Diabetes test 2 ks

Diabetes test 2 ks

Kúpite u dodávateľa

Domáci skríningový test na glukózu je efektívnym testom k včasnej detekcii abnormálnej hladiny cukru v krvi, ktorá môže byť príznakom cukrovky alebo iných zdravotných problémov.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Skríningový test na glukózu je efektívnym testom k včasnej detekcii abnormálnej hladiny cukru v krvi, ktorá môže byť príznakom cukrovky alebo iných zdravotných problémov. Neliečená cukrovka spôsobuje vážne poškodenia rôznych orgánov. Ak je abnormálne hladina cukru potvrdená a včas sa začne liečba, je možné týmto poškodením predísť alebo ich oddialiť.

K diagnostikovanie často dochádza po záchvate symptómov, kedy už došlo k vážnemu a nezvratnému poškodeniu. Tomuto poškodeniu sa dá predísť, ak sa včasnou liečbou zredukuje vysoká hladina glukózy. Diabetes test je pohodlný a efektívny spôsob merania hladiny glukózy počas iba 60 sekúnd. Jedinci, ktorí zistia abnormálny výsledok, by mali z dôvodu ďalších testov vyhľadať lekára.

Testovacia zóna sa skladá z dvoch testovacích podložiek, ktoré obsahujú citlivé chemické látky. Akonáhle sa do zóny dostane krv, reagujú chemické látky s glukózou v krvi. Touto reakciou dôjde k zmene farby, ktorá sa s množstvom glukózy v krvi líši. Test využíva enzýmy glukózo-oxidáza a peroxidázu, ktoré sú spolu s chemickými látkami pre vznik farby a nereaktívnymi zložkami obsiahnuté v testovacej zóne.

50% ľudí o cukrovke 2.typu ani nevie, že ju má. Pritom počet ľudí trpiacich cukrovkou sa rýchlo zvyšuje. Preto, majte svoje zdravie pod kontrolou, nápomocné vám môžu byť domáce testy.

  Diabetes test

 

Doplňujúce informácie

Balenie: 2 testovacie prúžky, 2 lancety, 2 čistiace tampóny, 1 vzorkovnica výsledkov, 1 český návod

Upozornenie: Test je určený na jednorazové použitie. Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote 4-30°C mimo dosahu detí. Chráňte pred mrazom. Pred vykonaním testu si prečítajte návod na použitie.

 

Podľa účelu: Diagnostické testy

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie