Skin Serum Zinzino • Omladzovacie sérum na tvár a krk 30ml

Skin Serum Zinzino • Omladzovacie sérum na tvár a krk 30ml

SKLADOM

Skin Serum pre tvár a pokožku krku s 24-hodinovým účinkom redukuje jemné náznaky vrások a vrásky. Má omladzujúci účinok, pretože obnovuje medzibunkový matrix, posilňuje ťahovú silu pokožky a jej pružnosť.

70,20 € s DPH

78 € s DPH Zľava 7,80 €

Skladové číslo:

Výrobca: ZINZINO

Zinzino pleťové sérum je 24-hodinové omladzovacie sérum na tvár a krk. Hydratuje a vyhladzuje pokožku a zlepšuje jej silu a elasticitu. Vďaka tomu vyhladzuje jemné línie a redukuje viditeľnosť vrások.

Pleťové Skin sérum je prvý produkt svojho druhu. Je navrhnuté tak, aby systematicky modifikovalo proces starnutia a predstavuje ďalší revolučný krok v starostlivosti o pleť. Zinzino pleťové sérum funguje tak, že zlepšuje extracelulárnu matricu (ECM), jemnú sieť mikrovlákien, ktorá podporuje pokožku. Účinné látky v Zinzino pleťovom sére chránia, uzdravujú a obnovujú túto matricu.

 

Rozmaznávajte svoju pleť s týmito bonusmi pleťového séra

• Hydratuje a vyhladzuje pokožku

• Zlepšuje pružnosť a pevnosť pokožky

• Vyhladzuje jemné línie a redukuje viditeľnosť vrások

• Znižuje veľkosť pórov

 

Extracelulárna matica má veľký vplyv na starnutie pleti a jej ozdravenie

Pokožka vystavená vonkajším vplyvom (na rukách a tvári) starne rýchlejšie ako chránená pokožka, pretože mnohé príznaky starnutia sú ovplyvnené vonkajšími faktormi. Medzi tieto faktory patrí slnečné žiarenie, cigaretový dym a látky znečisťujúce životné prostredie, ktoré produkujú škodlivé radikály poškodzujúce pokožku.

A potom sú tu aj vnútorné faktory. Keď je metabolizmus pokožky optimálny, poškodenie sa opraví a matrica sa zachová. Nezdravé stravovanie však urýchľuje poškodenie matrice a spomaľuje jej regeneráciu. Toto má za následok zrýchlené zhoršenie kvality matrice a urýchľuje vývoj jemných línií a vrások.

Starostlivosť o pleť by sa mala venovať príčinám starnutia, ako aj jeho viditeľným príznakom. Zinzino pleťové sérum svoju úlohu plní tým, že ochraňuje, uzdravuje a obnovuje matricu. Je to vysoko efektívny samostatný produkt. Ak má však vaše stravovanie ďaleko od dokonalosti, funkcia séra je ešte viac podporená v kombinácii s prípravkami BalanceOil a Xtend, ktoré vyživujú pokožku zvnútra.

 

OCHRANA: Zníženie poškodenia matice

Slnečné svetlo spôsobuje starnutie pokožky degradáciou ECM. Zinzino pleťové sérum obsahuje 4 účinné látky, ktoré blokujú túto kľúčovú časť procesu starnutia v 4 rôznych štádiách:

• skvalén • 1-3, 1-6 beta-glukány • tokoferoly a tokotrienoly • olivové polyfenoly

 

UZDRAVENIE: Zvýšená tvorba matice

Kožné bunky nazývané fibroblasty ozdravujú ECM vytvorením nového kolagénu, elastínu a iných mikrovlákien. Zinzino pleťové sérum obsahuje 2 účinné látky, ktoré zvyšujú aktivitu fibroblastov 2 komplementárnymi spôsobmi:

• heptapeptid meďnatý a 1-3, 1-6 beta glukány

Znížením degradácie ECM a lepším ozdravením matrice sa kvalita ECM postupne zlepšuje. Týmto sa zaisťuje mladistvý vzhľad.

 

OBNOVA: Vyššia kvalita matrice

Obnovou ECM sa pokožka hydratuje a vyhladzuje, zvyšuje sa jej sila a elasticita. Vďaka tomu vyhladzuje jemné línie a redukuje viditeľnosť vrások. Obnova si vyžaduje čas. Aby ste dosiahli rýchlejšie výsledky, sérum obsahuje ďalšie dve rýchlo pôsobiace zlúčeniny, ktoré poskytujú okamžité benefity:

• nechtík (protizápalové činidlo) a kyselina hyalurónová (hydratačné činidlo)

 

Skin sérum Zinzino na pleť a pokožku

Extracelulárna matrica

Ľudská koža sa skladá z troch hlavných tkanivových vrstiev: pokožka, zamša a podkožie.

Extracelulárna matrica (ECM) je jemná sieť mikrovlákien a skladá sa zo zlúčenín, ako je kolagén, elastín a kyselina hyalurónová. ECM je prítomná v pokožke a zamši a poskytuje koži pevnosť v ťahu a pružnosť. Ako je opísané v texte, zložky v Zinzino pleťovom sére sú zamerané na ECM v oboch vrstvách.

 

Zlatistý lesk

Zinzino pleťové sérum obsahuje stopy beta karoténu, prirodzeného farbiva mnohých druhov ovocia a zeleniny. Opakované použitie séra dodáva pleti jemný zlatistý lesk a tým aj zdravý a atraktívny vzhľad, ktorý je spojený so zdravou výživou.

 

Najčastejšie otázky ohľadom pleťového séra

• Sú zložky v Zinzino pleťovom sére testované na zvieratách?

Nie, zložky a samotné sérum nie sú testované na zvieratách.

• Môžu Zinzino pleťové sérum používať aj deti?

Nie, u detí nemá používanie séra žiaden význam. V prípade problémov s akné, alebo poškodenia pokožky popáleninami či jazvami sa môže sérum aplikovať.

• Obsahuje Zinzino pleťové sérum prírodné zložky?

Termín „prírodné" závisí od toho, ako ho v konkrétnom prípade definujeme, ale všetky zložky okrem 2 alebo 3 sa podľa definície nazývajú prírodnými. Väčšina zložiek v Zinzino pleťovom sére je prírodná.

• Neviem nájsť zoznam zložiek v mojom jazyku.

Zloženie musí byť uvedené výhradne podľa normy INCI. Výhradné použitie výrazov v súlade s pravidlami INCI zaručuje, že každá osoba, ktorá hľadá viac informácií, ich dokáže nájsť v európskej databáze kozmetických výrobkov.

 

Mohlo by vás zaujímať

► Ako sa stať priamym zákazníkom Zinzino a nakupovať so 40% zľavou a viac?

 

Doplňujúce informácie

Balenie: 30ml

Zloženie: Voda, glycerín, etylestery bambuckého masla, Olea Europaea (olivový), extrakt z ovocia, extrakt z nechtíka lekárskeho, skvalén, extrakt zo sépiolitu, betaín, metylmetakrylátový krížový polymér, pektín, xantánová guma, írsky mach, Avena Sativa (ovos), obylný extrakt, sorbitan kaprylát, propandiol, kyselina benzoová, polyvinylalkohol, kyselina glykolová, kyselina mliečna, palmitoyl medený, heptapeptid-14, heptapeptid-15 palmitát, tokoferol, slnečnicový olej (Helianthus Annuus), kvasinkové polysacharidy, hyaluronát sodný, hydroxid sodný, beta karotén.

Ďalšie prísady: Do pleťového séra pridávame aj ďalšie dôležité zložky, ktorými sú: Bambucké maslo, tuk na báze orechov, a slnečnicový olej, oba s dobrými hydratačnými vlastnosťami. Používame tiež írsky mach, druh morskej riasy, ktorý má hydratačný účinok a poskytuje ochranu proti UV žiareniu.
Sepiolit, minerálny íl, sa pridáva kvôli jeho antiseptickým a liečivým vlastnostiam, zatiaľ čo Avena Sativa, ovsený extrakt pomáha pri poskytovaní úľavy podráždenej pokožke. Nakoniec sme pridali betaín, ktorý podporuje rovnováhy vody v bunkách a má protizápalové účinky.

Bez vôní a parabénov: Zinzino pleťové sérum neobsahuje žiadne pridané vône. Jeho jemná neutrálna vôňa pochádza z jeho prírodných účinných látok (napr. beta glukánov). Toto nezasahuje do iných vôní alebo parfumov aplikovaných na pokožku. Okrem toho je pleťové sérum bez parabénov.

Pokyny: Aby ste dosiahli najlepšie výsledky, aplikujte malé množstvo na tvár a krk, ráno a pred spaním. Použite do 12 mesiacov po otvorení.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí a vyhýbajte sa kontaktu s očami. Tento výrobok nenahrádza každodenné používanie ochrany pred slnečným žiarením.

  

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií