29
Október
2015

Mám v tele nebezpečné parazity? Môžu ohroziť moje zdravie?

Pridal: Pridané: 29.10.2015 15:02:34 Počet zobrazení: 6439

Mám v tele nebezpečné parazity? Môžu ohroziť moje zdravie? Napadli vás otázky: Môžem mať v tele parazity? Týka sa tento problém aj mňa? A kde by som ich vôbec mohol dostať? Ak sa domnievate, že parazity sa týkajú iba ľudí, ktorí žijú v rozvojových krajinách, alebo, že parazity patria iba do ríše zvierat, tak si teraz prečítajte aké sú možné zdroje nákazy a aké zdravotné problémy sa spájajú s parazitmi v tele.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Parazity

, 15.11.2015 11:09:49

ELEKTROHERBALIZMUS Je to metóda cieleného detekovania a následná likvidácia patogénnych mikroorganizmov, parazitov. Vyskúšal som, cítim sa lepšie. Viac tu: http://www.cestakzdraviu.sk/elektroherbalizmus/

Re: Parazity

, 16.11.2015 14:01:31

Ďakujem Dan za váš príspevok a som rada, že máte osobnú a pozitívnu skúsenosť s likvidáciou parazitov. Problematike parazitov sa venuje veľmi malá pozornosť, čo je ozaj veľká škoda, pretože by to mal byť základ prevencie a učiť to ľudí na každom kroku. Zdravotný stav každého by bol úplne na inej úrovni. Dúfajme, že raz to príde. Dovtedy treba tomu robiť osvetu, kto chce môže vyskúšať prírodné produkty a pre tých, čo chcú vyšší level, tak určite navštíviť niektoré špecializované pracovisko kde mu presne namerajú a zlikvidujú parazitov.

Mám parazity

, 17.11.2015 20:16:04

Dobrý deň, bol to pekne spracovaný článok :) ale chcela by som sa spýtať na jednu vec, mám ekzém, celiakiu, histamínovú intoleranciu skoro na všetky potraviny ... atď, ale chcela by som sa opýtať, že aký parazit, či je to nejaky konkrétny druh alebo je to parazity vseobecne, že mám neustálu chuť na jedlo na nič iné nemyslím a aj ked si poviem, že si z nieco dám iba trochu tak sa potom neviem zastaviť už mám z tohto všetkého psychiku v háji a este aj ktomu prispieva aj to že kvôli svrbeniu ekzému skoro vôbec nemôžem cez noc spať, viem už že mám v sebe dosť veľa parazitov a aj som zahájila antiparazitárnu kúru tak dúfam že sa tak všetky tieto moje problémy vyriešia.

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie