Chia semienka 500 g + 500 g ZADARMO

Chia semienka 500 g + 500 g ZADARMO

Kúpite u dodávateľa

Chia semienka (Salvia hispanica) je starobylá potravina a je jedným z najlepších zdrojov energie pri fyzickej námahe, pretože má schopnosť dodať výdrž a vitalitu pri náročných fyzických výkonoch.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Chia semienka (Salvia hispanica) je starobylá potravina a je jedným z najlepších zdrojov energie pri fyzickej námahe, pretože má schopnosť dodať výdrž a vitalitu pri náročných fyzických výkonoch.

Chia semienka

Chia semienka sú výnimočne bohatým zdrojom nenasýtených mastných kyselín omega 3 a tiež vápnika (päťkrát viac vápnika ako mlieko), ktorý vďaka prítomnosti bóru dokáže veľmi dobre metabolizovať a zapracovať ho do organizmu.

Chia má 19 – 23 % obsah bielkovín a jej kompletný proteín obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny.

Chia semienka sú ďalej bohaté na železo, draslík, zinok, horčík, meď a vitamíny skupiny B (najmä riboflavín, niacín a tiamín).

Chia je bohatá na antioxidanty, ktoré chránia jej jemné esenciálne mastné kyseliny pred oxidáciou.

Semienka Chia sú veľmi hydrofilné, majú schopnosť udržať asi deväť až dvanásťnásobok vody. Táto schopnosť môže predĺžiť hydratáciu a udržať elektrolyty v telesných tekutinách, najmä v priebehu námahy alebo cvičenia. Tieto hydratačné vlastnosti tiež pomáhajú zabrániť svalovej únave počas cvičenia a podporujú svalové zotavenie po cvičení.

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov 

 

Kúpiť Chia semienka

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: Chia semienka (Salvia hispanica)

Dávkovanie: Užívajte max. 2 polievkové lyžice denne. Chia semienka sa tradične používajú do cereálií a pečiva, jogurtu, atď. Ako namočenú je možné konzumovať aj samotné.

Balenie: 500 g + 500 g ZADARMO

Upozornenie: Neobsahuje lepok. Chia sa neodporúča ľuďom, ktorí majú nízky tlak a ďalej tým, ktorí berú lieky na riedenie krvi. Nepodávajte deťom do 3 rokov. Skladujte v suchu a chlade do 20°C a relatívnej vlhkosti 70%. Nevystavujte priamym slnečným lúčom. Bez konzervačných látok. Krajina pôvodu Paraguaj.

 

Podľa druhu: Semienká

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie