Uroval manosa Akut s brusnicami 20+10 tbl.

Uroval manosa Akut s brusnicami 20+10 tbl.

Kúpite u dodávateľa

Uroval manosa Akut je originálny komplex prírodných látok pre normálnu činnosť močového mechúra.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

UROVAL manosa AKUT je originálny komplex brusnicového extraktu s vysokým obsahom účinných látok - proanthokyanidinov a monosacharidu D-manosy. D-manosa s brusnicou pomáhajú účinne brániť prichyteniu nežiaducich baktérií v močových cestách.

D-manosa spoločne s aktívnymi látkami z brusnice sa účinne viažu na povrch nepriateľských baktérií a tým znemožňujú ich uchyteniu v močových cestách. Baktérie sú následne odplavené močom von z tela. Bolo preukázané, že podávaním D-manosy možno odstrániť ťažkosti močového mechúra až v 90% prípadov.

Obe látky v produkte aktívne prispievajú k normálnej funkcii a zdraviu močových ciest: obsiahnutý koncentrovaný extrakt brusnice obsahuje prírodné látky (proanthokyanidíny), ktoré priaznivo pôsobia na činnosť močového mechúra.

Najnovší výskum preukázal pozitívny vplyv brusnicového extraktu na ochorenia dolných močových ciest u mužov s rizikom vzniku ochorenia prostaty. Podávanie brusnicového extraktu pozitívne ovplyvňovalo všetky sledované parametre podľa medzinárodného hodnotenia príznakov zväčšenej prostaty (IPSS).

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť produkt na močové cesty

 

Odporúčam vám prečítať článok

Doplňujúce informácie

Zloženie: 750mg D-manóza, 250mg Brusnica veľkoplodá (Vaccinium macrocarpon, extrakt, zodpovedá 25 mg PAC)

Prídavné látky: mastek, mikrokrystalická celulóza, stearan horečnatý (protispékavá látka)

Dávkovanie: Užívajte 2 tablety denne. Zapite dostatočným množstvom vody či iného nápoja. Pri problémoch močových ciest a močového mechúra sa doporučuje zvýšiť príjem tekutín.

Balenie: 20 tabliet + 10 tabliet ZDARMA - dávka na 15 dní

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Neobsahuje lepok. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Pokiaľ nedôjde k zlepšeniu stavu do 3-5 dní, navštívte svojho lekára.

 

Podľa účelu: Zápal močového mechúra

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií