Antiparazitný komplex VitaParadex 120kapsúl

Antiparazitný komplex VitaParadex 120kapsúl

SKLADOM

VitaParadex je na základe nových svetových štúdií vyrobený z vybraných byliniek pre Váš organizmus. Má veľmi silný antimikrobiálny účinok, je protibakteriálny a protiplesňový a to predovšetkým i vďaka Kurkumínu, alebo taktiež Oregana s účinnými zložkami a aktivitou thymolu a karvakrolu, ktoré sa nachádzajú predovšetkým v Oregane a to vo veľkom množstve. Všetky použité bylinky v produkte majú silný antimikrobiálny, protiplesňový a protiparazitný účinok.

22,23 € s DPH

23,40 € s DPH Zľava 1,17 €

Skladové číslo:

Výrobca: NATURGREEN

VitaParadex je výživový doplnok z bylín určený na podporu a vyčistenie organizmu. Tento celý komplex bylín má silné antiparazitné, antibakteriálne, protiplesňové a antimykotické vlastnosti a tým má výrazný vplyv na detoxikáciu celého tráviaceho traktu s výnimočným prečisťujúcim účinkom na celý organizmus. Na základe takéhoto čistenia dochádza celkovo k posilneniu celého imunitného systému.

VitaParadex obsahuje novú čistú formulu, ktorá je vyrobená iba zo štandardizovaných a starostlivo vybraných byliniek. Táto nová rada bylinnej formuly vznikla ako reakcia na stále častejšie výskyty parazitov, vírusov, baktérií, ale i plesní v našich organizmoch. Vo väčšine prípadov takto zanesený organizmus býva príčinou neskorších závažných zdravotných problémov.

 

VitaParadex aktívne pracuje pri týchto problémoch:

 • na odstránení parazitov, červov, hlíst, kvasiniek
 • s candidou, mykózamivírusmi, baktériami, plesňami v tele
 • pre správne trávenie, a proti plynatosti
 • výrazný detoxikačný účinok na celý tráviaci systém
 • je zameraný i na celkové posilnenie imunitného systému

 

VitaParadex proti parazitom, plesniam

Využitie liečivej sily bylín je možnosť, ako sa vyhnúť nutnosti používať lieky chemické, ktoré občas mávajú i vedľajšie účinky. Je dobré mať na pamäti, že liečba bylinami je síce mierna, nenásilná, ale taktiež dlhodobejšia. Preto je potrebné naučiť sa organizmus pravidelne čistiť pôsobením byliniek a zlikvidovať všetko, čo by mohlo neskôr spôsobiť nežiadúce procesy v tele.

Telo má síce od prírody danú schopnosť sa z časti toxických látok zbaviť, no bojuje taktiež proti parazitom, kvasinkám, vírusom, baktériám, plesniam a využíva k tomu "detoxikačné" orgány - pečeň, obličky, pľúca, črevá, ale i kožu a lymfatický systém. V priebehu rokov je naše telo zaťažované neuveriteľným množstvom nepotrebných škodlivín z nebezpečných živých organizmov, či dokonca niektorých jedovatých látok, a nemôžu byť vždy vylúčené alebo sami zničené, takže sa musia niekde usadiť. Pokiaľ naše telo – organizmus občas neprečistíme (neurobíme údržbu), nebudú tieto orgány nikdy v našom tele fungovať správne.

VitaParadex obsahuje iba čisté prírodné zložky byliniek a ich účinné štandardizované látky, ktoré potom „pracujú" vo vzájomnej synergii a práve tým dokážu ešte niekoľkokrát znásobiť svoje účinky, čo zvyšuje celkovú biologickú dostupnosť celého výrobku. 

 

Porovnanie bylinných kúr proti parazitom

Anti parazitné kúry porovnanie

 

Ako naj-efektívnejšie postupovať pri podpore imunitného systému?

Imunita je vlastný obranný mechanizmus organizmu, ktorý každodenne odoláva mnohým patogénom – baktérie, vírusy, kvasinky, plesne, parazity a aj nádorové bunky. Základnou vlastnosťou imunity je rozoznávať telu vlastné bunky, tkanivá od cudzích, chemické látky a iné.

Naštartovať čo naj-efektívnejšie imunitný systém má preto na seba nadväzujúci postup krokov založený na jednoduchom princípe: Najprv odstrániť patogény z organizmu, následne doplniť imunostimulátory - aktívne látky podporujúce činnosť imunitného systému.

 

1. krok ► Vnútorná očista organizmu od toxického odpadu ► Alkalická voda

2. krok ► Vnútorná očista organizmu od mikroorganizmov/parazitov ► Antiparazitná kúra

3. krok ► Aktivácia imunitného systému doplnkami ► Liečivé medicinálne huby

4. krok ► Ďalšie doplnky, ktoré podporujú činnosť imunitného systému

 

.

 

Odporúčam vám prečítať článok

 

Doplňujúce informácie

Hmotnosť obsahu balenia: +-5g 60g/ 120 kapsúl

Zloženie: Kurkumin s obsahom 97,9% kurkuminoidov, Cesnak extrakt 1 % alicin, Lapacho červené extrakt kôra 10:1, Dyňové semienka extrakt 15% phytosterols, Zázvor extrakt 10:1 5% gingerols, Olivové listy extrakt 10% oleuropein, Hrebíček extrakt 10:1, Vrcholák extrakt 4:1 40% Tannins terminalia, Papaya extrakt 10:1, Klikva veľkoplodá s 30 % proanthokyanidinov extrakt (40:1), Oregano extrakt 10:1, Harmanček pravý extrakt s 1,2 % apigeninov, Tymián extrakt 10:1, Aloe Vera extrakt 100:1, Piperin extrakt 95%, HPMC kapsule (hydroxy prophyl methyl celulóza). Všetky extrakty majú štandardizovaný extrakt účinných látok.

Doporučené dávkovanie: dospelý 2 kapsule 2x denne, deti od 12 - 15 rokov po 1 kapsuly 2x denne, vždy po jedle alebo s jedlom.

Ako dlho by mala trvať kúra: 2-3 mesiace, po prvých 2 mesiacoch je vhodné dennú dávku zvýšiť na dvojnásobok.

Upozornenie: Nie je určené deťom do 12 rokov, tehotným a kojacim matkám (možno užívať po dohode s lekárom). Uskladňujte mimo dosah detí, v suchu, tme a chlade a v dobre uzavretom obale. Doplnok stravy, nie je náhradou pestrej stravy. V prípade, že pacient trpí žlčovými kameňmi užívať iba pod dohľadom lekára.

 

Podľa druhu: Ostatné
Podľa účelu: Parazity, Baktérie, Vírusy, Plesne
Podľa problému: Proti parazitom, Podpora trávenia, Plesne, kvasinky, Očista, Infekcie, mikroorganizmy

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie