GS Merilin nehormonálny preparát/klimaktérium 60+30tbl.

GS Merilin nehormonálny preparát/klimaktérium 60+30tbl.

Kúpite u dodávateľa

GS Merilin je prírodný nehormonálny preparát určený pre harmonické prežitie klimaktéria.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

GS Merilin je prírodný nehormonálny preparát určený pre harmonické prežitie klimaktéria.

Produkt GS Merilin je špeciálne určený pre ženy, ktoré si želajú harmonicky prežiť obdobie prechodu a zostať svieži aj v ďalších rokoch. Predstavuje bezpečnú a účinnú alternatívu pre ženy, ktoré z akéhokoľvek dôvodu nemôžu alebo nechcú užívať hormóny.

 

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť Harmony na klimaktérium

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: 250mg Vápnik (fosforečnan vápenatý), 20mg Ploštičník hroznatý (Cimicifuga racemosa, sušený podzemok), 0,01mg Vitamín D3 (cholekalciferol)

Prídavné látky: protihrudkujúca látka (stearan horečnatý, kyselina stearová), plnidlo (sodná soľ karboxycelulózy), poťahovacie látka (hydroxypropalmethylcelulóza), farbivo (oxid titančitý)

Dávkovanie: Užívajte 1 tabletu denne. Tablety sa užívajú celé, nerozhryzené počas jedla alebo po jedle a zapíjajú sa dostatočným množstvom vody. Odporúčaná doba užívania je aspoň 2 mesiace. Efekt GS Merilinu možno očakávať najskôr po 2-4 týždňoch užívania.

Odporúčanie: V období klimaktéria sa odporúča pravidelná preventívna gynekologická kontrola vždy po 6 mesiacoch. V prípade podozrenia na ochorenie pečene prípravok neužívajte a vyhľadajte lekára.

Balenie: 60 tabliet + 30 tabliet ZADARMO - dávka na 3 mesiace

Upozornenie: Doplnok stravy. GS Merilin je možné užívať ako alternatívu hormonálnych prípravkov, neodporúča sa však užívať ho bez súhlasu lekára zároveň s týmito prípravkami! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Pripravený nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte pri teplote 15-25°C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

 

Podľa problému: Klimaktérium

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií