Uroval manosa Akut + s brusnicami 10 tbl.

Uroval manosa Akut + s brusnicami 10 tbl.

Kúpite u dodávateľa

Uroval manosa Akut plus s brusnicami je originálny komplex prírodných látok pre normálnu činnosť močového mechúra.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Uroval manosa Akut + je doplnok stravy pre normálnu činnosť močového mechúra obsahujúci jedinečnú kombináciu aktívnych zložiek - kvalitný extrakt kanadskej brusnice s vysokým obsahom proanthokyanidinov (PAC), monosacharid D-manosu a lyzát baktérie Escherichia coli.

Produkt Uroval manosa Akut plus obsahuje:

 • Proanthokynidiny a D-manóza - sú vysoko účinné zložky brusnice, ktoré sa po požití ľahko vstrebávajú do krvi, z krvi sú filtrované obličkami do moču, kde znemožňujú baktériám typu Escherichia coli prichytenie na povrchu stien močových ciest.
 • Brusnice (Vaccinium macrocarpon) - koncentrovaný a kvalitný extrakt garantuje príjem 50 mg proanthokyanidinov v dennej dávke 2 tabliet.
 • Lyzát Escherichia coli - sú porušené a rozbité bunky E. coli, ktoré stratili schopnosť vyvolať v organizme ochorenia (baktérie sú mŕtve a nepredstavujú teda žiadne riziko), ale je zachovaná schopnosť aktivovať imunitný systém organizmu.

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť Uroval na močový mechúr

 

Odporúčam vám prečítať článok

Doplňujúce informácie

Zloženie: 750mg D-manóza, 250mg Brusnica veľkoplodá (Vaccinium macrocarpon, extrakt, zodpovedá 25 mg PAC), 25mg Lyzát Escherichia coli

Prídavné látky: želatína, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), polyvinylpyrrolidon (zahusťovadlo)

Dávkovanie: Dospelí užívajú 2 tablety denne, deti 1 tabletu denne. Zapite dostatočným množstvom vody alebo iného nápoja. Pri ťažkostiach močových ciest a močového mechúra sa odporúča zvýšiť príjem tekutín.

Balenie: 10 tabliet - dávka na 5 dní

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Užívanie lieku deťmi nad 3 roky, tehotnými a dojčiacimi ženami je nutné konzultovať s lekárom. Neobsahuje lepok. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Nevystavujte priamemu slnku.

 

Podľa účelu: Zápal močového mechúra

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie