D-Manosa s propolisom 30 tbl.

D-Manosa s propolisom 30 tbl.

Kúpite u dodávateľa

PM D-Manosa s propolisom pre normálnu činnosť močových ciest. D-Manosa nie je organizmom ne-metabolizovaný a teda je tento doplnok stravy vhodný aj pre diabetikov.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

D-manosa je nemetabolizovaný prírodný monosacharid. Nemá sama o sebe vplyv na ľudské zdravie, ale po objave jej pozoruhodných fyzikálnych vlastností, ktoré spočívajú v absorpcii a vyplavovaní najmä nežiaducich baktérií E. Coli, ktoré sa nachádzajú napr. v močových cestách, sa stala dôležitou zložkou neinvazívnych očistných kúr močových ciest bez vedľajších účinkov.

Sekundárnym efektom je rýchla úľava od symptómov podráždených močových ciest. Selektívna očistná kúra pomocou D-manosy je účinná najmä u baktérií E. Coli, ktorým sú prisudzované nežiaduce indispozície močového mechúra. D-manosní efekt pomáha aj osobám s inkontinenciou.

D-Manoza nie je organizmom metabolizovaná a je teda tento doplnok stravy vhodný aj pre diabetikov.

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť D-Manoza

 

Odporúčam vám prečítať článok

Doplňujúce informácie

Zloženie: 400mg D-manóza, 10mg Propolis Moravia PM®

Prídavné látky: mikrokryštalická celulóza, polyvinylpyrrolidon, stearan horečnatý rastlinný

Dávkovanie: Užívajte 1-2 tablety 2x denne 20-30 minút pred jedlom, zapite vodou. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie: 30 tabliet - dávka na 7-15 dní

Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Obsahuje včelí produkt. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25°C. Chráňte pred slnkom.

 

Podľa účelu: Zápal močového mechúra

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií