správne pitie

Pridal: Počet zobrazení: 2

.

Voda sa pije podla vahy cloveka...na kazdych 10kg vahy pripadá 0,4dcl vody za den....ak vypijete kavu, tak ku kazdej +0,5 l vody....cistej, neochutenej, nebublinkovej (voda zo stravy sa nerata...to telo vnima stale ako jedlo, nakolko nesie sebou geneticku informaciu). Voda, kt.je navyse bude vylucena mocom, vydychovanim, potenim (avsak nie je vhodne prelievat sa vodou, priklad 50kg clovek bez vyraznej fyzickej aktivity, kt. vypije 6l hody denne)....takto sa telo cisti. Celulitida je prosim pekne tuk. Pan Navratil, najprv studujte, a potom nebudete pisat somariny. Je nutne sa vodu naucit pit v dostatocnom a pravidelnom mnozstve, aby si oblucky zvykli a nie narazovo ich sokovat velkym mnozstvom vody, ak ste to roky nerobili, potom je problem. Cielom je naucit sa pit do 11tej hodiny doobedu 2/3 celkoveho mnozstva vody, co mate vypit za den a poobede zvysnu 1/3. No to sa neda hned, chce to par mesiacov (u niekoho aj viac ako pol roka), kedy budete mocit omnoho castejsie, lebo telo nie je navyknute na prisun vody, potom to prejde a vsetko sa krasne ustali.

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie