Ocot a citrón na odstránenie obyčajných bradavíc na ruke

Pridal: Počet zobrazení: 2026

Ocot a citrón na odstránenie obyčajných bradavíc na ruke Trápia aj Vás bradavice na rukách? Neviete sa ich účinne zbaviť? Alebo návšteva lekára Vám nevyhovuje? Vyskúšajte recept, ktorý vďaka kombinácii citrónu a octu účinne odstraňuje bradavice pôsobením kyselín týchto dvoch úžasných prírodných látok. Ak sa potrebujete zbaviť bradavice na rukách, tak jej odstránenie neodkladajte! Čím je bradavica väčšia, tým sa dlhšie a horšie odstraňuje.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Citrón s octom

Eli, 24.1.2021 23:16:26

Mám to už odskúšané viackrát a funguje to. Bola som aj na vypaľovaní dusíkom, ktoré bolo tiež treba opakovať a ešte bolo sj bolestivé. Toto je prírodná metóda, mám pocit, že účinnejšia ako dusík či už na nohe alebo na rukách a ešte k tomu v pohodlí domova, ušetrím kopu času a teraz cez lockdown by bol aj tak problém ísť k lekárovi.

Nový komentár

* (Povinné)

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií