Lastovičníkový krém na bradavice Argital 25ml

Lastovičníkový krém na bradavice Argital 25ml

Kúpite u dodávateľa

Lastovičníkový krém na bradavice Argital je 100% prírodného pôvodu a prispieva k normálnemu stavu pokožky.

Skladové číslo:

Lastovičník na bradavice

Lastovičníkový krém na bradavice Argital je 100% prírodného pôvodu a prispieva k normálnemu stavu pokožky.

Lastovičníkový krém na bradavice Argital obsahuje výťažok z lastovičníka, čisté esenciálne oleje z tuje, levandule, cesnaku, rozmarínu, Niaouli, tymiánu, saturejky, oregana a pelargónie a čisté rastlinné oleje z mandlí a pšeničných klíčkov.

V starých knihách o liečivých rastlinách sa o Lastovičníku väčšom vyjadrovalo s veľkou úctou. Dnes sa považuje za obyčajnú jedovatú burinu. Poznať to najmä na ľudových názvoch, u nás napríklad: hadí mlieč, krvavník, lastovičník a podobne.

Odpor k tejto rastline v našich časoch sa dá vysvetliť len tak, že začiatkom priemyselnej výroby liečiv sa všetky vysokohodnotné liečivé rastliny v zásade odsudzovali, aby sa ľud od nich odvrátil a užíval chemicky pripravené lieky.

 

Na ktoré bradavice je krém vhodný

Lastovičníkový krém na bradavice

 

 

Mohlo by Vás zaujímať

• Najčastejšie typy bradavíc na pokožke a čo proti nim použiť?

• Bradavice a iné kožné výrastky, ako si ich nepomýliť?

• Články z Natur♥Blogu: Ako sa zbaviť bradavíc

 

 

Návod/Aplikácia: Naneste krém na postihnuté miesto, ktoré ste vopred umyli teplou vodou a osušili. Zakryte miesto vankúšovou náplasťou, aby masť nevysychala. Nechajte na mieste čo najdlhšie, najlepšie neustále. Vyhnite sa kontaktu s očami. Krém aplikujte 2x denne až do vymiznutia príznakov.

 

Odstránenie bradavíc, ako pomôcť pri liečbe

 

Doplňujúce informácie

Balenie: 25 ml

Zloženie: Mandlovník (Prunus amygdalus dulcis, mandlový olej), Lastovičník väčší (Chelidonium majus, extrakt), Levanduľa hybridný (Lavandula Hybrida, olej), Cesnak kuchynský (Allium sativum, olej), Rozmarýn lékařský (Rosmarinus officinalis, olej), Kyselina mliečna, Tymián obyčajný (Materina dúška obyčajná, Thymus vulgaris, silice, olej), Pamajorán obyčajný (Origanum vulgare, olej)

Prídavné látky: Aqua, Cetyl alcohol, Potassium palmitoyl Hydrolyzed Wheat proteín / glyceril Stearate / cetearyl alcohol (rastlinný emulgátor), Glycerín, Polyglyceryl 6-Distearate (rastlinný emulgátor), Triticum vulgare germ oil (klíčkový olej), Xanthan Gum, Melaleuca viridiflor oil (Niaouli) , Thuya occidentalis oil (tuje), Satureia hortensis oil (saturejka), Pelargonium graveolens oil (pelargónie)

Upozornenie: Určené len na vonkajšie použitie. Výrobok ani žiadna zo zložiek nie sú testované na zvieratách - LAV. Neobsahuje žiadne syntetické látky (konzervanty, vône, farby, atď.), minerálne oleje a GMO. Neobsahuje žiadne živočíšne zložky - VeganOK.

 

Kúpiť lastovičníkový krém na bradavice

 

Podľa druhu: Vírus HPV • Bradavice

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií