Viva ZINZINO 60tbl • Zdravá funkcia nervovej sústavy

Viva ZINZINO 60tbl • Zdravá funkcia nervovej sústavy

SKLADOM

Viva pomáha zmierniť každodenný stres a zvyšuje pozitívnu náladu tým, že podporuje zdravú funkciu nervovej sústavy/mozgu a normálny psychický a duševný stav, prispieva tiež k zníženiu únavy a vyčerpanosti.

26,10 € s DPH

29 € s DPH Zľava 2,90 €

Skladové číslo:

Výrobca: ZINZINO

Viva Zinzino je prírodný výživový doplnok, ktorý dokáže zlepšiť náladu a celkovú duševnú pohodu niekoľkými spôsobmi. Viva pomáha zmierniť každodenný stres a zvyšuje pozitívnu náladu tým, že podporuje zdravú funkciu nervovej sústavy/mozgu a normálny psychický a duševný stav

Prispieva tiež k zníženiu únavy a vyčerpanosti. Viaceré súčasné klinické štúdie preukázali jeho účinnosť, od mierneho zlepšenia až po zmenu života. 

Vo Vive sa kombinuje affron®, extrakt z čistých šafranových stigmatov prvotriednej kvality (Crocus sativus L) zo Španielska, päť vitamínov skupiny B, jód a vitamín C. Všetky zložky prispievajú k duševnej pohode a spoločne vytvárajú šetrný ale mocný tím, ktorý môže pomôcť zlepšiť váš život niekoľkými spôsobmi.

Šafran je jedno z najdrahších korení na svete. Šafran sa pestuje v mnohých častiach sveta a keďže zber a spracovanie sa vykonáva ručne, vo väčšine prípadov sa musí pred použitím vopred ošetriť teplom alebo žiarením kvôli prítomnosti mikroorganizmov vrátane patogénov, ako napr. E. coli. Toto spracovanie znižuje mikrobiálnu kontamináciu, ale zároveň aj obsah bioaktívnych zložiek a kvalitu produktu. 

Španielsky šafran je iný! Španielsky šafran je tiež zbieraný ručne, ale vďaka metóde pestovania a zberu neexistujú žiadne problémy s mikroorganizmami a ožarovanie nie je potrebné. To znamená, že všetky bioaktívne látky sú v šafrane naďalej prítomné a extrahované množstvá sú vyššie.

 

Mohlo by vás zaujímať

► Ako sa stať priamym zákazníkom Zinzino a nakupovať so 40% zľavou a viac?

 

Často kladené otázky

Dávkovanie? Pre väčšinu osôb sa odporúča dávka 1 – 8 tabliet (každá obsahuje 14 mg affronu®). Jednotlivé požiadavky sa môžu líšiť a v prípade potreby je možné bezpečne užívať väčšie množstvo tabliet.

Kedy? Viva tablety môžete užívať ráno, popoludní alebo večer, podľa vašich požiadaviek. Môžete ich užívať v rovnakom čase alebo rôzne. Všeobecne je lepšie brať ich s jedlom.

Načasovanie? Ľudia užívajú tablety Viva z rôznych dôvodov a každý na ne reaguje inak. Niektorí ľudia vykazujú výrazné zlepšenie v priebehu niekoľkých dní a pre niektorých to trvá 3 – 4 týždne.

Ako často? Niektorí užívajú tablety Viva počas období stresu, zatiaľ čo iní ich uprednostňujú na dennej báze.

Bezpečnosť užívania? Toxicita šafranového extraktu bola testovaná in vivo a in vitro (Abdullaev a spol., 2002). Autori dospeli k záveru, že denná dávka šafranového extraktu až do výšky 1,0 g je bezpečná (= 70 tabliet Viva). 5g šafranového extraktu (= 350 tabliet Viva) sa považuje za jedovatú dávku.

Tehotenstvo alebo dojčenie? Ak ste tehotná, dojčíte alebo máte zdravotné ťažkosti alebo sa pokúšate otehotnieť, musíte sa pred užívaním produktu poradiť s lekárom alebo zdravotnou sestrou. Šafranový extrakt je bezpečná zložka, ale pri extrémne veľkých dávkach (pozri vyššie) môže spôsobiť kontrakcie maternice, čo môže viesť k potratu.

Dávkovanie po dobu užívania? Odpoveď tela je vždy individuálna, ale väčšina ľudí by mala pocítiť účinok po týždni používania. Viva sa môže užívať dlhodobo alebo sa môže kedykoľvek bez problémov prerušiť.

Deti? Viva je určená pre dospelých a deti od 4 rokov. Pred podaním prípravku deťom mladším ako 4 roky je potrebné sa poradiť s lekárom alebo zdravotnou sestrou. 

Prečo sa v tablete nachádzajú mikronutrienty? Vitamíny B, C a jód v tabletách Viva podporujú viacero duševných funkcií, a preto sú perfektným doplnkom k prípravku affron®.

 

Doplňujúce informácie

Balenie: Obsahuje 60 tabliet, celková čistá hmotnosť 18g

Odporúčaná denná dávka: Dospelí a deti nad 12 rokov. Užívajte 2 tablety denne. Neprekračujte dennú dávku.

Upozornenie: Potravinové doplnky by nemali slúžiť ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom, ak sa snažíte otehotnieť, ste tehotná, dojčíte, užívate akékoľvek lieky alebo máte akékoľvek zdravotné ťažkosti.

Skladovanie: V suchu a pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neotvorené balenie môžete skladovať 3 roky.

Zloženie: Objemové činidlá (beta-cyklodextrín, mikrokryštalická celulóza), šafranový extrakt (Crocus sativus L), protihrudkovacie látky (fosforečnan vápenatý, horečnaté soli mastných kyselín), vitamín C, kyselina listová, niacín, kyselina pantoténová, vitamín B12, jód draselný, biotín. *affron® – patentovaný extrakt.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií