pečen

Pridal: Počet zobrazení: 585

Jar už nastúpila na trón ☀ a tento čas je skvelou príležitosťou na ???? jarné "upratovanie nášho organizmu".
Práve teraz je ideálny čas na očistu pečene! Tento náš strategický orgán sa totiž často skrýva za mnohými problémami. Postupné zlyhávanie až poškodenie pečene (pečeň nebolí, často o tom ani netušíme) sa prejavujú najmä ako: ochorenia kože, pretrvávajúca únava, depresie, alergie, problémy s vylučovaním, oslabenie imunity ... ????
Je preto žiaduce prečisťovať pečeň pravidelne počas celého roka niekoľko krát - v rámci prevencie. Odmenou vám bude eliminácia, alebo úplné zbavenie sa spomenutých zdravotných ťažkostí.
Ak tak ešte nerobíte, očistiť a naštartovať organizmus sa odporúča prírodnými metódami, ktoré fungujú ????
Takou je kúra drveným pestrecom mariánskym, bylinkou, ktorú máme dlhodobo odskúšanú a overenú nielen na svojej koži, ale nedá na ňu dopustiť aj množstvo ľudí, ktorým už pomohla úspešne a prírodnou cestou zregenerovať pečeň a zmierniť, alebo zbaviť sa tak zdravotných problémov: https://www.vasbylinkar.sk/skusenosti-ludi-s-pestrecom-mar.../
Počas tejto len 12-týždňovej kúry si očistíte organizmus, zregenerujete pečeňové bunky, či upravíte hmotnosť. Vaše telo bude mať opäť dostatok živín, povzbudíte tiež unavený imunitný systém, doplníte chýbajúcu energiu, podporíte hojivé procesy a obnovíte aj harmóniu metabolických procesov ????
Všetky informácie o pestrecovej kúre nájdete tu: https://www.vasbylinkar.sk/priebeh-pestrecovej-kury/
Prežite jar ale aj celý rok naplno! ????
Nečakajte, najlepší čas na očistu a prevenciu je práve v tejto chvíli! ☝️

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií