Pivovarské kvasnice Bifi Omega Pulz 200 + 50 tbl • Srdce a Cievy

Pivovarské kvasnice Bifi Omega Pulz 200 + 50 tbl • Srdce a Cievy

SKLADOM

Probiotikum • Prebiotikum • B-komplex • Štartovací komplex Aktiferm • PargaVit Pivovarské kvasnice Bifi Omega Pulz komplexný výrobok na podporu činnosti Srdca a Ciev.

3,90 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: Simply You

Výživový doplnok Pivovarské kvasnice Bifi Omega Pulz v tabletách je komplexný výrobok z kvasničnej biomasy pivovarských kvasníc obohatený o omega-3 a omega-6 nenasýtené mastné kyseliny

Nenasýtené mastné kyseliny predstavujú pre ľudský organizmus nepostrádateľné látky, ktoré hrajú kľúčovú úlohu v celej rade životných procesov v ľudskom tele. Rybí olej je bohatým prírodným zdrojom EPA a DHA. Rakytníkový olej je unikátny zdroj nenasýtených mastných kyselín, prírodného vitamínu E a flavonoidov.

Olej pupalky dvojročnej je skvelým doplnkom výživy. Okrem toho obsahuje prebiotikum (inulin) a koncentrát špeciálne pripravených probiotických baktérií (Bifidobacterium bifidum a Lactobacillus acidophillus) s využitím unikátneho štartovacieho komplexu Aktiferm. 

Vitamíny skupiny B sú nenahraditeľné pri regenerácii organizmu a dôležité pre využitie energie. Prirodzenou súčasťou pivovarských kvasníc sú prevažne:

 • Vitamíny - B1, B2, B6, B12, kyselina pantoténová, pangamová a listová, niacín, biotín, cholín.
 • Minerálne látky - vápnik, fosfor, draslík, horčík.
 • Stopové prvky - železo, meď, zinok, mangán.
 • Bielkoviny - esenciálne aminokyseliny.

 

. Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa článku 13 ods. 3 nariadenia (ES) č. 1924/2006

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: Sušené pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisiae), Inulín (prebiotikum), Pupalka dvojročná (Oenothera biennis, olej), Omega 3 mastné kyseliny, Rakytník rešetliakový (Hippophae rhamnoides, rakytníkový olej), Bifidobacterium bifidum (mliečna baktéria), Lactobacillus Acidophilus (mliečna baktéria) a štartovací komplex Aktiferm

Prídavné látky: Mikrocelulóza, stearan vápenatý, oxid kremičitý

Dávkovanie: Dospelí užívajú 4 tablety 3x denne, deti 2 tabletky 3x denne. Pre optimálnu účinnosť sa odporúča užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie: 200 tabliet + 50 tabliet ZADARMO - dávka na 25 dní

Upozornenie: Doplnok stravy. Ukladať mimo dosahu deti! Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Výrobok nie je určený ako náhrada stravy. Prekročením dennej dávky nezvýšite účinnosť prípravku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte v suchu pri teplote do 25°C.

 

Zistite ako podporiť imunitu voči mikroorganizmom

 

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie