GS Merilin Harmony nehormonálny preparát/klimaktérium 60+30tbl.

GS Merilin Harmony nehormonálny preparát/klimaktérium 60+30tbl.

Kúpite u dodávateľa

GS Merilin Harmony je vysoko účinný nehormonálny preparát určený pre obdobie klimaktéria.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

GS Merilin Harmony je vysoko účinný nehormonálny preparát určený pre obdobie klimaktéria.

Prípravok GS Merilin Harmony je určený pre ženy, ktorým záleží najmä na psychickej pohode a vyrovnanosti v období klimaktéria a ktoré si želajú zostať svieže aj v ďalších rokoch. GS Merilin Harmony predstavuje nehormonálnu riešenie v období klimaktéria, teraz ešte s vyššou účinnosťou.

Prípravok GS Merilin Harmony je bezpečný pri dlhodobom užívaní, nespôsobuje váhový prírastok a nezhoršuje kŕčové žily, ktorými trpí v klimaktériu viac ako tretina žien. Doplnok stravy GS Merilin Harmony je vhodný aj pre ženy, ktoré majú pravidelnú menštruáciu, ale začínajú sa u nich prejavovať zmeny spojené s obdobím klimaktéria.

 

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť produkt na klimaktérium

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: 250mg Vápnik (fosforečnan vápenatý), 150mg Ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum, extrakt z vňate), 20mg Ploštičník hroznatý (Cimicifuga racemosa, extakt z podzemku), 0,01mg Vitamín D3 (cholekalciferol)

Prídavné látky: celulóza, karboxymetylcelulóza (plnidlá), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), hydroxypropylmethylcelulóza, mastenec (poťahovacie látka), oxid titaničitý (farbivo)

Dávkovanie: Užívajte 1 tabletu denne počas jedla.

Balenie: 60 tabliet + 30 tabliet ZADARMO - dávka na 3 mesiace

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. V prípade podozrenia na ochorenie pečene prípravok neužívajte a vyhľadajte lekára. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte pri teplote 10-25°C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez lepku, bez cukru a bez laktózy.

 

Podľa problému: Klimaktérium

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií