imunita

Pridal: Počet zobrazení: 3

►Ako podporiť imunitu počas liečby bradavíc:

1. KROK: V priebehu dňa cca od 7 - 18 hod. je potrebné nastaviť ničenie baktérií vo vnútri tela. K tomu výborne poslúži oreganový olej, užívanie oleja si nastavte na 2 - 3 dávky denne počas jedla, poslednú dávku oreganového oleja užite cca do 18 hod.

Oreganový olej Candimis

Produkt »Fin Candimis obsahuje olej z OREGANA s hlavnou účinnou zložkou karvakrol - vysoko kvalitná látka s antioxidačnými účinkami. 

Olej sa užíva 2 - 3x denne po 2 kvapky, zamiešať do vody, džúsu, jogurtu. Ak by bola chuť oregana pre vás prisilná, tak si olej nakvapkajte do prázdnej kapsule (dajú sa kúpiť vo vybraných lekárňach, aj na nete) a takto užite. Oreganový olej je potrebné užívať počas jedla, teda nie na prázdny žalúdok.

Oregano je silné korenie a jedno z najsilnejších prírodných antibiotík. Má úžasné protizápalové, antibiotické, antiseptické, i protirakovinové účinky. Patrí i do skupiny korenín s afrodiziakálnymi účinkami.

Oreganový olej dokáže z tela vyhnať baktérie a plesne, zároveň podporuje imunitný systém. Okrem toho má aj tieto super schopnosti: Odstraňuje dusivý kašeľ, Pomáha a zlepšuje kožné ochorenia, Pomáha pri problémoch so stolicou (zápcha, hnačka), Lieči a detoxikuje tráviaci systém, Upokojuje nervový systém, Lieči zápaly pečene, močových a dýchacích ciest, Mineralizuje kosti – prevencia Osteoporózy, Chráni a podporuje vývin nových buniek, Podporuje činnosť srdca a zároveň zrážanie krvi.

Oregano obsahuje tieto hodnotné látky: bielkoviny, sacharidy, tuk, železo, vápnik, horčík, fosfor, draslík, sodík, zinok, meď, mangán, betakarotén, omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, vitamíny A, B, C, E, K a kyselinu listovú.

S oreganovým olejom môžete skúsiť aj potrieť bradavicu s vatovou paličkou, jemne a opatrne, pozor nenatierať na zdravú pokožku! Ak by štípalo, tak olej radšej nenatierajte na bradavicu.

Kde kúpite? »Oreganový olej kúpite v tomto obchode. 

2. KROK: Počas noci od 20hod. do rána je potrebné podporiť rozmnožovanie dobrých baktérií v črevách. V črevách sa nachádza až 70% imunity, a po ničení zlých baktérií je obnova črevnej mikroflóry veľmi dôležitá.

Probiotický komplex na podporu imunity

Zabezpečíte to tak, že okolo 20 hod. je potrebné zjesť potraviny s vysokým obsahom zdravých baktérií: kefír z tibetskej huby, alebo biely jogurt najlepšie domáci bez sladidiel.

Výbornou alternatívou sú aj doplnky s vysokým obsahom baktérií (obsah musí byť v miliardách) + 1 - 2 zelené jabĺčka. 

Probiotický komplex »Biopron ® 9 Premium predstavuje jedinečnú a vyváženú kombináciu probiotických kultúr nevyhnutných pre normálnu činnosť tráviaceho systému. Obsahuje 9 kmeňov vitálnych mikroorganizmov vo vysokej dennej dávke 20 miliárd

Probiotiká je vhodné užívať pri každej antibiotickej liečbe, pretože chemické lieky zničia v črevách zlé, ale aj tie dobré baktérie, ktoré potrebujeme. Doplnením dobrých baktérií zvýšite svoju imunitu. Kde kúpite? »Probiotický komplex Biopron ® 9 Premium kúpite v tomto obchode

Ako môžete ešte podporiť svoju imunitu?

Ak patríte do skupiny ľudí, ktorí sú náchylní na opakované vírusové ochorenia, tu je zoznam doplnkov, ktorými môžete svoju virálnu imunitu podporiť: »Selén + Zinok, »Aloe vera na podporu imunity (dlhodobo užívané zvýši imunitu voči nielen vírusom, ale aj iným baktériám), L-lysin, Vitamín C vo vyšších dávkach, »Echinacea, Astragalus, grepové jadierko, »Oregano kapsule, »Colostrum, Lapacho, Extrakt z olivových listov a veľmi účinný je aj Chaparal (larrea tridentata).►

 

.

 

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie