Detox Active 55kapsúl

Detox Active 55kapsúl

Kúpite u dodávateľa

Podporuje normálne trávenie • Normálnu funkciu pečene • Prečistenie • Bohatý na minerály, enzýmy a vitamíny, omladzuje bunky vnútorných orgánov a aj pokožky

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Detox Activ obsahuje pestrec mariánsky, ktorý prispieva k normálnemu trávenie, podporuje normálnu funkciu pečene a ich prečistenie.

 

Detox Active má priaznivé účinky vďaka týmto látkam

Mladý jačmeň (Hordeum vulgare): je bohatý na minerály, enzýmy a vitamíny, omladzuje bunky vnútorných orgánov a aj pokožky. 

Inulín: prebiotická vláknina je funkčná potravina, ktorá normalizuje celkový zdravotný stav organizmu tým, že selektívne podporuje rast a aktivitu zdraviu prospešných baktérií črevnej mikroflóry.

Pestrec mariánsky (Silybum marianum): prispieva k ochrane a detoxikáciu pečene a podporuje trávenie. Ďalej prispieva k normálnemu tráveniu a činnosti srdca.

Žihľava dvojdomá (Urtica dioica, extrakt z koreňa): Žihľava ovplyvňuje stav a funkciu srdca a ciev, podporuje cirkuláciu krvi, tlmí pocit ťažkých a unavených nôh. Dodáva telu energiu, povzbudzuje vitalitu a imunitu. Prispieva tiež k udržaniu normálneho stavu prostaty. Blahodárne ovliňuje dýchacie cesty, upokojuje priedušky pri podrazenie, podporuje vykašliavanie a udržuje čistú a kvalitnú pokožku.

Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea, extrakt): Fyzický výkon a kondície, Antioxidant

Artičok zeleninový (Cynara scolymus, extrakt): Antioxidant, Normálnu činnosť srdca / krvné lipidy, Normálne trávenie a funkcie čriev, Normálne trávenie a funkcie pečene, prečistenie

 

Kúpiť detox na pečeň

 

Doplňujúce informácie

Prídavné látky: hydroxypropylmethylcelulóza (obal kapsule)

Dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu 2x denne. Zapite dostatočným množstvom vody.

Balenie: 55 kapsúl - dávka na 28 dní

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Skladujte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným svetlom.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií