Uroval manosa Akut s brusnicami 20+10 tbl.

Uroval manosa Akut s brusnicami 20+10 tbl.

Kúpite u dodávateľa

Uroval manosa Akut je originálny komplex prírodných látok pre normálnu činnosť močového mechúra.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

UROVAL manosa AKUT je originálny komplex brusnicového extraktu s vysokým obsahom účinných látok - proanthokyanidinov a monosacharidu D-manosy. D-manosa s brusnicou pomáhajú účinne brániť prichyteniu nežiaducich baktérií v močových cestách.

D-manosa spoločne s aktívnymi látkami z brusnice sa účinne viažu na povrch nepriateľských baktérií a tým znemožňujú ich uchyteniu v močových cestách. Baktérie sú následne odplavené močom von z tela. Bolo preukázané, že podávaním D-manosy možno odstrániť ťažkosti močového mechúra až v 90% prípadov.

Obe látky v produkte aktívne prispievajú k normálnej funkcii a zdraviu močových ciest: obsiahnutý koncentrovaný extrakt brusnice obsahuje prírodné látky (proanthokyanidíny), ktoré priaznivo pôsobia na činnosť močového mechúra.

Najnovší výskum preukázal pozitívny vplyv brusnicového extraktu na ochorenia dolných močových ciest u mužov s rizikom vzniku ochorenia prostaty. Podávanie brusnicového extraktu pozitívne ovplyvňovalo všetky sledované parametre podľa medzinárodného hodnotenia príznakov zväčšenej prostaty (IPSS).

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť produkt na močové cesty

 

Odporúčam vám prečítať článok

Doplňujúce informácie

Zloženie: 750mg D-manóza, 250mg Brusnica veľkoplodá (Vaccinium macrocarpon, extrakt, zodpovedá 25 mg PAC)

Prídavné látky: mastek, mikrokrystalická celulóza, stearan horečnatý (protispékavá látka)

Dávkovanie: Užívajte 2 tablety denne. Zapite dostatočným množstvom vody či iného nápoja. Pri problémoch močových ciest a močového mechúra sa doporučuje zvýšiť príjem tekutín.

Balenie: 20 tabliet + 10 tabliet ZDARMA - dávka na 15 dní

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Neobsahuje lepok. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Pokiaľ nedôjde k zlepšeniu stavu do 3-5 dní, navštívte svojho lekára.

 

Podľa účelu: Zápal močového mechúra

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie