Domáci manuálny prístroj na plnenie kapsúl veľkosť "00"

Domáci manuálny prístroj na plnenie kapsúl veľkosť "00"

Kúpite u dodávateľa

Domáci manuálny prístroj na plnenie kapsúl veľkosť "00" sypkými, práškovými zmesami: vitamíny, minerály, doplnky výživy.

Skladové číslo:

Výrobca: Slovcaps

Manuálny prístroj na plnenie kapsúl veľkosti 00 na domáce používanie vám poslúži na plnenie kapsúl rôznymi práškovými zmesami ako sú vitamíny, minerály a iné doplnky výživy. 

Prístroj je určený na plnenie kapsúl vegetariánskych, alebo aj želatínových o veľkosti "00".

Práškové, sypké zmesi cenovo vychádzajú omnoho lacnejšie a s pomocou domácej plničky kapsúl si viete takto nakapsulovať takmer všetky doplnky za prijateľnú cenu. Túto možnosť ocenia hlavne športovci, ktorí si kupujú väčšie množstvo doplnkov a nie všetky sú chuťovo príjemné, alebo sú zle rozpustné vo vode.

► Môj tip: U nás doma kapsulujeme tieto sypké zmesi

Určite oceníte aj kapacitu plnenia: 24 ks kapsúl za cca 2 minúty po krátkej praxi. Ak si plníte kapsule stále svojpomocne, tak zrýchlenie plnenia kapsúl pomocou plničky bude pre vás veľkým prínosom a hlavne ušetrením času. 

Súvisiace produkty:

 

Kúpiť plničku kapsúl 00

 

Doplňujúce informácie

Balenie: Prístroj je pripravený zo špeciálnych plastov, čistenie je veľmi jednoduché. Set obsahuje: držiak na častice kapsúl, kryt na zhutnenie kapsúl, lopata na vyhladzovanie, podstavec na vysunutie kapsúl, návod na použitie s fotkami.

 

Podľa účelu: Plnička kapsúl zmesami

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií