GS Merilin Harmony nehormonálny preparát/klimaktérium 60+30tbl.

GS Merilin Harmony nehormonálny preparát/klimaktérium 60+30tbl.

Kúpite u dodávateľa

GS Merilin Harmony je vysoko účinný nehormonálny preparát určený pre obdobie klimaktéria.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

GS Merilin Harmony je vysoko účinný nehormonálny preparát určený pre obdobie klimaktéria.

Prípravok GS Merilin Harmony je určený pre ženy, ktorým záleží najmä na psychickej pohode a vyrovnanosti v období klimaktéria a ktoré si želajú zostať svieže aj v ďalších rokoch. GS Merilin Harmony predstavuje nehormonálnu riešenie v období klimaktéria, teraz ešte s vyššou účinnosťou.

Prípravok GS Merilin Harmony je bezpečný pri dlhodobom užívaní, nespôsobuje váhový prírastok a nezhoršuje kŕčové žily, ktorými trpí v klimaktériu viac ako tretina žien. Doplnok stravy GS Merilin Harmony je vhodný aj pre ženy, ktoré majú pravidelnú menštruáciu, ale začínajú sa u nich prejavovať zmeny spojené s obdobím klimaktéria.

 

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť produkt na klimaktérium

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: 250mg Vápnik (fosforečnan vápenatý), 150mg Ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum, extrakt z vňate), 20mg Ploštičník hroznatý (Cimicifuga racemosa, extakt z podzemku), 0,01mg Vitamín D3 (cholekalciferol)

Prídavné látky: celulóza, karboxymetylcelulóza (plnidlá), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), hydroxypropylmethylcelulóza, mastenec (poťahovacie látka), oxid titaničitý (farbivo)

Dávkovanie: Užívajte 1 tabletu denne počas jedla.

Balenie: 60 tabliet + 30 tabliet ZADARMO - dávka na 3 mesiace

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. V prípade podozrenia na ochorenie pečene prípravok neužívajte a vyhľadajte lekára. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte pri teplote 10-25°C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez lepku, bez cukru a bez laktózy.

 

Podľa problému: Klimaktérium

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie