test balené vody

test balené vody Akú vodu najčastejšie pijete? Uprednostňujete balenú? Prečo sa pýtam práve na balenú vodu? Pred pár dňami som si pozrela nezávislé testy balených vôd na českej televízii Stream.cz a ostala som nemilo prekvapená. Osobne balené vody pravidelne nekupujem, iba v ojedinelých prípadoch, keď sme niekde na cestách. No keď občas vidím ľudí pri pokladni, aké veľké množstvá balených vôd nakupujú, kladiem si otázky: Vedia ľudia akú vodu pijú? Je naozaj pre nich tak prospešná? Vedia čo obsahujú balené vody: pitné, pramenité, minerálne a dojčenské, alebo aj ochutené? Ktoré balené vody sú plné pesticídov? Ktoré baktérií? A ktoré v sebe majú chemikálie z plastového obalu?

Čítajte viac... Komentáre: 0

Impetigo

Impetigo ► Použitý doplnok: Grapefruitový extrakt GrepoSept

Čítajte viac... Komentáre: 0

Pleseň nohy

Pleseň nohy ► Použitý doplnok: Acidická (mŕtva, kyslá) voda + Grapefruitový extrakt GrepoSept ◄ Vyskúšali ste už kadečo z lekárne, či z domácich receptov na plesne na nohách a nie, a nie sa ich zbaviť? Prežívate muky, keď príde to nepríjemné svrbenie a pálenie? O estetickom probléme ani nehovoriac :( Zdá sa vám, že liečba je zdĺhavá a dokonca nemožná? Potom vám veľmi dobre rozumiem, tiež som vyskúšala všetko možné, i nemožné. Ale z dôvodu, aby som otestovala, čo a ako rýchlo zaberá. Samozrejme, že vám prezradím víťaza v boji proti kožným plesniam, ale najprv troška teórie aj pre tých, ktorí mali zatiaľ šťastie a plesňová infekcia ich ešte nenavštívila.

Čítajte viac... Komentáre: 0

antibiotika

antibiotika Ľudia keď sú chorí, príliš často nevedia, čo majú robiť. Nedôvera voči lekárom a ich liekom stále narastá. Ale v čase choroby a infekcie si nie ste istí, kam inam sa obrátiť. To vedie mnoho ľudí do lekárskej ordinácie pre lieky, ktoré nakoniec môžu urobiť viac škody ako úžitku.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Žensky čistá a voňavá

Žensky čistá a voňavá Scarlett teliesko som vyskúšala, ale len ako prevenciu. Žiadne obmedzenie počas tých 3 dní som nepociťovala, akurát som si dozerala na toalete na šnúročku :) Po vytiahnutí, teliesko bolo obalené bordelíkom a aj na druhý deň ešte niečo zo mňa vypadlo.

Čítajte viac... Komentáre: 0

imunita

imunita Leto končí, jeseň začína ... Zvýšená náchylnosť na rôzne bakteriálne a vírusové infekcie je predo dvermi. Už ste začali s prípravou organizmu na prichádzajúce sychravé jesenné počasie a dlhé zimné obdobie? Pýtate sa prečo? Pretože je najvyšší čas začať s prípravou najsilnejšej zbrane akú máte! ...

Čítajte viac... Komentáre: 0

Nedajte sa oklamať parazitmi.

Nedajte sa oklamať parazitmi. Bez najmenších pochýb môžeme parazitom udeliť titul "Najlepší majstri maskovania na planéte Zem". Za milióny rokov prešli tvrdým tréningom a sú schopné prežiť všetky možné i nemožné podmienky. Ich maskovacie schopnosti sú na takej vysokej úrovni, že ani v dnešnej modernej dobe ich viac-menej nevieme vždy s určitosťou odhaliť a to z jediného dôvodu ...

Čítajte viac... Komentáre: 0

20 mrtva voda

20 mrtva voda Pred časom som sa rozprávala s pánom, mojim zákazníkom, ktorý odo mňa už odobral 4 ionizátory pre svoju najbližšiu rodinu. Pochvaľoval si Alkalickú vodu, ako všetkým chutí a ako sa omnoho lepšie po jej pití cítia. Nedalo mi a spýtala som sa ho, či používajú aj Acidickú vodu? Na to mi povedal: "Vôbec ju nepoužívame a vylievame ju". "Och, aká škoda" ... povedala som si, pretože Acidická voda je hotový superman v likvidácii baktérií pri zápaloch a okrem toho dokáže nahradiť mnohé prípravky, ktoré sa bežne doma používajú. Chcete vedieť kedy vám Acidická voda zaručene pomôže? A čo všetko vie nahradiť? V článku nájdete 20 využití Acidickej vody každý deň ...

Čítajte viac... Komentáre: 0

Čo vás môže milo prekvapiť, keď sa budete pravidelne čistiť od parazitov

Odparazitovanie sa u nás doma stalo pravidelnou súčasťou jarného a jesenného obdobia ako prirodzený rituál na podporu imunity. Niečo ako pravidelná údržba auta, jednoducho to berieme tak, že aj ľudský organizmus treba pravidelne čistiť, aby fungoval čo najlepšie. Tento rok ma však moja 9-ročná dcérka úplne zaskočila svojou požiadavkou ...

Čítajte viac... Komentáre: 0

  • 1
  • 2

Časté otázky: Ionizátor vody aQuator Silver III a Silver Mini

Časté otázky: Ionizátor vody aQuator Silver III a Silver Mini

  

. Mám doma reverznú osmózu, môžem aj takúto vodu použiť do ionizátora?

Áno môžete. Sú 2 možnosti ako dosiahnuť, aby prebehla elektrolýza:

1. Pridať ku čiernej elektróde troška soli (odporúčaná: morská, nie obyčajná) - štipku.
2. Naliať do nádobky ku čiernej elektróde vodu z vodovodu, alebo minerálku. 

 

. Je potrebné po každej ionizácii vymeniť membránu?

Nie, nie je potrebné po každej ionizácii meniť membrány.

aQuator Silver III: Nový model Silver III je naprogramovaný tak, že vás upozorní hlásením na displeji, že je potrebné membránu vymeniť.

aQuator Silver Mini: Membrána by sa mala vymeniť vtedy, ak sa náhodou poškodí, alebo ak pri vyberaní vnútornej nádobky s vodou z ionizátora voda moc preteká cez membránu. Pre lepšiu kontrolu ionizácie je vhodné mať pH a ORP meter. Ak počas priebežného merania po ionizácii hodnoty pH alkalickej vody začnú klesať (tzn. že membrána prepúšťa a vody sa začínajú zmiešavať), je potrebné membránu vymeniť. 

Výmena membrán závisí aj od toho, ako často sa ionizátor používa - koľko má užívateľov. Všeobecne výrobca uvádza, že 1 balenie membrán s počtom 10ks vydrží cca 8 - 12 mesiacov.

 

. Môžem ionizovanú vodu merať lakmusovými papierikmi?

Lakmusové papieriky a merače s odhadom na farebnej stupnici NIE sú vhodné na meranie ionizovanej vody. Výsledné hodnoty nie sú spoľahlivé a môžu byť zavádzajúce. Na meranie ionizovanej vody sú vhodné digitálne meracie prístroje s kalibráciou, napr. ADWA pH a ORP merací prístroj.

 

. Kedy môžem pozorovať prvé výsledky zlepšenia môjho stavu?

Alkalická voda a zmena v krvi

Prvé výsledky sa môžu dostaviť u každého individuálne, záleží to od mnohých faktorov (vek, zdravotné problémy, strava, pohybová aktivita, stav imunity, a pod.). Všeobecne však pocit lepšej pohody môžete pociťovať už o 2 - 3 týždne. Dôležité je vodu piť pravidelne každý deň a v potrebnom množstve 2 - 2,5litra

Pôsobenie ionizovanej vody si môžete overiť napr. krvnou skúškou. Krvný obraz si treba dať urobiť pred začatím pitia vody a potom asi po 3 až 6 mesiacoch. Výsledky krvného obrazu po pravidelnom pití alkalickej vody vás určite potešia☺ 

Pozitívne pôsobenie alkalickej vody je možné namerať aj prístrojom: Kvantový rezonančný magnetický analyzátor. Pozrite si, čo sa postupne deje vo vnútri organizmu: 

► Tu je dôkaz, ako pozitívne pôsobí Alkalická voda na bunky a orgány tela

 

. Môžu piť ionizovanú vodu aj deti?

Áno, môžu. Nie je nič lepšie, ako naučiť svoje deti na dostatočný denný príjem tekutín a na kvalitnú vodu. Čím skôr je organizmus nastavený na pravidelnú očistu a príjem všetkých bonusov alkalickej vody, tým je obranyschopnosť a prežitie na vyššej úrovni.

Alkalická voda je chuťovo jemná a ak to situácia vyžaduje, s domácim ovocným sirupom ju deti budú priam zbožňovať. Zabudnite na nezdravé, presladené a chemicky konzervované džúsy z obchodu!

 

Alkalická voda pre zvieratá

. Je alkalická voda vhodná aj pre domáce zvieratká?

To, že ionizovaná alkalická voda má výhody pre ľudské zdravie je zrejmé - pôsobí ako antioxidant, ktorý pomáha vyrovnať pH, dodáva energiu a pomáha vstrebávať živiny, zrýchľuje metabolizmus a atď. Prečo by teda mala pôsobiť inak v prípade milovaných domácich zvierat - psov a mačiek? Ľudia, mačky, a aj psi, sú cicavce a ich štruktúra je podobná.

Ak je domáca strava zvierat pravidelne doplnená o ionizovanú alkalickú vodu, pomôže im to zlepšiť vzhľad a zdravie. Váš malý štvornohý priateľ bude ešte zábavnejší a energickejší. Všimnete si zjavných zmien vo vzhľade zvieraťa: oči začnú svietiť, koža bude hustejšia, jemnejšia a lesklejšia. Tento pozitívny účinok môže nastať v priebehu 2 až 3 mesiacov a zostane, kým budete dávať zvieratkám pravidelne alkalickú vodu.

 

. Koľko alkalickej vody môžem vypiť počas prvých dní?

Alkalická voda, vzhľadom na svoj silný detoxikačný účinok, by sa mala začať piť v menších denných dávkach, ktoré sa postupne zvyšujú. Tzn., že v priebehu 2-3 týždňov by ste sa mali dostať na dennú spotrebu 2-2,5 litra vody a to nasledovne: 1 týž. = 3-5dl vody denne, 2 týž. = 5dl-1lit., 3 týž. = 2-2,5lit vody denne.

Treba si uvedomiť, že alkalická voda je silné vnútorné čistidlo. Pri pití alkalickej vody sa spustí čistiaci proces v tele. Odpad bude vylučovaný všetkými možnými cestami: močom, stolicou, pokožkou, potením, ... Preto dávkovanie zo začiatku nepreháňajte, telo si potrebuje zvyknúť a postupne bude vyplavovať von rokmi nazbierané nečistoty. 

Preto treba počítať s tým, že u niektorých ľudí sa môže dostaviť zhoršenie stavu. Je to však dočasný stav, ktorý hovorí o čistiacom procese a časom, po vyčistení sa vytratí.

 

. Prečo niektorí ľudia majú príznaky podobné chrípke pri prvom pití alkalickej vody?

Na začiatku pitia ionizovanej alkalickej vody si môžete všimnúť príznaky podobné chrípke. Ionizačný proces vytvára zhluky molekúl vody, ktoré sú o polovicu menšie ako pravidelné zhluky molekúl vody. To je dôvod, prečo je ionizovaná alkalická voda niekedy označovaná ako "redukovaná voda", pretože sa zmenšila veľkosť skupiny molekúl z 12 na 6 molekúl vody. To spôsobuje, že voda je oveľa viac hydratačná, ľahšie preteká cez tkanivá, čím vytláča toxíny z organizmu. To je čistiaci detoxikačný účinok vody, ktorý sa niekedy u ľudí prejavuje bolesťami hlavy, či hnačkou, zapáchajúcim potom. Tento stav je však dočasný, po prečistení tela sa prejavy vytratia.

V prípade vážnejšieho zdravotného stavu, teda ak by sa dostavila nádcha, zápal dýchacích ciest a pod., môžete na baktérie a vírusy použiť prírodné antibiotiká.

 

. Môžu pacienti s oslabenými orgánmi (obličky, srdce, cirhóza pečene) piť alkalickú vodu?

Pacienti s oslabenými orgánmi by mali na začiatku piť malé množstvo v závislosti od fyzickej situácie, spotrebu postupne zvyšovať až do normálu. V takýchto prípadoch sa na dennú spotrebu 2-2,5lit. treba postupne dostať za 1-1,5 mesiaca. V prípade zvláštnej fyzickej slabosti použitie vody konzultujte a robte pod vedením lekára.

 

. Ako dlho si voda udrží svoje hodnoty?

Je dôležité vedieť, že negatívne ORP získané počas elektrolýzy ionizovanej alkalickej vody sa udržiava počas relatívne krátkej doby a to 24-36 hodín. Po tomto čase sa hodnota ORP stane prakticky nulovou, alebo slabo pozitívnou. Preto sa odporúča používať vodu čo najčerstvejšiu - najlepšie do 12 hodín od výroby. Z tohto dôvodu nemôže byť ionizovaná alkalická voda balená a predávaná.

 

. Je pravda, že žalúdok zmierňuje pH hodnotu alkalickej vody?

Za normálnych podmienok sú žalúdočné šťavy silne kyslé. Žalúdočná kyselina nie je vopred pripravená, vyrába sa v žalúdku podľa potreby, keď potravina vstupuje dnu. Keď ionizovaná alkalická voda vstupuje do žalúdka, žalúdok začne bojovať proti stúpajúcemu pH a začne vylučovať viac žalúdočnej kyseliny.

Zdá sa, že by to malo minimalizovať účinky alkalickej vody, ale počas produkcie žalúdočnej kyseliny sa vytvárajú vedľajšie látky, ktoré sú dôležité pre alkalizáciu tela, ako sú uhľovodíky sodné a draselné. Nevstupujú do žalúdka, ale do krvného obehu, čím plnia alkalický krvný pufor a zvyšujú schopnosť krvi neutralizovať nadbytok kyseliny v tele. Keď sa produkuje viac kyseliny žalúdka, vyrába sa viac a viac uhľovodíkov, takže viac z nich vstupuje aj do krvného obehu.

 

. Môžem Alkalickú vodu použiť na prípravu čaju, kávy a polievok?

Áno, alkalická voda sa môže používať na prípravu nápojov ako čaj, káva, a taktiež aj polievok, či dusených jedál, atď. ... Alkalická voda zvýrazní farbu, chuť a vôňu tekutín, či hotových pokrmov.

  

. Filtračná kanvica alebo Ionizátor vody? Pre ktoré zariadenie sa rozhodnúť?

Pozrite si základné porovnanie parametrov zariadení na výrobu Alkalickej vody. Ak máte otázky, alebo potrebujete poradiť, neváhajte ma kontaktovať. 

Výroba ionizovanej vody ionizátor vody, alkalická kanvica

 

----------------------------------------------------------------------------------------------- 

Ionizátor vody aQuator Silver Mini, ionizácia vody, výroba alkalickej, acidickej,striebornej vody
 
Ionizátor vody aQuator Silver 3l, ionizácia vody, výroba alklaickej, acidickej, striebornej vody

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

 

 

Zdroj: IONIZOVANÁ VODA - Zdravie na dosah ruky

 

Časté otázky: Filtračná Alkalická kanvica AOK 109

Časté otázky: Filtračná Alkalická kanvica AOK 109

 

. Ako dlho si filtrovaná voda udrží pH a ORP hodnoty?

Filtovaná alkalická voda, vzhľadom na obe hodnoty pH a aj ORP, poskytuje maximálne účinky keď je organizmom prijatá do 3 hodín po filtrácii. Prečo je to tak, pozrite moje meranie pH a ORP hodnôt filtovanej vody.

 

. Ako sa starať o alkalickú kanvicu a filter?

Keď kanvicu nepoužívate, odložte ju na chladnom suchom mieste. Odnímateľný filter je náhradnou súčasťou a musí byť uložený samostatne. Filter najprv vysušte na slnečnom svetle (nie na priamom slnečnom žiarení), následne ho skladujte v chladničke.

Po dlhšej dobe používania sa môže prirodzene na stene kanvice vytvárať biely povlak z alkalických minerálov obsiahnutých vo vode, čo nie je žiadna závada, ale iba estetický detail. Zbaviť sa ho môžete pomocou octu alebo citrónovej šťavy. 

 

. Prečo niektorí ľudia majú príznaky podobné chrípke pri prvom pití alkalickej vody?

Na začiatku pitia ionizovanej alkalickej vody si môžete všimnúť príznaky podobné chrípke. Ionizačný proces vytvára zhluky molekúl vody, ktoré sú o polovicu menšie ako pravidelné zhluky molekúl vody. To je dôvod, prečo je ionizovaná alkalická voda niekedy označovaná ako "redukovaná voda", pretože sa zmenšila veľkosť skupiny molekúl z 12 na 6 molekúl vody. To spôsobuje, že voda je oveľa viac hydratačná, ľahšie preteká cez tkanivá, čím vytláča toxíny z organizmu. To je čistiaci detoxikačný účinok vody, ktorý sa niekedy u ľudí prejavuje bolesťami hlavy, či hnačkou. Tento stav je však dočasný, po prečistení tela sa prejavy vytratia.

V prípade vážnejšieho zdravotného stavu, teda ak by sa dostavila nádcha, zápal dýchacích ciest a pod., môžete na baktérie a vírusy použiť prírodné antibiotiká.

 

. S Alkalickou vodou začínam, koľko jej môžem vypiť?

Alkalická voda, vzhľadom na svoj silný detoxikačný účinok, by sa mala začať piť v menších dávkach, ktoré sa postupne zvyšujú. Tzn., že v priebehu 2-3 týždňov by ste sa mali dostať na dennú spotrebu 2-2,5 litra vody a to nasledovne: 1 týždeň = 3-5dl vody denne, 2 týždeň = 5dl-1lit., 3 týždeň = 2-2,5lit vody denne.

Treba si uvedomiť, že alkalická voda je silné vnútorné čistidlo. Pri pití alkalickej vody sa spustí čistiaci proces v tele. Odpad bude vylučovaný všetkými možnými cestami: močom, stolicou, pokožkou, potením, ... Preto dávkovanie zo začiatku nepreháňajte, telo si potrebuje zvyknúť a postupne bude vyplavovať von rokmi nazbierané nečistoty.

Preto treba počítať s tým, že u niektorých ľudí sa môže dostaviť zhoršenie stavu. Je to však dočasný stav, ktorý hovorí o čistiacom procese a časom, po vyčistení sa vytratí.

Alkalická kanvica filter vo vode

 

. Musí byť filter ponorený vo vode zdola, aj zhora?

Správnu činnosť filtra dosiahnete vtedy, keď bude filter stále ponorený vo vode iba v spodnej časti kanvice. Objem spodnej časti kanvice sú 2litre, objem hornej nádržky na vodu je 1,5 litra. 

Do hornej nádržky nalejte 1 - 1,5 litra vody. Počkajte až sa časť, alebo všetka voda prefiltruje a dolejte do nádržky chýbajúce množstvo vody do 2 litrov. Filter bude ponorený takmer celý, viď. obrázok. 

Vodu si môžete z kanvice podľa potreby odlievať. Ak však hladina vody klesne pod filter, čiže filter ostane celý neponorený vo vode, treba doliať novú vodu!

 

. Ako skladovať filter počas noci?

1. Filter môžete nechať v kanvici, ale dozrite, aby bol ponorený vo vode (viď. obrázok vyššie: aspoň do min. výšky). Kanvicu môžete dať napr. do chladničky. Ak je voda počas celej noci v kanvici pH hodnoty si zachová. ORP hodnoty voda stráca, pozrite Meranie pH a ORP vody.

2. Alebo môžete filter z hornej nádržky na noc vyšróbovať, vložiť do pohára a zaliať vodou. Pohár s filtrom dať na noc do chladničky. Ráno filter našróbovať na nádržku a spustiť filtráciu.

 

. Čo robiť, keď mi v hornej nádržke ostáva neprefiltrovaná voda?

1. Problém môže byť v tom, že ste do kanvice naliali viac ako 2 litre vody. Potom stačí odliať prefiltrovanú vodu a voda z nádržky sa prefiltruje. Alebo môžete hornú nádržku vytiahnuť a vodu vyliať.

2. Ak nie je problém množstvo vody, potom je potrebné pomôcť filtru. Tým, že sa kanvica pri odlievaní vody nahýba, tak sa môžu aj minerálne kamienky vo filtry usporiadať tak, že voda má problém pretekať cez filter. Napraviť to môžete tak, že vyberiete hornú nádržku s filtrom a pár krát potrasiete filtrom smerom hore-dole. Minerálne kamienky si opäť nájdu svoje miesto a voda bude cez filter pretekať správne.

 

. Môžu ľudia s oslabenými orgánmi (obličky, srdce, cirhóza pečene) piť alkalickú vodu?

Pacienti s oslabenými orgánmi by mali na začiatku piť malé množstvo v závislosti od fyzickej situácie, spotrebu postupne zvyšovať až do normálu. V  takýchto prípadoch sa na dennú spotrebu 2-2,5lit. treba postupne dostať za 1-1,5 mesiaca. V prípade zvláštnej fyzickej slabosti použitie vody konzultujte a robte pod vedením lekára. 

 

. Kto by mal piť alkalickú vodu?

Každý jeden človek, mladý - či starý, dieťa - či tehotná žena, ale aj zvieratká. Alkalická voda ako silný zdroj antioxidantov a čistiaci - detoxikačný prostriedok, je prospešná takmer pre každého.

 

. Je pravda, že žalúdok zmierňuje pH hodnotu alkalickej vody?

Za normálnych podmienok sú žalúdočné šťavy silne kyslé. Žalúdočná kyselina nie je vopred pripravená, vyrába sa v žalúdku podľa potreby, keď potravina vstupuje dnu. Keď ionizovaná alkalická voda vstupuje do žalúdka, žalúdok začne bojovať proti stúpajúcemu pH a začne vylučovať viac žalúdočnej kyseliny.

Zdá sa, že by to malo minimalizovať účinky alkalickej vody, ale počas produkcie žalúdočnej kyseliny sa vytvárajú vedľajšie látky, ktoré sú dôležité pre alkalizáciu tela, ako sú uhľovodíky sodné a draselné. Nevstupujú do žalúdka, ale do krvného obehu, čím plnia alkalický krvný pufor a zvyšujú schopnosť krvi neutralizovať nadbytok kyseliny v tele. Keď sa produkuje viac kyseliny žalúdka, vyrába sa viac a viac uhľovodíkov, takže viac z nich vstupuje aj do krvného obehu.

 

. Môžem ionizovanú vodu merať lakmusovými papierikmi?

Lakmusové papieriky a merače s odhadom na farebnej stupnici NIE sú vhodné na meranie alkalickej vody. Výsledné hodnoty nie sú spoľahlivé a môžu byť zavádzajúce. Na meranie ionizovanej vody sú vhodné digitálne meracie prístroje s kalibráciou, napr. ›ADWA pH a ORP merací prístroj.

 

► DôležitéMeranie pH a ORP filtrovanej vody

 

. Môžem Alkalickú vodu použiť na prípravu čaju, kávy a polievok?

Áno, alkalická voda sa môže používať na prípravu nápojov ako čaj, káva, a taktiež aj polievok, či dusených jedál, atď. ... Alkalická voda zvýrazní farbu, chuť a vôňu tekutín, či hotových pokrmov

  

. Ionizátor vody alebo Filtračná kanvica? Pre ktoré zariadenie sa rozhodnúť?

Hlavný rozdiel medzi Ionizátorom vody a Filtračnou kanvicou je v možnosti výroby ionizovanej vody.

• Filtračná kanvica vyrába iba ionizovanú Alkalickú vodu.

Ionizátor aQuator vyrába ionizovanú Alkalickú a aj Acidickú vodu + Striebornú vodu. Výhodou ionizátora, oproti filtračnej kanvici, je možnosť vyrábať ionizovanú vodu so širším rozsahom pH a ORP hodnôt.

Hodnoty pH a ORP si ionizovaná voda z Ionizátora aQuator dokáže udržať cca 2 krát dlhšie.

 

Výroba ionizovanej vody ionizátor vody, alkalická kanvica

  

► Pozrieť ponuku na Filtračné alkalické kanvice AOK 109

► Pozrieť ponuku na Ionizátory vody

 


.

 

Pokiaľ máte otázku, tak ju napíšte nižšie do komentárov. Rada odpoviem :)

Ak sa vám článok páčil, alebo vám dáva zmysel, dajte mu Páči sa mi. Ak môžu tieto informácie pomôcť niekomu z vášho okolia, zdieľajte ho zo svojimi priateľmi.

 

Bakterie virusy plesne parazity rady navody skusenosti HarmonyNature

 

Ak kliknete myšou na ľubovoľné farebné (červené) slovo pred ktorým je znak malej šípky (), otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budem rada, keď mi o tom napíšete na mail: office@harmonynature.sk.

 

Upozornenie: Tento článok má informatívny charakter, obsah pochádza z dostupnej literatúry a Internetu. Jej autorom nie je lekársky, alebo zdravotnícky školený odborník a nenesie žiadnu zodpovednosť v prípade nesprávneho použitia liečivých rastlín, odvodených produktov, alebo pri aplikovaní jednotlivých liečebných metódach. Pri akútnych zdravotných problémoch vyhľadajte svojho lekára.

Obsah stránky podlieha ochrane autorských práv. Preberanie, kopírovanie, šírenie článkov alebo ich častí bez súhlasu prevádzkovateľa je zakázané.

 

 

voda

voda

bhthstjtjztjgfhfgj

POZRIEŤ

S prianím pekného dňa

Renáta Martinatová

Harmony Nature s.r.o., Štúrova 37, Nitra

0904 692 066, www.harmonynature.sk

Cesta ku šťastiu: 21 video pravidiel pre šťastný život

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií