Obličkový elixír 60 tbl.

Obličkový elixír 60 tbl.

Kúpite u dodávateľa

Obličkový elixír predstavuje vzácne vyváženú a ojedinelú kombináciu extraktov z piatich bylín s prídavkom štandardizovaného propolisu Moravia PM® pre normálnu činnosť obličiek, močových ciest, žlčníka a tráviaceho traktu.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

PM Obličkový elixír predstavuje vzácne vyváženú a ojedinelú kombináciu extraktov z piatich bylín s prídavkom štandardizovaného propolisu Moravia PM®, ktorá vychádza z tradície očistných kúr obličiek ľudových liečiteľov, pre normálnu činnosť obličiek, močových ciest, žlčníka a tráviaceho traktu. Zbavuje telo škodlivých látok.

 

Vyvážené zloženie bylín môže slúžiť

  • k očisteniu organizmu od splodín látkovej výmeny
  • k pôsobeniu na trávenie a dobré vstrebávanie vitamínov, hlavne B-komplexov
  • k ochrane pred tvorbou a rastom obličkových kameňov, toxínov a škodlivých mikrokryštalických metabolitov

 

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť obličkový elixír

 

Mohlo vy Vás zaujímať

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: 62mg Tymián obyčajný (Materina dúška obyčajná, Thymus vulgaris, extrakt z vňate 3: 1 - zodpovedá 186 mg účinnej látky), 62mg Šalvia lekárska (Salvia officinalis, extrakt z vňate 3: 1 - zodpovedá 186 mg účinnej látky), 62mg Vrbovka malokvetá (Epilobium parviflorum, extrakt z vňate 3: 1 - zodpovedá 186 mg účinnej látky), 62mg Zlatobyľ obyčajný (Solidago virgaurea, extrakt z vňate 3: 1 - zodpovedá 186 mg účinnej látky), 62mg Ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum, extrakt z vňate 3: 1 - zodpovedá 186 mg účinnej látky), 10mg Propolis Moravia PM®

Prídavné látky: mikrokryštalická celulóza, polyvinylpyrrolidon, stearan horečnatý rastlinný

Dávkovanie: Užívajte 1 tabletu ráno a 1-2 tablety večer 30 minút pred jedlom, zapite vodou. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-6 týždňov. Počas roka sa odporúča očistnú kúru zopakovať.

Balenie: 60 tabliet - dávka na 20-30 dní

Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Obsahuje včelí produkt propolis a ľubovník bodkovaný. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25°C. Chráňte pred slnkom.

 

Podľa účelu: Očista, regenerácia

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií