Domáci manuálny prístroj na plnenie kapsúl veľkosť "00"

Domáci manuálny prístroj na plnenie kapsúl veľkosť "00"

Kúpite u dodávateľa

Domáci manuálny prístroj na plnenie kapsúl veľkosť "00" sypkými, práškovými zmesami: vitamíny, minerály, doplnky výživy.

Skladové číslo:

Výrobca: Slovcaps

Manuálny prístroj na plnenie kapsúl veľkosti 00 na domáce používanie vám poslúži na plnenie kapsúl rôznymi práškovými zmesami ako sú vitamíny, minerály a iné doplnky výživy. 

Prístroj je určený na plnenie kapsúl vegetariánskych, alebo aj želatínových o veľkosti "00".

Práškové, sypké zmesi cenovo vychádzajú omnoho lacnejšie a s pomocou domácej plničky kapsúl si viete takto nakapsulovať takmer všetky doplnky za prijateľnú cenu. Túto možnosť ocenia hlavne športovci, ktorí si kupujú väčšie množstvo doplnkov a nie všetky sú chuťovo príjemné, alebo sú zle rozpustné vo vode.

► Môj tip: U nás doma kapsulujeme tieto sypké zmesi

Určite oceníte aj kapacitu plnenia: 24 ks kapsúl za cca 2 minúty po krátkej praxi. Ak si plníte kapsule stále svojpomocne, tak zrýchlenie plnenia kapsúl pomocou plničky bude pre vás veľkým prínosom a hlavne ušetrením času. 

Súvisiace produkty:

 

Kúpiť plničku kapsúl 00

 

Doplňujúce informácie

Balenie: Prístroj je pripravený zo špeciálnych plastov, čistenie je veľmi jednoduché. Set obsahuje: držiak na častice kapsúl, kryt na zhutnenie kapsúl, lopata na vyhladzovanie, podstavec na vysunutie kapsúl, návod na použitie s fotkami.

 

Podľa účelu: Plnička kapsúl zmesami

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie