GS Merilin nehormonálny preparát/klimaktérium 60+30tbl.

GS Merilin nehormonálny preparát/klimaktérium 60+30tbl.

Kúpite u dodávateľa

GS Merilin je prírodný nehormonálny preparát určený pre harmonické prežitie klimaktéria.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

GS Merilin je prírodný nehormonálny preparát určený pre harmonické prežitie klimaktéria.

Produkt GS Merilin je špeciálne určený pre ženy, ktoré si želajú harmonicky prežiť obdobie prechodu a zostať svieži aj v ďalších rokoch. Predstavuje bezpečnú a účinnú alternatívu pre ženy, ktoré z akéhokoľvek dôvodu nemôžu alebo nechcú užívať hormóny.

 

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť Harmony na klimaktérium

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: 250mg Vápnik (fosforečnan vápenatý), 20mg Ploštičník hroznatý (Cimicifuga racemosa, sušený podzemok), 0,01mg Vitamín D3 (cholekalciferol)

Prídavné látky: protihrudkujúca látka (stearan horečnatý, kyselina stearová), plnidlo (sodná soľ karboxycelulózy), poťahovacie látka (hydroxypropalmethylcelulóza), farbivo (oxid titančitý)

Dávkovanie: Užívajte 1 tabletu denne. Tablety sa užívajú celé, nerozhryzené počas jedla alebo po jedle a zapíjajú sa dostatočným množstvom vody. Odporúčaná doba užívania je aspoň 2 mesiace. Efekt GS Merilinu možno očakávať najskôr po 2-4 týždňoch užívania.

Odporúčanie: V období klimaktéria sa odporúča pravidelná preventívna gynekologická kontrola vždy po 6 mesiacoch. V prípade podozrenia na ochorenie pečene prípravok neužívajte a vyhľadajte lekára.

Balenie: 60 tabliet + 30 tabliet ZADARMO - dávka na 3 mesiace

Upozornenie: Doplnok stravy. GS Merilin je možné užívať ako alternatívu hormonálnych prípravkov, neodporúča sa však užívať ho bez súhlasu lekára zároveň s týmito prípravkami! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Pripravený nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte pri teplote 15-25°C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

 

Podľa problému: Klimaktérium

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie