Kapucínka väčšia tbl.90 + 10 zadarmo

Kapucínka väčšia tbl.90 + 10 zadarmo

Kúpite u dodávateľa

Kapucínka väčšia sa pokladá za silné prírodné antibiotikum. Bylina sa používa na liečbu chronických aj akútnych zápalov močových aj dýchacích ciest.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Kapucínka väčšia je silné prírodné antibiotikum, účinkuje proti baktériám. Pomáha pri očiste močových ciest, pôsobí močopudne a priaznivo napomáha pri infekciách močových a dýchacích ciest. Behom dvoch mesiacov likviduje v tele väčšinu choroboplodných baktérií. Podporuje rast vlasov, a pôsobí proti ich vypadávaniu. Napomáha mierne rozširovať koronárne cievy srdca.

Tento produkt obsahuje mikronizovaný extrakt rastliny Kapucínka väčšia, čo znamená, že jeho častice sú dostatočne malé, aby sa cez tenké črevo dostali do celého organizmu. 

Kapucínka pochádza z Južnej Ameriky a kultivuje sa po celom svete na okrasu. Má charakteristickú zemitú pachuť, spočiatku nevýraznú, po chvíli ostro pálivú. Obsahuje veľa vitamínu C, čím zaručuje spoľahlivé účinkovanie. Okrem toho obsahuje glykozid glukotropeolín, mastné kyseliny, bielkoviny, glukózu, draslík a iné minerálne látky.

Hlavný význam bylinky je v oblasti antibiotického pôsobenia na baktérie streptokokov, stafylokokov, baktérie napádajúca močový trakt, ľadviny (proteus vulgaris), nakazenie z výkalov (eischeria coli), salmonely a ďalších a to v oblasti dýchacích, močových a gynekologických ciest.

 

Kúpiť kapucínku na močové csty

 

Odporúčam vám prečítať článok

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: Kapucínka väčšia extrakt - mikronizovaný 200 mg, inulín 22,5 mg

Dávkovanie: 2-3 x denne 1 tableta. Tableta sa užíva vcelku, najlepšie po jedle, zapiť dostatočným množstvom tekutín.

Balenie: 90 tabliet + 10 ks zadarmo

Upozornenie: Kapucínka väčšia Akut Forte je výživový doplnok. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy!

  

Podľa problému: Prírodné antibiotiká
Podľa účelu: Prírodné antibiotiká, Zápal močového mechúra
Podľa účelu: Baktérie
Podľa druhu: Kapucínka väčšia

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií