Filtračná kanvica s alkalickým vodným filtrom 1ks

Filtračná kanvica s alkalickým vodným filtrom 1ks

Kúpite u dodávateľa

Jedinečná filtračná kanvica s alkalickým vodným filtrom, ktorý vodu dôkladne filtruje a zároveň ju aj alkalizuje. Filtrovaním získate Alkalickú vodu v hodnotách pH 8-10 a ORP -100mV. Filtračná kanvica sa vyznačuje jednoduchou obsluhou v modernom a farebnom dizajne, dostupná je v 4 farbách.

Skladové číslo:

Výrobca: NATURGREEN

Filtračná kanvica je momentálne vypredaná! Na základe informácií od dodávateľa, kanvice by mali byť v ponuke vo februári 2018.

V prípade záujmu je zatiaľ môžné kanvice objednať na stránke AliExpress: odkaz na ponuku 

.

Jedinečná filtračná kanvica s alkalickým vodným filtrom, ktorý vodu dôkladne filtruje a alkalizuje. Filtráciou získate vodu zbavenú hrubých a škodlivých nečistôt, a zároveň Alkalickú najzdravšiu a najchutnejšiu vodu, ktorú si zamiluje celá rodina.

Filtračná kanvica sa vyznačuje jednoduchou obsluhou v modernom a farebnom dizajne, dostupná je v 4 pestrých farbách. 

Oznam!!! Kanvica je momentálne dostupná iba v bielej farbe. Ak máte záujem o niektoré farebné prevedenie, napíšte mi na email: office@harmonynature.sk, o ktorú farbu máte záujem, aby som vás mohla informovať keď bude kanvica skladom.

Filtračná kanvica s alkalickým vodným filtrom

 

Zdraviu prospešné bonusy alkalického filtra:

 • Filter vodu zbavuje nečistôt: vodný kameň, ťažké kovy, zvyšky hnojív a ďalších škodlivých látok.
 • Filter upravuje pH vody: voda filtráciou získa alkalické (zásadité) hodnoty a udržuje si ich po celú dobu kým je v kanvici na zásaditých hodnotách pH 8 - 10 (podľa kvality vstupnej vody). Filtrácia obvykle zvyšuje pH vody o dva a viac stupňov (pre najlepšie hodnoty pH sa odporúča mať filter stále v kontakte s vodou, tzn. filter by mal byť stále ponorený vo vode). 
 • Filter obohacuje vodu o negatívne ORP-100mV/-200mV, čím dodáva vode antioxidačné vlastnosti. Redukuje veľkosť molekúl vody a vďaka tomu lepšie hydratuje celé telo. 
 • Vápnik, železo, zinok, horčík, meďselén26 rôznych minerálov a stopových prvkov - toto všetko obsahuje prefiltrovaná voda cez alkalický filter.

 

Alkalický filter do filtračnej kanvice

Životnosť vymeniteľného filtra kontroluje digitálny ukazovateľ v kryte kanvice. Jeden filter má životnosť max. 300l a podľa počtu užívateľov vydrží 2-3 mesiace.

Náhradné alkalické filtre sú taktiež dostupné v 4 farbách a kúpiť si ich môžete tu.

 

. 

 

Iste veľmi dobre viete, že bez vody človek neprežije príliš dlho, len asi 10 dní. Hoci máme vody v našich zemepisných šírkach dostatok, pokiaľ vám vytečie z kohútika, prejde dlhú cestu.

Dezinfikuje sa chlórom, môžu v nej byť rezíduá hnojív a liekov, vodný kameň a ďalšie kovy vyplavené z trubiek, ako je olovo, meď, atď. Preto je vodu dobré aj v našich zemepisných šírkach pred použitím prefiltrovať.

Filtračných kanvíc je na trhu celá rada, ale len kanvica s alkalickým filtrom vodu zbaví všetkých vyššie popísaných nečistôt a navyše ju alkalizuje = získate Alkalickú vodu. Takáto voda telu napomáha lepšie udržiavať acidobázickú rovnováhu.

 

Prečo by ste mali piť alkalickú vodu každý deň

O najväčšom nepriateľovi človeka - voľných radikáloch ste už možno čo to počuli. V dnešnej pre-chemizovanej dobe sa im dá iba ťažko vyhnúť a sú príčinou rýchlejšieho starnutia orgánov a mnohých chorôb. Prevládajúci stav voľných radikálov sa nazýva oxidačný stres. Účinným riešením ako eliminovať a neutralizovať voľné radikály v tele je pravidelné pitie alkalickej vody so zápornými hodnotami ORP (oxidačno redukčný potenciál). Upozornenie: na trhu sa môžete stretnúť s alkalickou vodou, no preverte si, či má aj záporné ORP. Táto záporná hodnota (čím vyššia, tým lepšia) je dôležitá z dôvodu, aby voda plnila antioxidačné vlastnosti.

Preto môžeme alkalickú vodu so záporným ORP považovať za revitalizačný prostriedok pre bunky, krv, mozog a celé telo. Je však nevyhnutné piť minimálne 2-3 litre alkalickej vody denne. Pri konzumácii alkalickej vody v množstve menej ako 2 litre denne, nemôžeme očakávať podstatnú zmenu stavu. Človek vylučuje asi 2,5 litra vody denne (moč, para, pot, dýchanie, atď.), preto nie je pre väčšinu ľudí ťažké vypiť aspoň 2 litre vody denne.

Začnite s pitím alkalickej vody postupne, aby si telo privyklo na jej čistiace schopnosti. Voda je vhodná pre deti od 3 rokov, ak ju chcete podávať aj mladším deťom, konzultujte jej užívanie s pediatrom. Ak trpíte nejakým závažným ochorením, je vhodné užívanie alkalickej vody konzultovať s lekárom.

 

10 dôvodov prečo sa rozhodnúť pre kanvicu s alkalickým filtrom

1) Filtrácia vody poskytuje lepšiu chuť a voňajúcu pitnú vodu po odstránení chlóru, chemických látok, pesticídov, ťažkých kovov a bakteriálneho znečistenia. Navyše vďaka digitálnemu ukazovateľu, ktorý sleduje výkon filtrácie a ukazuje zostávajúcu životnosť filtra, budete mať istotu, že si vždy vychutnáte optimálnu kvalitu filtrovanej vody.

2) Odstránite z pitnej vody olovo bezprostredne pred spotrebou, a zabránite škodlivým látkam vstupovať do tela.

3) Neustále budete mať po ruke čerstvý zdroj čistej, zdravej vody, ktorá stojí oveľa menej než drahé balené vody a tiež znížite množstvo toxického odpadu vznikajúceho používaním PET fliaš v životnom prostredí. Táto zdravá čistá filtrovaná voda stojí len 0,05€ za 1 liter.

4) Filtráciou získaná alkalická voda výrazne znižuje riziko niektorých druhov rakoviny, vrátane: rakoviny konečníka, rakoviny hrubého čreva a rakoviny močového mechúra tým, že odstráni chlór a jeho vedľajšie produkty, ako sú trihalometány (THM) z pitnej vody. (Pri dezinfekcii vody chlórom môžu vznikať ako vedľajšie produkty tohto spôsobu dezinfekcie tzv. Trihalomethany (THM), ku ktorým radíme chloroform, bromoform, dibromchlormetan a bromdichlormetan. Tieto látky vo vyšších koncentráciách môžu mať rakovinotvorné účinky, alebo môžu spôsobiť genetické poškodenie.)

5) Patentovaný 7 násobný kombinovaný vodný filter selektívne odstráni nebezpečné znečisťujúce látky z pitnej vody. Navyše zachová všetko zdravé, vrátane vysokej hodnoty minerálov a stopových prvkov vďaka použitiu ionomeničových granulátov a minerálnych guličiek a tým tiež vysokú rovnováhu pH pitnej vody.

6) Pitie čistej filtrovanej vody chráni telo pred chorobami a vedie k celkovému zlepšeniu zdravia, posilneniu imunity a nárastu energie.

7) Alkalický vodný filter poskytuje čistú, zdravú vodu na varenie, rovnako ako na pitie, v pohodlí domova si ju vyrobíte z bežnej vody kedykoľvek.

8) Vodný filter znižuje riziko gastrointestinálneho ochorenia o viac ako 80% tým, že odstráni Cryptosporidium, Escherichia coli a Giardia z pitnej vody.

9) Pitie čistej vody je dôležité najmä pre deti. Alkalický vodný filter poskytuje najzdravšiu vodu pre deti a ich rozvoj imunitného systému.

10) Vodný filter ponúka obrannú líniu medzi telom a viac ako 2100 známych toxínov, ktoré môžu byť prítomné v pitnej vode.

 

Alkalická voda, pH hodnoty a obsah chlóru vo vode po filtrácii

  

Porovnanie filtračných kanvíc

Porovnanie kanvíc s alkalickým filtrom a bez alkalického filtra

Prosím, nepleťte a nezamieňajte si filtračnú kanvicu s alkalickým filtrom so značkou BRITA, alebo s inými lacnými značkami, ktoré sú u nás na trhu. U týchto kanvíc a džbánov je úplne iný filter a to väčšinou len pieskový.

Takéto filtre a jeho technológie vedia z vody odstrániť iba hrubé nečistoty a špinu a možno trochu chlóru a to je všetko. Navyše filtrovanie s novou patrónou BRITA môže hodnotu pH vody nie zvýšiť, ale iba znížiť asi na hodnoty 4,5 pH (použité z web stránky Brita). To sú ale už kyslé hodnoty a o prospešnom pôsobení na zdravie môžeme len ťažko hovoriť.

 

Prečo je kvalita a zdravotná nezávažnosť kanvice dôležitá

Pozor na lacné kanvice, pri výrobe ktorých je použitý väčšinou menej kvalitný plast, ktorý sa zmäkčuje s chemikáliami ako sú napríklad Bisfenol A (BPA), alebo ftaláty. Kanvice vyrobené z materiálu, ktoré sú mäkčené týmito látkami, vychádzajú oproti EKO materiálu až o 1000% lacnejšie a namiesto, aby vám pomohli tak skôr môžu uškodiť. Na jednej strane ich filter možno trochu pomôže od chlóru, ale na druhej takto mäkčený plast pustí do filtrovanej vody navyše 10x viac škodlivín, ktoré potom keď pijete, tak to nemá so zdravím nič spoločné!

Bisfenol A je syntetický estrogén, ktorý napodobňuje hormóny nášho tela. Ukazuje sa, že škodí aj v malých dávkach. Existuje viac ako 100 nezávislých štúdií z celého sveta, ktoré ukazujú, že bisfenol A môže spôsobovať celý rad zdravotných problémov. Tu sú uvedené niektoré zdravotné riziká klikni tu

 

 • Aby kanvica spĺňala požadovanú zdravotnú bezpečnosť pre spotrebiteľa, zo zákona musí mať CE certifikátTest report, ktorý sa viaže k certifikácii. 
 • Väčšinou na spodnej časti výrobku sa používa nezmazateľné recyklačné číslo, môže to byť SAN alebo ďalšie označenie.
 • Pokiaľ sa jedná o EKO materiál, na kanvici nájdete označenie BPA Free, atď. To všetko musí byť zo spodku výrobku nezmazateľne označené.
 • Podľa týchto označení a certifikátov spoznáte, o aký materiál ide a či je produkt ekologický, alebo výrobok zdraviu škodlivý. Ak kanvica nemá CE certifikát a Test report a nie je na kanvici recyklačné číslo, tak ide o nedôveryhodný výrobok a dajte od neho ruky preč, radšej sa ho urýchlene zbavte.

 

S alkalickou kanvicou máte maximálnu istotu pre vaše zdravie

Filtračná kanvica s alkalickým filtrom BPA Free

 

1) označenie SAN (styrén akrylonitril) znamená, že výrobok je vyrobený z EKO materiálu bez použitia BPA a boli k jeho výrobe použité certifikované suroviny.

2) označenie BPA Free znamená, že sa nejedná o lacný, ľudskému zdraviu škodlivý plast, ktorý sa mäkčí chemikáliami ako sú napríklad bisfenol A (BPA), alebo ftaláty.

3) CZ atesty merania pre voľný chlór obsiahnutý vo vode v alkalickej kanvici po prefiltrovaní. Hodnoty voľného chlóru vo filtrovanej vode sú v mg/l čiže ppm/l a sú tak nízke, že sa nedajú touto bežnou metódou, ktorá sa štandardne používa hygienou na meranie pitnej kohútikovej vody ani zmerať.

4) CE SGS atest výrobcu, meranie je vykonané prístrojom ICP-OES spektrometrom s vysokou citlivosťou a presnosťou. Hodnoty voľného chlóru sú merané na <0.005) mg/l, čo je jednoducho povedané 0% voľného chlóru a navyše všetky ďalšie hodnoty pre fenol, ropné produkty a ťažké kovy sú na 0%.

 

Filtračná alkalická kanvica certifikáty 

 • Test Report ID: W101530159~016105D
 • Kanvica materiál: certifikovaný kopolymér styrén-akrylonitril SAN - BPA free
 • Kryt a rukoväť materiál: Akrylonitril-butadién-styrén kopolymér (ABS) - BPA free
 • Cartridge puzdro materiál: polypropylén (PP) - BPA free
 • Vnútorný materiál: aktívne uhlie, iónomeničová živica, alkalické keramické a minerálne guličky

 

Balenie obsahuje

Kanvica, nádržka na filtráciu vody, alkalický vodný filter, kryt, indikátor doby použiteľnosti filtra.

Filtračná alkalická kanvica s digitálnym indikátorom

Kapacita kanvice: 3,5l

Filtračná kapacita: 2l

 

Doplňujúce informácie

Návod na použitie: Kanvica, Náhradný filter

VIDEO: Návod na výmenu displeja

VIDEO: Návod na výmenu krytu

VIDEO: Návod na výmenu batérie displeja

  

Podľa účelu: Alkalická voda

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie