Vegetariánske kapsule Capsugel veľkosť "0"

Vegetariánske kapsule Capsugel veľkosť "0"

Kúpite u dodávateľa

Capsugel kapsule vo veľkosti „0" sú transparentné prírodné vegetariánske kapsule vyrobené z rastlinných vlákien.

Skladové číslo:

Výrobca: Slovcaps

Capsugel kapsule vo veľkosti „0" sú transparentné prírodné vegetariánske kapsule vyrobené z rastlinných vlákien, ktoré boli schválené a uznávané firmou Pharmakopea, ktorá je známa v celej Európe.

Prírodné vegetariánske kapsule sú ideálne na prezentovanie takých doplnkov stravy, pri ktorých je požadovaný estetický a príťažlivý vzhľad. Keďže vegetariánske kapsule sú vyrobené výlučne z rastlinných vlákien, preto majú „hala" a aj „kosher" certifikát.

Vegetariánske kapsule vo veľkosti „0" sú vhodné (v závislosti od materiálu) na plnenie kapsúl maximálne do 500-550 mg. Kapsule je možné plniť sypkými, práškovými zmesami (práškové minerály a vitamíny, a iné), alebo aj olejmi (napr. oreganový olej).

Pre urýchlenie a uľahčenie plnenia sypkých materiálov je najúčinnejším spôsobom na plnenie domáci prístroj na plnenie kapsúl. V priebehu 2 minút naraz naplníte až 24 kapsúl. 

► Domáci prístroj na plnenie kapsúl práškovými zmesami pre veľkosť kapsúl "0"

 

Kúpiť prázdne kapsule 

 

Doplňujúce informácie 

Minimálna objednávka: 1000 kapsúl

 

Tabuľka veľkosti kapsúl a množstva materiálu v mg

Tabuľka veľkosti kapsúl

 

Podľa účelu: Kapsule

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie