AKO NAKUPOVAŤ

.

 

U nás v eshope HarmonyNature.sk máme pre Vás otvorené 7 dní v týždni a 24 hodín denne → Online nakupovať preto môžete v ktorom-koľvek čase. Vtedy, kedy to najlepšie vyhovuje Vám :)

• Zastávame názor, že jednoduché riešenia sú tie najlepšie riešenia. A preto aj 

• Na rýchle vyhľadanie produktu môžete použiť filtre, alebo jednoducho napíšte niektoré slová z názvu do vyhľadávacieho políčka v hornej časti stránky.

• V košíku si zvolíte spôsob dopravy, vyplníte svoje údaje a odošlete objednávkový formulár. Po odoslaní Vám príde email s potvrdením objednávky a informáciami o platbe. O každej zmene vybavenia objednávky až po expedovanie Vás budeme informovať emailom, a potom už len počkáte na svoj balíček.  

 

OBJEDNÁVKU VYTVORÍTE ... 

 

 • V internetovom obchode

  HarmonyNature.sk

 • Telefonicky na

  +421 904 692 066

  (v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00)

 • Napíšte email na

.

PRODUKTOVÝ SPRIEVODCA

.

 

Veríme, že zdravie a pohodu si určite prajete ako pre seba, tak i pre svojich blízkych. Tieto Vaše priania sú pre nás výzvou a inšpirujú nás neustále rozširovať sortiment produktov a vylepšovať služby a to v súlade so základnou definíciou ZDRAVIA

• Krátky slovník slovenského jazyka (2003) definuje zdravie ako: Stav organizmu bez narušenia telesnej alebo duševnej činnosti

 

 

Možno si teraz kladiete otázku: "Čo narušuje telesné a duševné zdravie?" 

 

Nerovnováha Faktory ovplyvňujúce zdravie ako: pravidelný pohyb, otužovanie, či dostatočný spánok sú dôležité. No naším prioritným zámerom je priniesť Vám produkty súvisiace s výživou, telesnú pohodu narúšajú len dve veci:

1. Nedostatočný príjem tekutín + príjem tekutín nevhodných pre telo (vody s obsahom cukru a chemických látok: farbivá, ochucovadlá, konzervanty) 

2. Nedostatočný príjem a vyvážený pomer vitamínov a minerálov

Len napravenie týchto dvoch vecí dokážu telesnú pohodu  

 

Faktorov, ktoré majú vplyv na zdravie je viacero a preto sme pre Vás pripravili SPRIEVODCU, ktorý Vás nasmeruje na oblasti, ktoré priamo ovplyvňujú telesné a duševné zdravie.  

 • Ikona

  VODA & IONIZOVANÁ VODA

  Trápia Vás infekcie spôsobené mikróbami: baktérie, vírusy, plesne, či kvasinky?

  ► ČÍTAŤ VIAC

 • Ikona

  VITAMÍNY & MINERÁLY

  Ako sa prejavuje nedostatok vitamínov a minerálov na telesnom stave človeka? 

  ► ČÍTAŤ VIAC

 • Ikona

  BAKTÉRIE & VÍRUSY

  Trápia Vás infekcie spôsobené mikróbmi: baktérie, vírusy, plesne, kvasinky, či parazity?

  ► POZRIEŤ PRODUKTOVÉHO SPRIEVODCU

 

 

 

xx

Je viacero faktorov, ktoré ovplyvňujú stav zdravia, ... ale je len jeden charakteristický prejav, ktorý nie je ovplyvnený vekom, pohlavím, či vzdelaním, atď. ... a môžete ho bez výnimky pozorovať na ľuďoch vo svojom okolí:

Ak niekto prežíva telesnú nepohodu (choroba, zranenie, únava), súbežne prežíva i duševnú nepohodu (hnev, strach, žiaľ, smútok, či apatia). Ale aj naopak, ak niekoho trápi duševná nepohoda, vo väčšej, či menšej miere môžu osobu trápiť telesné problémy.

Telesná a duševná pohoda, oba tieto na sebe závislé stavy hovoria o kvalite zdravia.

Chcete vedieť ako získať rovnováhu zdravia? Ktoré faktory majú vplyv na telesný a duševný stav?

 

 

 

 

Trápia Vás infekcie spôsobené mikróbmi: baktérie, vírusy, plesne, či kvasinky?

 

► POZRIEŤ PRODUKTOVÉHO SPRIEVODCU

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií