Vitamín D3 kvapky 30ml + Multi VITAMINERAL 30kps

Vitamín D3 kvapky 30ml + Multi VITAMINERAL 30kps

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Podpora imunity • Rovnováha fyzického a duševného zdravia v jesennom a zimnom období • Udržanie zdravých kostí, zubov, činnosť svalov

16,34 € s DPH

17,20 € s DPH Zľava 0,86 €

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Produktový balík zostavený na podporu imunityrovnováhu fyzického a duševného zdravia v jesennom a zimnom období, kedy organizmus postráda veľmi dôležitý vitamín D3 nedostatkom slnečného žiarenia, či vyvážený pomer vitamínov a minerálov. 

 

► SLNEČNÝ • Vitamín D prispieva k normálnemu vstrebávanie a využitie vápnika a fosforu, k udržaniu zdravých kostí a zubov, k činnosti svalov a k normálnej funkcii imunitného systému.

Odkaz na produktVitamín D3 kvapky 30ml

 

► Multi VITAMINERÁL Forte tvorí jedinečný komplex 15-tich vitamínov, 10-tich minerálov, bioflavonoidov, omega-3 mastných kyselín a mnohých ďalších látok významných pre organizmus.

Multi VITAMINERÁL Forte je vysoko kvalitný výživový doplnok určený pre každého. Hlavne pre ľudí s vyššou fyzickou a psychickou záťažou a dospievajúcu mládež. Odporúča sa ženám užívajúcim hormonálnu antikoncepciu, starším osobám, fajčiarom, konzumentom alkoholu, športovcom, ľuďom vystaveným fyzickej a psychickej záťaži.

Vitamíny a minerály Natural

Prispieva k podpore imunitného systému a stavbe kostí • je vhodný na údržbu nervovej sústavy • prispieva k úprave metabolizmu • zlepšeniu funkcie mozgu • aktivácii hormonálneho systému • nevyhnutný je tiež pre výživu svalov a krvotvorbu • napomáha zlepšovať kvalitu pokožky a zabezpečiť rovnováhu fyzického a duševného zdravia.

Slovo vitamín znamená vita, teda život alebo nevyhnutný pre život. Vitamíny, tak ako potraviny by mal každý z nás užívať stále, nielen sezónne. Vitamíny totiž patria medzi potraviny a nie lieky. Ich základná úloha je riadiť rôzne procesy v tele a takto ho udržiavajú v dobrom a funkčnom stave. A pri tejto dávke sa človek môže cítiť plný energie, bez telesného stresu, kŕčov, únavy a podobných prejavov.

Odkaz na produktMulti VITAMINERAL 30kps

 

Mohlo by vás zaujímať 

Natur♥Blog VITAMÍN D počas vírusovej pandémie môže znížiť chorobnosť aj o polovicu 

 

.

.

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktový sprievodca

 

Podľa obsahu: Vitamín A, Vitamíny skupiny B, Vitamín C, Vitamín D, Vitamín E, Minerály
Podľa druhu: Vitamíny a Minerály

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií