinne pomôže zbaviť sa nepríjemných problémov. Prečítajte si časté otázky o Fohow Guifei Bao detoxikačnom tampóne na intímnu hygienu každej ženy.

Vaginálna mykóza, výtoky, pálenie, či svrbenie pošvy? Zbavte sa týchto problémov rýchlo prírodnou cestou.

◘ Čo je Fohow Guifei Bao vaginálny tampón?

Fohow Guifei Bao = prírodná genitálna starostlivosť pre ženy. Bylinná vaginálna guľôčka (tampón) má veľkosť cca 10mm s váhou 1,2g. Fohow Guifei Bao je čisto prírodný produkt vyrobený podľa rokmi overenej čínskej receptúry (TČM). 

Podľa teórie tradičnej čínskej medicíny 12 hlavných meridiánov pri endokrinnom narušení pečene a slabšej činnosti obličiekporuchách žalúdka a čriev spôsobia to, že sa objavuje nezdravá farba kožemizne leskpleť starne rýchlejšieobjavujú sa škvrnyvyrážkyčierne bodky a iné patológie.

Fohow Guifei Bao prírodná genitálna starostlivosť pre ženy

Guľôčkové tampóny Guifei Bao umiestnené v ženských vonkajších genitáliách, kde je vzájomná súčinnosť piatich hlavných energetických meridiánov ženského tela, efektívne obnovujú energie meridiánov, regulujú krvné zloženie, energetickú bilanciu jin-jang v tele, regulujú endokrinný systém a to tiež všeobecne vytvára vysoký kozmetický efekt.

Reprodukčný systém sa aktívne podieľa na očistení tela a ovplyvňuje duševnú a psychickú rovnováhu. To tvorí dualizmus v modernej medicíne. Guľôčkové bylinkové tampóny Guifei Bao sú jednou z unikátnych metód detoxikácie, sú najjasnejším príkladom dokonalého stelesnenia medzinárodnej kozmetológie. Vzhľadom k tomu, ako sa efektívne a majstrovsky odvádzajú toxíny zo ženského tela, je ľahké vyriešiť problém autonómneho čistenia ženského reprodukčného systému od toxínov. Našťastie použitím metód TČM s modernou výrobnou technológiou a jedinečnú receptúrou bol získaný silný absorpčný produkt, ktorý vedie k 100% účinnosti. 

 

◘ Aké účinky má Fohow Guifei Bao?

Fohow Guifei Bao tampón obsahuje vzácne byliny a živicu borneol v nitenej sieťke. Je určený na podporu a udržovanie genitálneho a urologického zdravia ženy.

Látky obsiahnuté v bylinách preukázateľne napomáhajú potláčať vaginálne infekcie (vaginálne mykózy) a bakteriálne vaginózy spojené s diskomfortom (výtoky, svrbenie, pálenie, zápach, bolesť pri močení, pohlavnom styku) a infekcie močových ciest (obsahuje byliny s antiseptickým účinkom).

Tampón odstraňuje nežiadúce produkty vaginálneho metabolizmu, obnovuje optimálne pošvové prostredie: čistí a regeneruje pošvovú sliznicu, napomáha resorbcii – vstrebávaniu tekutín a sekrétu, má dezodoračný účinok, nemá žiadne vedľajšie účinky.

  

◘ V ktorých prípadoch je vhodné použiť Fohow Guifei Bao tampón?

• Nepríjemný zápach z pošvysvrbenie, pálenie • Zápal malej panvy • Pri bielom a krvavom výtoku • Zápal vaječníkov

Leukorea (belavý hlienový výtok zo ženských pohlavných orgánov) Lochiorea (nadmerný výtok očistiek po pôrode)

• Trichomoniáze a plesňových zápaloch pošvy • Maternicové myómy • Ovariálne cysty

• Pri poruchách a bolestivej menštruácii Polypy krčka maternice • Popôrodné krvácanie

Pruritus (pocit svrbenia kože, je spojený so silným nutkaním na poškrabanie postihnutej časti pokožky)

Vulválna erózia (proces rozrušovania a odstraňovania časti povrchu pôsobením vonkajších činiteľov) 

• Výtoky nejasného pôvodu • Chronické neinfekčné výtoky • Zápaly močových ciest, samovoľný únik moču

Bolesť pri močení a pohlavnom styku • S vekom súvisiace zmeny • Preventívna starostlivosť

 

Fohow Guifei Bao tampón

 

◘ Je tampón Fohow Guifei Bao vhodný pre všetky ženy?

Áno, je vhodný takmer pre všetky ženy. Výnimku tvoria: Tehotné ženy a panny, ktorým sa neodporúča. Zároveň nepoužívať pri menštruácii a počas dojčenia. Nepoužívať súčasne s inými liekmi podávanými vaginálnou cestou a pri používaní mechanickej antikoncepcie (cievky, platničky, bránice a pod.).

Pomoc ocenia ženy, ktoré potrebujú riešiť niektorý z vyššie spomínaných problémov, ale aj tie ženy, ktoré dbajú pravidelne o svoju intímnu hygienu, prevenciu a podporu imunity ženských pohlavných orgánov.

Tampón je veľmi vhodný pre ženy po pôrode a po gynekologických zákrokoch, ale až po skončení krvácania.

Fohow Guifei Bao tampóny 

◘ Koľko tampónov je v balení?

Jedno balenie obsahuje 6 tampónov jednotlivo zabalených v ochrannom obale a v papierovej krabičke.

Jeden tampón je určený na jednorázové použitie, nemal by sa znovu aplikovať, aj keď bol vybratý z vagíny do 24 hodín od zavedenia.

V eshope ponúkame možnosť zakúpiť si buď len jeden tampón, alebo aj celé 6 kusové balenie.

 

◘ Aké je dávkovanie Fohow Guifei Bao?

Preventívne dávkovanie: 1 tampón na 2-3 dni / mesačne
Na preventívnu starostlivosť stačí 1 tampón mesačne, ktorý sa vloží do pošvy na celé 2-3 dni (nonstop), potom sa vyberie. 

Dávkovanie pri ťažkostiach: 1 tampón na 2-3 dni ► 2-5 dní pauza ► 1 tampón na 2-3 dni 

Pri ťažkostiach sa aplikuje 2-6 tampónov s pauzou na 2-5 deň medzi aplikáciami. Tzn., že jeden tampón sa vloží do pošvy na 2-3 dni (nonstop), potom sa vyberie. Nasleduje 2-5 dní pauza a potom sa vloží druhý tampón - opäť na 2-3 dni (nonstop).

Upozornenie: Opatrné používanie po potrate a pri alergickej reakcii organizmu. Páleniesvrbenie menej ako 0,001% výskytu, ak nastane - okamžite guľôčku vybrať!. Výrobok nie je liek. Pokiaľ nedôjde k požadovanej úprave stavu, je nutné navštíviť gynekológa!

 

◘ Ako si správne načasovať aplikáciu Fohow Guifei Bao?

Tampón sa NEZAVÁDZA: 5 dní pred očakávanou menštruáciou, v jej priebehu a 3 dni po ukončení menštruácie.

Preto je vhodné viesť si menštruačný kalendár a podľa toho si naplánovať vhodné dni na preventívnu aplikáciu, alebo na aplikáciu pri ťažkostiach.

Ženy, ktoré sú v období menopauzy nemajú žiadne časové obmedzenie počas mesiaca na aplikáciu telieska.

 

◘ Ako sa Fohow Guifei Bao tampón používa?

Bylinný detoxikačný tampón je určený na zavedenie do vagíny. V priebehu aplikácie tampón nemení tvar, ani veľkosť. Ľahko sa aplikuje a po celú dobu je dobre znášané, neobmedzuje pri športových aktivitách, vrátene plávania.

Vaginálne teliesko použitie◘ Tampón vyberte z obalu

◘ Pred použitím uvoľnite šnúrku na výbežku tampónu

◘ Opláchnite a osušte genitál. Guľôčku môžete na chvíľu (1-2 minúty) vložiť do prevarenej studenej vody, ale nie je to nutné.

◘ S použitím priloženej jednorazovej hygienickej rukavice FIR zaveďte tampónovú guľôčku do hĺbky pošvy čo najhlbšie tak, že vonkajší koniec vlákna zostane vonku – viď. nákres. U citlivých klientok odporúčame na 20 minút namočiť guľôčku do destilovanej vody pred zavedením. Ak tampón stále cítite (napr. pri sedení, či chôdzi), zaveďte znovu trocha hlbšie.

◘ Nechajte pôsobiť 2-3 dni     ◘ Po uplynutí doby 2-3 dni tampón vyberte zatiahnutím za šnúrku. Môžete urobiť výplach s výluhom zo šalvie či repíka, najlepšie vaginálnym irigátorom značky Rosalgin 500ml, ktorý zakúpite v lekárni. 

Vhodná poloha pre zavedenie tampónu: v polohe ležmo na chrbte s pokrčenými kolenami.

 

◘ Je možný sex počas aplikácie Fohow Guifei Bao?

Pohlavný styk sa v priebehu aplikácie NEODPORÚČA!

Neodporúča sa prerušiť 3-dennú aplikáciu, pokiaľ nie sú vnímané nepríjemné pocity. Po aplikácii je vhodná 1 - 2 denná sexuálna abstinencia.

 

◘ Kedy sa nemôže Fohow Guifei Bao používať?

Fohow Guifei Bao nepoužívajte ak je vám známa alergická reakcia na niektorú bylinu v zložení.

Zloženie: Extrakt zo semien ›Dračieho stromu (Croton Lechleri), koreň Rebarbory, Pamodrín Libezný, Akátu Catechu, Svetlice Farbírska, Spálený Kamenec, Sophora Flavescens, Borneol, Gircha Japonská, Borax.

Nepoužívajte ani vtedy, ak sa vám na vaginálnej sliznici, alebo genitáliách objavia prasklinky, či ragády (bolestivé trhlinky kože). V tomto prípade je potrebné najprv vyliečiť vzniknuté trhlinky a ranky, až potom aplikovať Fohow Guifei Bao detoxikačný tampón.

 

◘ Môže mi Fohow Guifei Bao vypadnúť z pošvy?

Áno, veľmi ojedinele sa môže stať, že tlakom pri tvrdšej stolici sa môže tampón vytlačiť von a šup rovno do toalety, čo si nemusíte vôbec všimnúť. Preto si treba dávať pozor pri veľkej potrebe a dohliadnuť na to, aby tampón nebol vytlačený von. Odporúčam: chyťte si pri malej/veľkej potrebe vždy šnúrku a budete mať istotu, že teliesko samovoľne nevypadlo.

V prípade, že máte pocit, že ste tampón stratili a neviete ho samo vyšetrením nájsť, je potrebné navštíviť svojho lekára – gynekológa, aby zistil či sa teliesko nachádza v pošve.

  

◘ Môžem používať súčasne so Fohow Guifei Bao antikoncepciu?

Áno.

Výnimky: Nepoužívať súčasne s inými liekmi podávanými vaginálnou cestou a pri používaní mechanickej antikoncepcie (cievky, platničky, bránice a pod.).

 Vaginálny detoxikačný tampón čistenie vagíny

◘ Ako sa prejavuje čistenie pošvy?

V priebehu aplikácie tampónu sa postupne odlučuje povrchový epitel (odumreté povrchové vrstvy sliznice vagíny) a baktérie vrátane hlienu vo forme drobivých tvarohovitých žmolkov a hmoty pripomínajúcej vysychajúci vaječný bielok, alebo tvaroh s hnedými okrajmi.

Jedná sa o typické prejavy procesu čistenia, ktoré môžu pretrvávať aj niekoľko dní. Taktiež aj tampón po vytiahnutý z pošvy môže byť obalený vrstvou nečistôt.

► Príklad tampónu po vytiahnutí z pošvy - viď. obrázok 

 

◘ Odborné poradenstvo

Konzultácie k tomuto produktu zabezpečuje: Gynekologička MUDr. Dana ŽÁKOVÁ. Prípadné dotazy posielajte na email: zakovadana@centrum.cz

Odporúčame pozrieť videá s gynekológom: MUDr. VÍT UNZEITIG O VAGINÁLNYCH TAMPÓNOCH: Video-archív relácie Sama doma: VIDEO #1 a VIDEO #2

 

◘ Alternatívny produkt

◘ Lavyl Allin Tube • Bylinný protizápalový telový krém na genitálne a urologické ťažkosti ženy/muži

 

.

 

Pokiaľ máte otázku, tak ju napíšte nižšie do komentárov. Rada odpoviem :)

Ak sa vám článok páčil, alebo vám dáva zmysel, dajte mu Páči sa mi. Ak môžu tieto informácie pomôcť niekomu z vášho okolia, zdieľajte ho zo svojimi priateľmi.

 

Bakterie virusy plesne parazity rady navody skusenosti HarmonyNature

 

Ak kliknete myšou na ľubovoľné farebné (červené) slovo pred ktorým je znak malej šípky (), otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budem rada, keď mi o tom napíšete na mail: office@harmonynature.sk.

 

Upozornenie: Tento článok má informatívny charakter, obsah pochádza z dostupnej literatúry a Internetu. Jej autorom nie je lekársky, alebo zdravotnícky školený odborník a nenesie žiadnu zodpovednosť v prípade nesprávneho použitia liečivých rastlín, odvodených produktov, alebo pri aplikovaní jednotlivých liečebných metódach. Pri akútnych zdravotných problémoch vyhľadajte svojho lekára.

Obsah stránky podlieha ochrane autorských práv. Preberanie, kopírovanie, šírenie článkov alebo ich častí bez súhlasu prevádzkovateľa je zakázané.

 

Diskusia

(0 komentárov)

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať