D-Manosa s propolisom 30 tbl.

D-Manosa s propolisom 30 tbl.

Kúpite u dodávateľa

PM D-Manosa s propolisom pre normálnu činnosť močových ciest. D-Manosa nie je organizmom ne-metabolizovaný a teda je tento doplnok stravy vhodný aj pre diabetikov.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

D-manosa je nemetabolizovaný prírodný monosacharid. Nemá sama o sebe vplyv na ľudské zdravie, ale po objave jej pozoruhodných fyzikálnych vlastností, ktoré spočívajú v absorpcii a vyplavovaní najmä nežiaducich baktérií E. Coli, ktoré sa nachádzajú napr. v močových cestách, sa stala dôležitou zložkou neinvazívnych očistných kúr močových ciest bez vedľajších účinkov.

Sekundárnym efektom je rýchla úľava od symptómov podráždených močových ciest. Selektívna očistná kúra pomocou D-manosy je účinná najmä u baktérií E. Coli, ktorým sú prisudzované nežiaduce indispozície močového mechúra. D-manosní efekt pomáha aj osobám s inkontinenciou.

D-Manoza nie je organizmom metabolizovaná a je teda tento doplnok stravy vhodný aj pre diabetikov.

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť D-Manoza

 

Odporúčam vám prečítať článok

Doplňujúce informácie

Zloženie: 400mg D-manóza, 10mg Propolis Moravia PM®

Prídavné látky: mikrokryštalická celulóza, polyvinylpyrrolidon, stearan horečnatý rastlinný

Dávkovanie: Užívajte 1-2 tablety 2x denne 20-30 minút pred jedlom, zapite vodou. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie: 30 tabliet - dávka na 7-15 dní

Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Obsahuje včelí produkt. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25°C. Chráňte pred slnkom.

 

Podľa účelu: Zápal močového mechúra

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie