Kapucínka väčšia Akut Forte s brusnicami 20tabliet

Kapucínka väčšia Akut Forte s brusnicami 20tabliet

Kúpite u dodávateľa

Kapucínka je prírodné antibiotikum na liečbu chronických a akútnych zápalov močových aj dýchacích ciest.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Kapucínka väčšia je silné prírodné antibiotikum, ktoré účinkuje proti baktériám. Pomáha pri očiste močových ciest, pôsobí močopudne a priaznivo napomáha pri infekciách močových a dýchacích ciest (schopnosťou riediť výlučky z priedušiek). Behom dvoch mesiacov likviduje v tele väčšinu choroboplodných baktérií. Podporuje rast vlasov, a pôsobí proti ich vypadávaniu.

Kapucínka pochádza z Južnej Ameriky a kultivuje sa po celom svete na okrasu. Má charakteristickú zemitú pachuť, spočiatku nevýraznú, po chvíli ostro pálivú. Obsahuje veľa vitamínu C, čím zaručuje spoľahlivé účinkovanie. Okrem toho obsahuje glykozid glukotropeolín, mastné kyseliny, bielkoviny, glukózu, draslík a iné minerálne látky.

Hlavný význam bylinky je v oblasti antibiotického pôsobenia na baktérie streptokokov, stafylokokov, baktérie napádajúca močový trakt, ľadviny (proteus vulgaris), nakazenie z výkalov (eischeria coli), salmonely a ďalších a to v oblasti dýchacích, močových a gynekologických ciest.

Tento produkt obsahuje mikronizovaný extrakt rastliny Kapucínka väčšia, čo znamená, že jeho častice sú dostatočne malé, aby sa cez tenké črevo dostali do celého organizmu. Ďalej obsahuje extrakt z Kanadskej brusnice a látku D-manosa. D-manosa znemožňuje uchytenie zápalových baktérií na stenách močového mechúra. Tie sú následne odplavené z tela močom.

Brusnice sú známe svojimi dezinfekčnými účinkami. Sú botahým zdrojom prírodných látok, ktoré bránia premnoženiu baktérií a ich prichyteniu sa k výstelke močových ciest. Zároveň pôsobia v močových cestách ako silný antioxidant.

 

Kúpiť kapucínku na močové csty

 

Odporúčam vám prečítať článok

Doplňujúce informácie

Zloženie: kapucínka väčšia 100 mg, D-manosa 300 mg, kanadská brusnica extrakt 200 mg, objemové činidlo - mikrokryštalická celulóza, emulgátor - stearan horečnatý v 1 tablete

Dávkovanie: 2-3 x denne 1 tableta. Tableta sa užíva vcelku, najlepšie po jedle, zapiť dostatočným množstvom tekutín.

Balenie: 20 tabliet

Upozornenie: Kapucínka väčšia Akut Forte je výživový doplnok. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy!

 

Podľa problému: Prírodné antibiotiká
Podľa účelu: Prírodné antibiotiká, Zápal močového mechúra
Podľa účelu: Baktérie, Prírodné antibiotikum

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie