Obličkový elixír 60 tbl.

Obličkový elixír 60 tbl.

Kúpite u dodávateľa

Obličkový elixír predstavuje vzácne vyváženú a ojedinelú kombináciu extraktov z piatich bylín s prídavkom štandardizovaného propolisu Moravia PM® pre normálnu činnosť obličiek, močových ciest, žlčníka a tráviaceho traktu.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

PM Obličkový elixír predstavuje vzácne vyváženú a ojedinelú kombináciu extraktov z piatich bylín s prídavkom štandardizovaného propolisu Moravia PM®, ktorá vychádza z tradície očistných kúr obličiek ľudových liečiteľov, pre normálnu činnosť obličiek, močových ciest, žlčníka a tráviaceho traktu. Zbavuje telo škodlivých látok.

 

Vyvážené zloženie bylín môže slúžiť:

 • k očisteniu organizmu od splodín látkovej výmeny
 • k pôsobeniu na trávenie a dobré vstrebávanie vitamínov, hlavne B-komplexov
 • k ochrane pred tvorbou a rastom obličkových kameňov, toxínov a škodlivých mikrokryštalických metabolitov

 

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť obličkový elixír

 

Možno vás budú zaujímať články

Doplňujúce informácie

Zloženie: 62mg Tymián obyčajný (Materina dúška obyčajná, Thymus vulgaris, extrakt z vňate 3: 1 - zodpovedá 186 mg účinnej látky), 62mg Šalvia lekárska (Salvia officinalis, extrakt z vňate 3: 1 - zodpovedá 186 mg účinnej látky), 62mg Vrbovka malokvetá (Epilobium parviflorum, extrakt z vňate 3: 1 - zodpovedá 186 mg účinnej látky), 62mg Zlatobyľ obyčajný (Solidago virgaurea, extrakt z vňate 3: 1 - zodpovedá 186 mg účinnej látky), 62mg Ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum, extrakt z vňate 3: 1 - zodpovedá 186 mg účinnej látky), 10mg Propolis Moravia PM®

Prídavné látky: mikrokryštalická celulóza, polyvinylpyrrolidon, stearan horečnatý rastlinný

Dávkovanie: Užívajte 1 tabletu ráno a 1-2 tablety večer 30 minút pred jedlom, zapite vodou. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-6 týždňov. Počas roka sa odporúča očistnú kúru zopakovať.

Balenie: 60 tabliet - dávka na 20-30 dní

Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Obsahuje včelí produkt propolis a ľubovník bodkovaný. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25°C. Chráňte pred slnkom.

 

Podľa účelu: Očista, regenerácia

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie