Indonal Man s obsahom Indol-3-karbinol 90 kapsúl

Indonal Man s obsahom Indol-3-karbinol 90 kapsúl

Kúpite u dodávateľa

Indonal Man je prírodný doplnok stravy, ktorý má výnimočné vlastnosti. Normalizuje funkciu prostaty a semenníkov a udržiava normálnu hladinu mužských hormónov. Je to silný antioxidant.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Indonal Man je prírodný doplnok stravy, ktorý má výnimočné vlastnosti. Normalizuje funkciu prostaty a semenníkov a udržiava normálnu hladinu mužských hormónov. Je to silný antioxidant.

Pre správnu sexuálnu činnosť a "chuť" je dôležitá zdravá prostata a semenníky. Indonal Man pomáha zdraviu týchto orgánov, pôsobí proti nádorom, udržiava dobré hladiny hormónov a podporuje imunitu. Doporučujem ho všetkým mužom, nielen sexuálne aktívnym.

Indonal Man je výživový doplnok, ktorý:

 • podporuje zdravie prostaty a semenníkov (pri hyperplázii prostaty a problémoch s močením)
 • udržuje zdravú hladinu mužských hormónov
 • potláča HPV
 • podporuje správnu tvorbu ejakulátu a funkcie močopohlavného systému
 • napomáha regenerácii zdravých buniek
 • zvyšuje imunitu a očisťuje organizmus - je to silný antioxidant
 • reguluje hladinu tukov (cholesterolu) v krvi

Muži sa zaujímamú menej o užívanie prípravkov na prevenciu, viac zaujme ich pozornosť "mužská sexualita - schopnosť reprodukcie". Jedno s druhým, ale môže byť spojené. Veľa mužov počulo o problémoch prostaty, ale zďaleka nie všetci vedia na čo slúži. Že je to orgán, kde sa vytvára tekutina prepravujúca spermie. Pre správnu sexuálnu činnosť a "chuť" je teda dôležitá zdravá prostata a semenníky. Indonal Man pomáha zdraviu týchto orgánov, pôsobí proti nádorom, udržiava dobré hladiny hormónov a podporuje imunitu. Je to silný antioxidant.

 

Video o Indol-3-karbinol (3 časti)

 

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť Indonal Man

 

Odporúčam vám prečítať články

Doplňujúce informácie

Zloženie: 150mg Indol-3-karbinol, 100mg Serenoa plazivá (Saw palmetto, Serenoa repens, 45%)

Prídavné látky: mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, oxid kremičitý, želatína

Balenie: 90 kapsúl - dávka na 1,5-3 mesiace

Dávkovanie: Muži nad 30 rokov 1 kapsula denne (pri hmotnosti nad 70 kg 2 kapsule) pred jedlom. Odporúčame 2 trojmesačné kúry ročne (jar, jeseň). V prípade lekárskych nálezov 2 kapsule denne po dobu 3 mesiacov (v prípade hmotnosti nad 70 kg 3 kapsule).

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je vhodný pre tehotné alebo dojčiace ženy a pre ľudí s ochorením štítnej žľazy. Kombinácia doplnku stravy Indonal Man s inými liekmi je možná. Jeho účinok klesá iba v prípade užívania s liekom na zníženie tvorby žalúdočnej kyseliny. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10-25 ° C. Indonal Man nie je liek, je to prírodný doplnok výživy a nenahrádza pestrú stravu. Krajina pôvodu USA.

 

Podľa problému: Genital bradavice, herpes, Prostata
Podľa účelu: Prostata

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie