Detox Active 55kapsúl

Detox Active 55kapsúl

Kúpite u dodávateľa

Podporuje normálne trávenie • Normálnu funkciu pečene • Prečistenie • Bohatý na minerály, enzýmy a vitamíny, omladzuje bunky vnútorných orgánov a aj pokožky

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Detox Activ obsahuje pestrec mariánsky, ktorý prispieva k normálnemu trávenie, podporuje normálnu funkciu pečene a ich prečistenie.

 

Detox Active má priaznivé účinky vďaka týmto látkam

Mladý jačmeň (Hordeum vulgare): je bohatý na minerály, enzýmy a vitamíny, omladzuje bunky vnútorných orgánov a aj pokožky. 

Inulín: prebiotická vláknina je funkčná potravina, ktorá normalizuje celkový zdravotný stav organizmu tým, že selektívne podporuje rast a aktivitu zdraviu prospešných baktérií črevnej mikroflóry.

Pestrec mariánsky (Silybum marianum): prispieva k ochrane a detoxikáciu pečene a podporuje trávenie. Ďalej prispieva k normálnemu tráveniu a činnosti srdca.

Žihľava dvojdomá (Urtica dioica, extrakt z koreňa): Žihľava ovplyvňuje stav a funkciu srdca a ciev, podporuje cirkuláciu krvi, tlmí pocit ťažkých a unavených nôh. Dodáva telu energiu, povzbudzuje vitalitu a imunitu. Prispieva tiež k udržaniu normálneho stavu prostaty. Blahodárne ovliňuje dýchacie cesty, upokojuje priedušky pri podrazenie, podporuje vykašliavanie a udržuje čistú a kvalitnú pokožku.

Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea, extrakt): Fyzický výkon a kondície, Antioxidant

Artičok zeleninový (Cynara scolymus, extrakt): Antioxidant, Normálnu činnosť srdca / krvné lipidy, Normálne trávenie a funkcie čriev, Normálne trávenie a funkcie pečene, prečistenie

 

Kúpiť detox na pečeň

 

Doplňujúce informácie

Prídavné látky: hydroxypropylmethylcelulóza (obal kapsule)

Dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu 2x denne. Zapite dostatočným množstvom vody.

Balenie: 55 kapsúl - dávka na 28 dní

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Skladujte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným svetlom.

 

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie