Probiotiká 60kapsúl

Probiotiká 60kapsúl

SKLADOM

Udržujú rovnováhu obranného systému črevnej mikroflóry • Vytvárajú prirodzenú bariéru infekčným mikróbom • Podporujú vylučovanie • Prospievajú črevnej peristaltike • Zvyšujú vstrebávanie vápnika • Zasahujú do metabolizmu cukrov

15,90 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: Natural Medicaments

Probiotiká sú jedinečnou a vyváženou kombináciou probiotických kultúr, ktorá udržuje rovnováhu obranného systému črevnej mikroflóry. Zloženie je doplnené o rozpustnú vlákninu inulín, ktorá plní funkciu prebiotika.

Prípravok obsahuje 6 kmeňov vitálnych mikroorganizmov v počte 10 miliárd v jednej kapsuly.

 

Prečo sú probiotiká pre organizmus prospešné

Veľká časť ľudskej populácie môže mať zdravotné problémy súvisiace so zlou črevnou mikroflórou. Najčastejšími dôvodmi sú znečistené životné prostredie, nesprávne stravovanie, stres alebo nadmerné užívanie antibiotík.

Patogénne mikroorganizmy postupne prevažujú nad prirodzenú črevnou mikroflórou a poškodzujú organizmus. Hovoríme o črevnej dysbióze (premnoženie patogénnych mikroorganizmov, baktérií). Najčastejšie sa jedná o hnilobné baktérie a plesne (Candida albicans).

Účinok týchto patogénnych kmeňov sa prejavuje nielen zažívacími ťažkosťami vo forme hnačiek, zápchy, plynatosti a nechutenstve, ale aj obmedzením vstrebávania živín, vitamínov a minerálov.

Probiotiká prospešné baktéria na podporu imunity

Bakteriálne toxíny prestupujú cez črevnú stenu do krvi, oslabujú organizmus, poškodzujú imunitný systém a môžu spôsobovať aj psychické ochorenia.

Platí pravidlo: Keď sa dobre darí prospešným baktériám (probiotiká) - zle sa darí škodlivým mikroorganizmom: dobre sa darí telu ako celku a opačne. V akom stave je črevná sliznica, v takom stave sú aj ostatné orgány. Pri pravidelnom dopĺňaní probiotík môžeme teda hovoriť o detoxikácii, regenerácii, prirodzenej imunomodulácii celého organizmu.

  

Doplňujúce informácie

Zloženie v 1 kapsuly: 20.25 mg Lactobacillus plantarum, 8.1 mg Lactobacillus rhamnosus, 5.4 mg Lactobacillus Acidophilus (mliečna baktérie), 1.8 mg Bifidobacterium bifidum (mliečna baktéria), 0.36 mg Bifidobacterium longum, 0.136 mg Lactobacillus casei

Prídavné látky: inulín, rastlinná kapsule, stearan horečnatý (nosič)

Dávkovanie: Užívajte 1 - 2 kapsule denne

Balenie: 60 kapsúl - dávka na 30 až 60 dní

Upozornenie: Doplnok stravy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Zdravá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú nevyhnutné. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C v uzavretom obale.

  

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií