Greposept sprej na nohy s výťažkom z jadierok grapefruitu 100ml

Greposept sprej na nohy s výťažkom z jadierok grapefruitu 100ml

SKLADOM

GrepoSept sprej na nohy má antibakteriálne • antiseptické • dezinfekčné pôsobenie na nohy • pôsobí proti poteniu nôh, plesniam, ničí nežiadúce baktérie

3,95 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: RTJ Group

Greposept sprej na nohy je veľmi účinný prípravok, ktorý obsahuje antiseptické, antibakteriálne, dezinfekčné a fungicídne látky. Jeho základom je výťažok z grapefruitových jadierok, ktorý je najsilnejším doteraz objaveným prírodným antibiotikom a má preukázateľne široké spektrum účinnosti.

Osviežujúci sprej na nohy s mentolovou vôňou obohatený o tea tree oil účinne pôsobí proti poteniu nôh, plesniam, ničí nežiadúce baktérie.

Výťažok z grapefruitu proti plesniam, baktériám, vírusom

Extrakt z grapefruitových jadierok je vysoko účinný proti širokému spektru choroboplodných zárodkov (rôzne druhy baktérií, vírusov, plesní a kvasiniek) a veľmi účinne zabraňuje hnilobným procesom.

Pri výskyte akéhokoľvek bakteriálneho, plesňového, či výrusového ochorenia treba vždy venovať pozornosť celému organizmu. Väčšinou totiž nejde len o lokálny výskyt, ale o ich premnoženie v tráviacom trakte, krvi i ďalších orgánoch

  

. Nariadenie Európskeho parlamentu a rady (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 1.7.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Viac informácií o výťažku z Grepefruitového jadierka nájdete na natur-produkt.flox.sk 

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: Grapefruit (Citrónovník rajský, Citrus paradisi, extrakt z jadierok), Čajovníkový strom (Kajeput striedavolistý, Melaleuca alternifolia, Tea Tree Oil)

Prídavné látky: glycerín, mentol, propylénglykol, voda

Ako používať: Po umytí nôh nastriekajte priamo na chodidlá. Odporúča sa používať 2x denne ráno a večer.

Balenie: 100 ml

Upozornenie: Určené len na vonkajšie použitie. Nevhodné pre deti. Ukladajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom a svetlom. Skladujte pri teplote do 25°C.

 

Zistite ako podporiť imunitu voči mikroorganizmom

 

 

Podľa účelu: Baktérie, Vírusy, Plesne
Podľa druhu: Grapefruitový extrakt

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií