SANOSIL • Univerzálny čistiaci a dezinfekčný prípravok 0,5lit

SANOSIL • Univerzálny čistiaci a dezinfekčný prípravok 0,5lit

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Vypredané

Jedinečný prírodný dezinfekčný prostriedok na báze peroxidu vodíka a striebra, ktorý s ohľadom na životné prostredie a bezpečnosť zdravia svojím unikátnym zložením dezinfikuje všetky plochy, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami.

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: SANOSIL TRADING GmbH

Jedinečný prírodný dezinfekčný prostriedok na báze peroxidu vodíka a striebra, ktorý s ohľadom na životné prostredie a bezpečnosť zdravia svojím unikátnym zložením spoľahlivo dezinfikuje všetky plochy, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami.

Prostriedok je schválený na kontakt s potravinami. Ideálny je na dezinfekciu chladničiek, dosiek na krájanie, stolov, špongie na umývanie riadu, odpadkových košov. Rovnako účinný je na ošetrenie skladovanej zeleniny a ovocia, chráni pred plesňou.

Dezinfekčný prostriedok nie je potrebné oplachovať a neutralizovať, vhodný je na každodenné použitie. Nemení chuť a vôňu ošetrenej potraviny. Na povrchu nezanecháva žiadne stopy, nie je korozívny a je na všetky typy povrchov.

Sanosil Univerzal je bez zápachu, neobsahuje alkohol, fenoly, chlór, aldehydy ani KAZ (kvartérne amóniové zlúčeniny).

 

Prípravok Sanosil je dokázateľne účinný proti

Spoľahlivo ničí baktérie, vírusy, plesne, kvasinky. Okrem iného do 5 min. odstraňuje: Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Candida albicans, Escherichia coli (E.coli), Listeria monocytogenes a do 15 min. odstraňuje: Bacillus cereus, Salmonella enteridis, vírus hepatitídy A (HVA), vírus hepatitídy B (HVB), Enterococcus faecalis, atď.

 

Široké uplatnenie prípravku SANOSIL Univerzal oceníte v týchto oblastiach

Sanosil dezinfekcia, čistenie domácnosti bez chlóru

• Domácnosť: Kuchyne, sanitárne zariadenia, wc dosky, umývateľné plochy, stoly, pulty, dosky na krájanie, handry a špongie na umývanie, odpadkové koše, sedačky, koberce, sauny, mobilné telefóny, drobné predmety ako nožničky, kľúče ...

Prostriedok je vhodný na čistenie (ošetrenie) kožených výrobkov.

• Gastro prevádzky: Na všetky druhy povrchov. Schválený na kontakt s potravinami. Neoplachuje sa a neneutralizuje. Zabraňuje krížovej kontaminácií. Nemení chuť, vôňu a farbu ošetrenej potraviny. Ideálny na umývanie šalátov.

• Výroba syra: Ideálny prostriedok na ošetrenie všetkých, ale hlavne drevených plôch na zrenie syrov.

 

Doplňujúce informácie 

Balenie: 0,5lit

Zloženie: 1,5 g/100 g (1,5 %) potravinársky peroxid vodíka CAS 7722-84-1, 0,0015 g/100 g (0,0015%) striebra CAS 7440-22-4

Samozrejmosťou je certifikát podľa štandardov VAH/DGHM – nemecký inštitút pre aplikovanú hygienu.

Sanosil je testovaný podľa normy SN EN 1500 laboratóriom Simec AG; certified by Swissmedic, Swiss Agency for TherapeuticProducts. Unikátna dezinfekcia chránená švajčiarskym patentom.

  

 

.

 

Mohli by Vás zaujímať ešte nasledovné témy ►

  

Produktový sprievodca 
 
Ionizovaná voda PDF 
 
Eko domácnosť

 

  

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií