Referencie

Zázračné teliesko proti vaginálnym problémom

Počet zobrazení: 873

Zázračné teliesko proti vaginálnym problémom Účinkom telieska som bola neskutočne milo prekvapená. Po toľkých dňoch trápenia, kedy som už nevedela, ako sa zbaviť rozhádzanej flóry po antibiotickej liečbe, ma fakt rýchla úľava od problémov prekvapila.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Hemeroidy

Počet zobrazení: 791

Hemeroidy Ozaj skvelý gél, po dlhom čase niečo čo mi účinne pomohlo na hemeroidy, ktoré mám asi celý život.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Úžasný peeling na pleť

Počet zobrazení: 588

Úžasný peeling na pleť Umývanie pleti so špongiou je ozaj skvelé, pretože na pleť pôsobí jemne, ani nie je cítiť, že by ju dáko čistila, no vidno to na výsledku.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Chuť živej vody

Počet zobrazení: 688

Chuť živej vody tak po dlhšej dobe Vám píšem moje skúsenosti s používaním Granderovho pera. Používam ho hlavne v práci a na byte v Bratislave, môžem povedať toto:

Čítajte viac... Komentáre: 0

Žensky čistá a voňavá

Počet zobrazení: 747

Žensky čistá a voňavá Scarlett teliesko som vyskúšala, ale len ako prevenciu. Žiadne obmedzenie počas tých 3 dní som nepociťovala, akurát som si dozerala na toalete na šnúročku :) Po vytiahnutí, teliesko bolo obalené bordelíkom a aj na druhý deň ešte niečo zo mňa vypadlo.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Čo na bolesť chrbta, svalov a kĺbov? Účinne pomôže Aloe vara + Boswellia

Počet zobrazení: 2262

Čo na bolesť chrbta, svalov a kĺbov? Účinne pomôže Aloe vara + Boswellia Moja mamička má 65 rokov a trvale posunutú platničku a tým pádom zúžený nervový kanál, ktorý jej spôsobuje: bolesti chrbta a vystrelujúce bolesti do celej nohy, trnutie a mravčenie, vykrútené celé telo. Minulý rok skoro stále behala len po nemocniciach, nič nepomáhalo a po kompletnom vyšetrení padol jediný verdikt: operácia!

Čítajte viac... Komentáre: 0

Aloe Vera sprej s Lastovičníkom na otvorené rany

Počet zobrazení: 2811

Aloe Vera sprej s Lastovičníkom na otvorené rany Aloe vera sprej pomohol nášmu milovanému starému psíkovi. Na hlave mal otvorenú ranu, ktorá nie a nie sa zahojiť. Skúšali sme podobné spreje s aloe vera, no nič nezaberalo. Na ranu sme viac krát denne strekli sprej a nechali volne uschnúť, výsledky bolo vidno v krátkej dobe. Super, odporúčam.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Herpes, zbavte sa ho s konopnou vodou Orcann

Počet zobrazení: 809

Herpes, zbavte sa ho s konopnou vodou Orcann Roky ma trápil herpes na perách, o bolesti a nepeknom vzhľade, či dlhej liečbe ani nemusím písať. vyskúšal som konopnú vodu na herpes, už pri svrbivom pocite na perách, keď sa začínal robiť som potieral viackrát denne citlivé miesto. Voda zaberá rýchlo už v začiatkoch tvorenia herpesu, akoby mu úplne zabránila vôbec sa vytvoriť. Odporúčam, veľmi dobrá skúsenosť :)))

Čítajte viac... Komentáre: 0

Detský ekzém, pomôže Colostrum

Počet zobrazení: 897

Detský ekzém, pomôže Colostrum Mame 9mesačnú dcérku a trápili nás soplíky a kašeľ. Dostali sme odporúčanie vyskúšať colostrum. Áno colostrum zabralo. Soplíky jej prešli tak do 3 dni. Kašlík ešte potom mala par dni, ale už aj ten jej prešiel. Dokonca mám pocit že jej zmizol ekzém. Už nepoužívam ani mastičky od lekárky, začala som ju opäť natierať detským olejčekom Avirilom a hneď je to akosi ustúpilo. Takže ďakujem pekne za doporučenie. Dávam jej teraz preventívne 1/2 kapsulky na večer do jedla.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Konopný gél s koloidným striebrom na achilovku

Počet zobrazení: 2095

Konopný gél s koloidným striebrom na achilovku V polovici mája som si pri rekreačnom behu veľmi nepríjemne a silne natiahol achilovku. Postupne som aplikoval tieto liečivá - Voltaren forte, Ibalgin gél, Ibalgin tablety. Bohužiaľ, pri chôdzi som nepociťoval žiadnu úľavu. Až po aplikácii liečiva Flector EP náplaste a Flector EP gél som pociťoval určitú úľavu a členok mi odpuchol. Ale aj po krátkej chôdzi ma achilovka rozbolela. Potom som sa na webe, od rovnako postihnutého človeka dočítal o prípravku Arthrocann, a tak som si ho u Vás kúpil.

Čítajte viac... Komentáre: 0

 • 1
 • 2

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie