SANOSIL Zvieratká - Dezinfekcia chovateľských potrieb 0,5lit

SANOSIL Zvieratká - Dezinfekcia chovateľských potrieb 0,5lit

Vypredané

Jedinečný prírodný dezinfekčný prostriedok na báze peroxidu vodíka a striebra, ktorý s ohľadom na životné prostredie a bezpečnosť zdravia svojím unikátnym zložením dezinfikuje chovateľské potreby a pomôcky pre domáce a hospodárske zvieratá.

Skladové číslo:

Výrobca: SANOSIL TRADING GmbH

Jedinečný prírodný dezinfekčný prostriedok na báze peroxidu vodíka a striebra, ktorý s ohľadom na životné prostredie a bezpečnosť zdravia svojím unikátnym zložením dezinfikuje chovateľské potreby a pomôcky pre domáce a hospodárske zvieratá.

Dezinfekčný prostriedok nie je potrebné oplachovať a neutralizovať, vhodný je na každodenné použitie. Na povrchu nezanecháva žiadne stopy, nie je korozívny a je na všetky typy povrchov. 

Sanosil Zvieratká je bez zápachu, neobsahuje alkohol, fenoly, chlór, aldehydy ani KAZ (kvartérne amóniové zlúčeniny). Nielen dezinfikuje, ale pri pravidelnom používaní taktiež odbúrava pachy.

 

Prípravok Sanosil Zvieratká je dokázateľne účinný proti

Spoľahlivo ničí baktérie, vírusy, plesne, kvasinky. Okrem iného do 5 min. odstraňuje: Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Candida albicans, Escherichia coli (E.coli), Listeria monocytogenes a do 15 min. odstraňuje: Bacillus cereus, Salmonella enteridis, vírus hepatitídy A (HVA), vírus hepatitídy B (HVB), Enterococcus faecalis, a do 30 min. odstraňuje: MRSA, Aspergillus niger, Candida albicans, Poliovirus typ 1, Adenovirus typ 5, Chrípka typu A (H5N1, H5, H7, H9), Vtáčia chrípka, atď.

 

Sanosil Zvieratká dezinfekcia pomôcok pre zvieratá

SANOSIL Zvieratká oceníte v týchto prípadoch

Pelechy pre zvieratá, ohrádky, búdy, klietky a voliéry, akváriá, misky, zásobníky na krmivo a vodu, kontajnery na krmivo, škrabadlá a toalety pre mačky, atď. ...

Nedráždi dýchacie cesty, ani labky zvierat.

 

Doplňujúce informácie 

Balenie: 0,5lit

Zloženie: 3g/100g (3%) potravinársky peroxid vodíka CAS 7722-84-1, 0,003g/100g (0,003%) striebra CAS 7440-22-4

Samozrejmosťou je certifikát podľa štandardov VAH/DGHM – nemecký inštitút pre aplikovanú hygienu.

Sanosil je testovaný podľa normy SN EN 1500 laboratóriom Simec AG; certified by Swissmedic, Swiss Agency for TherapeuticProducts. Unikátna dezinfekcia chránená švajčiarskym patentom.

 

.

 

Eko domácnosť bez chemických prípravkov

 

Produktový sprievodca 
 
Ionizovaná voda PDF 
 
Spolupráca, provízna odmena 

 

  

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií