Mega Brusnice 500mg 50 kapsúl

Mega Brusnice 500mg 50 kapsúl

Kúpite u dodávateľa

Mega Brusnice obsahujú 100% prírodný štandardizovaný extrakt z celých plodov veľkoplodých kanadských brusníc s vysokým podielom brusnicovej vlákniny, ktorý normalizuje zdravie a funkcie močových ciest a obličiek.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Mega Brusnice obsahujú 100% prírodný štandardizovaný extrakt z celých plodov veľkoplodých kanadských brusníc s vysokým podielom brusnicovej vlákniny, ktorý normalizuje zdravie a funkcie močových ciest a obličiek.

Jedna kapsula je ekvivalentná 8-10 pohárom čerstvej koncentrovanej šťavy alebo 17 000mg čerstvých veľkoplodých kanadských brusníc. Unikátna patentovaná technológia výroby Cran-Max-BioShield využíva brusnicovou vlákninu k ochrane účinných látok pri prechode tráviacim traktom a umožňuje tak ich maximálne využitie. 

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť mega brusnice

 

Odporúčam vám prečítať článok

Doplňujúce informácie

Zloženie: 500mg Cran-Max brusnicový extrakt 34: 1 a brusnicový bielkovinový prášok (brusnica veľkoplodá, Vaccinium macrocarpon)

Prídavné látky: želatina, prečistená voda, stearát horečnatý, oxid kremičitý

Dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu denne s jedlom. Pre maximálny efekt používajte minimálne 4 týždne.

Doporučené dávkovanie: pri inkontinencii 1-2 kapsule po dobu minimálne 3 týždne, pri silnej menštruácii začnite s užívaním 3 dni pred očakávanou menštruáciou, pri akútnych problémoch zvolte v prvých dňoch vyššiu dávku.

Balenie: 50 kapsúl + 10 kapsúl ZDARMA - dávka na 2 mesiace

Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Pokiaľ užíváte přípravky na snížení srážlivosti krve, je nutná konzultace s lékařem. Vhodný i pro opakované záněty močových cest. Povrch kapsle zvyšuje šetrnost k trávicímu ústrojí a nedráždí tolik žaludek. Lze bez problémů kombinovat s případně předepsanými antibiotiky. Neobsahuje žádné chemické konzervační látky, syntetická barviva, mléčné a pšeničné produkty, kvasinky ani cukr nebo jiná sladidla. Ukládejte mimo dosah dětí. Země původu Švýcarsko.

 

Podľa problému: Menštruácia
Podľa účelu: Zápal močového mechúra

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie