Membrány aQuator Silver 3lit. model 2017

Membrány aQuator Silver 3lit. model 2017

Dodanie 3-5 dní

Náhradné membrány do Ionizátora vody aQuator Silver model 2017. Balenie obsahuje 20ks membrán. Membrána pri procese elektrolýzy oddeľuje od seba vodu v hlavnej nádobe a vnútornej vyberateľnej nádobke. Slúži na prechod kladných iónov vodíka ku katóde a záporných hydroxylových iónov ku anóde.

15 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: Burbuliukas

Náhradné membrány do ionizátora aQuator Silver 3lit. model 2017. Membrána pri procese elektrolýzy oddeľuje od seba vodu v hlavnej nádobe a vnútornej vyberateľnej nádobke. Slúži na prechod kladných iónov vodíka ku katóde a záporných hydroxylových iónov ku anóde počas úpravy vody elektrolýzou.

 

Ako zistím kedy je vhodný čas na výmenu membrány v ionizátore?

Model ionizátora aQuator Silver 2017 je vybavený funkciou, ktorá na displeji riadiacej jednotky hlási, kedy je potrebné vymeniť membránu. Všetky starosti ohľadom: Kedy vymeniť membránu? ... za vás vyrieši ionizátor.

Množstvo 20ks membrán je dostačujúce s priemerom na 3 ionizácie/deň po dobu 8-12 mesiacov. 

Balenie: 20 ks membrán

 

Podľa účelu: Náhradný filter, membrány

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie