Uroval manosa Akut + s brusnicami 10 tbl.

Uroval manosa Akut + s brusnicami 10 tbl.

Kúpite u dodávateľa

Uroval manosa Akut plus s brusnicami je originálny komplex prírodných látok pre normálnu činnosť močového mechúra.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Uroval manosa Akut + je doplnok stravy pre normálnu činnosť močového mechúra obsahujúci jedinečnú kombináciu aktívnych zložiek - kvalitný extrakt kanadskej brusnice s vysokým obsahom proanthokyanidinov (PAC), monosacharid D-manosu a lyzát baktérie Escherichia coli.

Produkt Uroval manosa Akut plus obsahuje:

 • Proanthokynidiny a D-manóza - sú vysoko účinné zložky brusnice, ktoré sa po požití ľahko vstrebávajú do krvi, z krvi sú filtrované obličkami do moču, kde znemožňujú baktériám typu Escherichia coli prichytenie na povrchu stien močových ciest.
 • Brusnice (Vaccinium macrocarpon) - koncentrovaný a kvalitný extrakt garantuje príjem 50 mg proanthokyanidinov v dennej dávke 2 tabliet.
 • Lyzát Escherichia coli - sú porušené a rozbité bunky E. coli, ktoré stratili schopnosť vyvolať v organizme ochorenia (baktérie sú mŕtve a nepredstavujú teda žiadne riziko), ale je zachovaná schopnosť aktivovať imunitný systém organizmu.

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť Uroval na močový mechúr

 

Odporúčam vám prečítať článok

Doplňujúce informácie

Zloženie: 750mg D-manóza, 250mg Brusnica veľkoplodá (Vaccinium macrocarpon, extrakt, zodpovedá 25 mg PAC), 25mg Lyzát Escherichia coli

Prídavné látky: želatína, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), polyvinylpyrrolidon (zahusťovadlo)

Dávkovanie: Dospelí užívajú 2 tablety denne, deti 1 tabletu denne. Zapite dostatočným množstvom vody alebo iného nápoja. Pri ťažkostiach močových ciest a močového mechúra sa odporúča zvýšiť príjem tekutín.

Balenie: 10 tabliet - dávka na 5 dní

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Užívanie lieku deťmi nad 3 roky, tehotnými a dojčiacimi ženami je nutné konzultovať s lekárom. Neobsahuje lepok. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Nevystavujte priamemu slnku.

 

Podľa účelu: Zápal močového mechúra

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie