Žlčníkový elixír 60 tbl.

Žlčníkový elixír 60 tbl.

Kúpite u dodávateľa

Žlčníkový elixír pre normálnu činnosť žlčníka • Ochrana pred tvorbou a rastom žlčových kameňov, toxínov a škodlivých mikro-kryštalických metabolitov

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

PM žlčníkový elixír - prastará osvedčená kombinácia šiestich bylín a propolisu pre normálnu činnosť žlčníka. Prípravok je určený k dlhodobému užívaniu.

 

Obsahuje množstvo účinných látok z liečivých rastlín (hlavne horčík a draslík), ktoré slúžia:

 • k ľahkému vylučovaniu zvápenatených zlúčenín cholesterolu, oxalátov a fosforečnanov zo žlčníka a žlčovodov
 • k ochrane pred tvorbou a rastom žlčových kamenov, toxínov a škodlivých mikrokryštalických metabolitov

 

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť žlčníkový elixír

 

Doplňujúce informácie

Balenie: 60 tabliet

Zloženie: 1 tableta (900 mg) obsahuje: v 100g extrakty (výťažky z bylín) Fialka trojfarebná (vňať) 50mg 5,56g, Praslička roľná (vňať) 50mg 5,56g, Stavikrv vtačí - Truskavec (plod) 40mg 4,44g, Púpava lekárska (koreň) 40mg 4,44g, Ľubovník bodkovaný (vňať) 40mg 4,44g, Zemežlč horká (koreň) 40mg 4,44g, Propolis štandardizovaný 10mg 1,11g

Prídavné látky: mikrokryštalická celulóza, polyvinylpyrrolidon, stearan horečnatý rastlinný

Dávkovanie: Užívajte 2 tablety denne (1 tabletu ráno a 1 tabletu večer) 30 minút pred jedlom, zapite vodou. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 3-6 týždňov. Počas roka odporúčame kúru zopakovať.

Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Obsahuje včelí produkt propolis. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25°C. Chráňte pred slnkom.

 

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie