Aloe Vera Life 1lit + 1lit Zdarma + Olej zo sibírskej jedle bielej 50 ml Zdarma

Aloe Vera Life 1lit + 1lit Zdarma + Olej zo sibírskej jedle bielej 50 ml Zdarma

Kúpite u dodávateľa

Podpora imunity • Normálna funkcia tráviaceho systému • Podporuje normálnu prácu čriev • Antioxidant • Čistenie a detoxikácia • Napätie - únava

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Aloe Vera Life predstavuje najvyššiu kvalitu šťavy z Aloe 99,7% čistoty s jemnou prírodnou chuťou. Aloe Vera Life obsahuje viac ako 200 aktívnych zložiek, predovšetkým polysacharidov, ktoré podporujú normálnu funkciu imunitného systému a napomáhajú normálnu funkciu tráviaceho systému (podporujú normálnu prácu čriev).

Šťava z Aloe je vyrábaná zo starostlivo vyberaných, najčerstvejších, úplne dozretých listov aloe. Metóda, ktorá je používaná pri jej získavaní, zaručuje úplné zachovanie všetkých najlepších vlastností čerstvo vylisovanej šťavy. Dôkladný zber listov aloe, lisovanie životodarnej šťavy iba zo samotnej vzácnej dužiny bez kôry a použitia patentovanej metódy zberu garantuje uchovanie najvyšších parametrov produktu - všetkých unikátnych bioaktívnych vlastností čerstvej šťavy vrátane všetkých najcennejších blahodarne účinkujúcich zložiek.

 

Aloe Vera vás obohatí o tieto cenné látky:

  • viac ako 200 aktívnych zložiek, predovšetkým polysacharidov, ktoré podporujú normálnu funkciu imunitného systému a napomáhajú dosiahnuť normálnu funkciu tráviaceho systému (podporujú normálnu prácu čriev)
  • vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C a E, kyselinu listovú a niacín
  • minerály ako vápnik, sodík, železo, draslík, chróm, horčík, mangán, meď a zinok

 

Olej zo sibírskej jedle

Šťava z Aloe vylisovaná z dužiny môže byť používaná ľubovoľne dlho, vždy, keď to náš organizmus potrebuje. Aloe obsahuje množstvo látok, ktoré posilňujú imunitný systém človeka. Medzi nimi vyniká najmä acemanany a glykozidickej zlúčenina aloeride. Ak sa makrofágy (bunky požierajúci bacily), lymfocitov T (bunky intoxikující bacily) a lymfocitov B (bunky vytvárajúce špeciálne protilátky) dostanú do kontaktu s vyššie uvedenými látkami, vzrastá niekoľkonásobne ich efekt.

 

Súčasťou balenia je ZDARMA olej zo sibírskej jedle

Éterický olej je prírodný produkt získavaný z jedle bielej rastúce výlučne v ekologicky čistých oblastiach Sibíri. Je zdrojom vitamínov a stopových prvkov v čistej, prírodnej forme. Okrem iného obsahuje antioxidanty, beta karotén a vitamín E. Prípravok normalizuje imunitný systém.

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť Aloe Vera

 

Doplňujúce informácie

Prídavné látky: kyselina citrónová (regulátor kyslosti), sorbát draselný (konzervačná látka), benzoan sodný (konzervačná látka)

Dávkovanie: Užívajte 50 ml (5 lyžíc) denne, hodinu pred jedlom. Pred užitím pretrepte a rozrieďte vodou alebo ovocným džúsom v pomere 1: 1. Šťavu z aloe môžete užívať aj neriedenou.

Balenie: 1lit + 1lit ZDARMA - dávka na 40 dní + Olej zo sibírskej jedle bielej 50ml ZDARMA

Upozornenie: Doplnok stravy. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok je vhodný pre vegetariánov a vegánov. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení uchovávajte v chladničke po dobu maximálne 1 mesiaca. Krajina pôvodu EÚ.

 

Podľa problému: Podpora trávenia, Očista

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií