Mám v tele nebezpečné parazity? Môžu ohroziť moje zdravie?

Pridal: Počet zobrazení: 25610

Mám v tele nebezpečné parazity? Môžu ohroziť moje zdravie? Napadli vás otázky: Môžem mať v tele parazity? Týka sa tento problém aj mňa? A kde by som ich vôbec mohol dostať? Ak sa domnievate, že parazity sa týkajú iba ľudí, ktorí žijú v rozvojových krajinách, alebo, že parazity patria iba do ríše zvierat, tak si teraz prečítajte aké sú možné zdroje nákazy a aké zdravotné problémy sa spájajú s parazitmi v tele.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Parazity

Dan, 15.11.2015 11:09:49

ELEKTROHERBALIZMUS Je to metóda cieleného detekovania a následná likvidácia patogénnych mikroorganizmov, parazitov. Vyskúšal som, cítim sa lepšie. Viac tu: http://www.cestakzdraviu.sk/elektroherbalizmus/

Re: Parazity

Rena, 16.11.2015 14:01:31

Ďakujem Dan za váš príspevok a som rada, že máte osobnú a pozitívnu skúsenosť s likvidáciou parazitov. Problematike parazitov sa venuje veľmi malá pozornosť, čo je ozaj veľká škoda, pretože by to mal byť základ prevencie a učiť to ľudí na každom kroku. Zdravotný stav každého by bol úplne na inej úrovni. Dúfajme, že raz to príde. Dovtedy treba tomu robiť osvetu, kto chce môže vyskúšať prírodné produkty a pre tých, čo chcú vyšší level, tak určite navštíviť niektoré špecializované pracovisko kde mu presne namerajú a zlikvidujú parazitov.

Mám parazity

Bella, 17.11.2015 20:16:04

Dobrý deň, bol to pekne spracovaný článok :) ale chcela by som sa spýtať na jednu vec, mám ekzém, celiakiu, histamínovú intoleranciu skoro na všetky potraviny ... atď, ale chcela by som sa opýtať, že aký parazit, či je to nejaky konkrétny druh alebo je to parazity vseobecne, že mám neustálu chuť na jedlo na nič iné nemyslím a aj ked si poviem, že si z nieco dám iba trochu tak sa potom neviem zastaviť už mám z tohto všetkého psychiku v háji a este aj ktomu prispieva aj to že kvôli svrbeniu ekzému skoro vôbec nemôžem cez noc spať, viem už že mám v sebe dosť veľa parazitov a aj som zahájila antiparazitárnu kúru tak dúfam že sa tak všetky tieto moje problémy vyriešia.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií