Indonal Man s obsahom Indol-3-karbinol 90 kapsúl

Indonal Man s obsahom Indol-3-karbinol 90 kapsúl

Kúpite u dodávateľa

Indonal Man je prírodný doplnok stravy, ktorý má výnimočné vlastnosti. Normalizuje funkciu prostaty a semenníkov a udržiava normálnu hladinu mužských hormónov. Je to silný antioxidant.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Indonal Man je prírodný doplnok stravy, ktorý má výnimočné vlastnosti. Normalizuje funkciu prostaty a semenníkov a udržiava normálnu hladinu mužských hormónov. Je to silný antioxidant.

Pre správnu sexuálnu činnosť a "chuť" je dôležitá zdravá prostata a semenníky. Indonal Man pomáha zdraviu týchto orgánov, pôsobí proti nádorom, udržiava dobré hladiny hormónov a podporuje imunitu. Doporučujem ho všetkým mužom, nielen sexuálne aktívnym.

Indonal Man je výživový doplnok, ktorý:

 • podporuje zdravie prostaty a semenníkov (pri hyperplázii prostaty a problémoch s močením)
 • udržuje zdravú hladinu mužských hormónov
 • potláča HPV
 • podporuje správnu tvorbu ejakulátu a funkcie močopohlavného systému
 • napomáha regenerácii zdravých buniek
 • zvyšuje imunitu a očisťuje organizmus - je to silný antioxidant
 • reguluje hladinu tukov (cholesterolu) v krvi

Muži sa zaujímamú menej o užívanie prípravkov na prevenciu, viac zaujme ich pozornosť "mužská sexualita - schopnosť reprodukcie". Jedno s druhým, ale môže byť spojené. Veľa mužov počulo o problémoch prostaty, ale zďaleka nie všetci vedia na čo slúži. Že je to orgán, kde sa vytvára tekutina prepravujúca spermie. Pre správnu sexuálnu činnosť a "chuť" je teda dôležitá zdravá prostata a semenníky. Indonal Man pomáha zdraviu týchto orgánov, pôsobí proti nádorom, udržiava dobré hladiny hormónov a podporuje imunitu. Je to silný antioxidant.

 

Video o Indol-3-karbinol (3 časti)

 

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť Indonal Man

 

Odporúčam vám prečítať články

Doplňujúce informácie

Zloženie: 150mg Indol-3-karbinol, 100mg Serenoa plazivá (Saw palmetto, Serenoa repens, 45%)

Prídavné látky: mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, oxid kremičitý, želatína

Balenie: 90 kapsúl - dávka na 1,5-3 mesiace

Dávkovanie: Muži nad 30 rokov 1 kapsula denne (pri hmotnosti nad 70 kg 2 kapsule) pred jedlom. Odporúčame 2 trojmesačné kúry ročne (jar, jeseň). V prípade lekárskych nálezov 2 kapsule denne po dobu 3 mesiacov (v prípade hmotnosti nad 70 kg 3 kapsule).

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je vhodný pre tehotné alebo dojčiace ženy a pre ľudí s ochorením štítnej žľazy. Kombinácia doplnku stravy Indonal Man s inými liekmi je možná. Jeho účinok klesá iba v prípade užívania s liekom na zníženie tvorby žalúdočnej kyseliny. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10-25 ° C. Indonal Man nie je liek, je to prírodný doplnok výživy a nenahrádza pestrú stravu. Krajina pôvodu USA.

 

Podľa problému: Genital bradavice, herpes, Prostata
Podľa účelu: Prostata

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie