pečen

Pridal: Počet zobrazení: 12

Jar už nastúpila na trón ☀ a tento čas je skvelou príležitosťou na ???? jarné "upratovanie nášho organizmu".
Práve teraz je ideálny čas na očistu pečene! Tento náš strategický orgán sa totiž často skrýva za mnohými problémami. Postupné zlyhávanie až poškodenie pečene (pečeň nebolí, často o tom ani netušíme) sa prejavujú najmä ako: ochorenia kože, pretrvávajúca únava, depresie, alergie, problémy s vylučovaním, oslabenie imunity ... ????
Je preto žiaduce prečisťovať pečeň pravidelne počas celého roka niekoľko krát - v rámci prevencie. Odmenou vám bude eliminácia, alebo úplné zbavenie sa spomenutých zdravotných ťažkostí.
Ak tak ešte nerobíte, očistiť a naštartovať organizmus sa odporúča prírodnými metódami, ktoré fungujú ????
Takou je kúra drveným pestrecom mariánskym, bylinkou, ktorú máme dlhodobo odskúšanú a overenú nielen na svojej koži, ale nedá na ňu dopustiť aj množstvo ľudí, ktorým už pomohla úspešne a prírodnou cestou zregenerovať pečeň a zmierniť, alebo zbaviť sa tak zdravotných problémov: https://www.vasbylinkar.sk/skusenosti-ludi-s-pestrecom-mar.../
Počas tejto len 12-týždňovej kúry si očistíte organizmus, zregenerujete pečeňové bunky, či upravíte hmotnosť. Vaše telo bude mať opäť dostatok živín, povzbudíte tiež unavený imunitný systém, doplníte chýbajúcu energiu, podporíte hojivé procesy a obnovíte aj harmóniu metabolických procesov ????
Všetky informácie o pestrecovej kúre nájdete tu: https://www.vasbylinkar.sk/priebeh-pestrecovej-kury/
Prežite jar ale aj celý rok naplno! ????
Nečakajte, najlepší čas na očistu a prevenciu je práve v tejto chvíli! ☝️

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie