Imunity Swiss Laktobacily+inulín 60 tob.

Imunity Swiss Laktobacily+inulín 60 tob.

Kúpite u dodávateľa

Produkt Swiss Imunit Laktobacily obsahuje jedinečnú účinnú zložku Jogokult Inulín: kombináciu 5 kmeňov probiotických kultúr a prebiotickej diétnej vlákniny inulín.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Produkt Swiss Imunit Laktobacily obsahuje jedinečnú účinnú zložku Jogokult Inulín (kombináciu 5 kmeňov probiotických kultúr a prebiotickej diétnej vlákniny inulín), ktorá prispieva k normálnej činnosti imunitného systému ak rovnováhe prirodzenej črevnej mikroflóry.

Probiotické mikroorganizmy obsiahnuté v prípravku Imunit Swiss Laktobacily obsahujú:

 • Lactobacillus rhamnosus 55%,
 • Bifidobacterium bifidum 20%,
 • Lactobacillus casei 15%,
 • Bifidobacterium longum 5%,
 • Lactobacillus acidophilus 5%.

 

Kúpiť Lactobacily+inulín

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: Enkapsulovaný probiotické mikroorganizmy (12 mld. CFU), Inulín (prebiotikum), Vitamín C (kyselina L-askorbová, askorbát sodný)

Prídavné látky: maltodextrín (excipient k udržaniu bakteriálnej koncentrácie), stearan horečnatý (lubrikant), rastlinný olej (granulačné zložka), želatína (kapsula), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), oxid titaničitý (farbivo)

Dávkovanie: Užívajte 1-2 kapsuly denne najlepšie po jedle a zapite dostatočným množstvom tekutín.

Balenie: 60 tob. + 12 tob. ZADARMO - dávka na 1-2 mesiace

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky.

 

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie