Lactobacily Symbi II 60 kapsúl

Lactobacily Symbi II 60 kapsúl

Kúpite u dodávateľa

Symbi II Laktobacily - tvoria priaznivé prostredie pre mikrobiologickú rovnováhu • Vytvárajú prirodzenú bariéru infekčným mikróbom • Podporujú vylučovanie • Prospievajú črevnej peristaltike • Zvyšujú vstrebávanie vápnika • Zasahujú do metabolizmu cukrov

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Symbi II je dôležitým pokračovaním probiotických prostriedkov, prípravku Symbi I.

Laktobacily - mliečne baktérie sú hlavnou časťou mikroflóry tráviaceho systému. Patria medzi mikroorganizmy ľudskému telu vlastné. Zabezpečujú v mikroflóre niekoľko funkcií. V zažívacom trakte tvoria priaznivé prostredie pre mikrobiologickú rovnováhu a vytvárajú prirodzenú bariéru infekčným mikróbom. Podporujú vylučovanie exkrementov a prospievajú črevnej peristaltike, odstraňujú neznášanlivosť na laktózu, zvyšujú vstrebávanie vápnika, zasahujú do metabolizmu cukrov, ovplyvňujú tvorbu niektorých vitamínov najmä skupiny B a K. Obmedzujú hnilobné procesy.

Existencia laktobacilov je znižovaná

 • stresovým spôsobom života,
 • užívaním antibiotík a iných chemických prostriedkov,
 • rovnako tak vytváraním nesprávneho pH v čreve, kde prevažujú sladkosti, výrobky z bielej múky, hamburgery, limonády a tiež alkohol.

Ako prinavrátiť črevám zdravie

Prvou úlohou je pripraviť v čreve podmienky pre správne osídlenie ochrannými laktobacilmi. Najprv sa črevo čistí, uvoľní sa tu kyslík, ktorý sa nepáči bezkyslíkatým - škodlivým mikroorganizmom, upokojí zápal alebo podráždenú črevnej sliznici.

1. Produkt, ktorý sa volá Symbi I - probiotikum, dávame 3 x 2 kapsule pol hodiny po jedle/balenie = 10 dní. Po možnej počiatočnej hnačke sa upravuje zažívací rytmus, dôjde k správnemu osídleniu črevnej mikroflóry, teda vytvoríme základ pre tráviace a absorpčné pochody, aby tenké črevo mohlo kvalitne vstrebávať minerály a stopové prvky, a zlepší sa lymfatický odtok, ide vlastne o posilnenie imunity - hovoríme o probiotickej liečbe! Nie o antibiotickej, ale o probiotickej.

2. Po využití Symbi I - probiotikum pridáme Symbi II - laktobacily. Teraz ide o vlastné osídlenie správnymi mikroorganizmami. Prvý týždeň môžeme dávať väčšiu dávku - 2 x 1tbl., potom ju upravíme na udržiavaciu dávku1 x 1 tbl. za deň.

Platí pravidlo: Keď sa dobre darí Laktobacilom - zle sa darí škodlivým mikroorganizmom a dobre sa darí telu ako celku a opačne. V akom stave je črevná sliznica, v takom stave sú aj tie ostatné. Môžeme teda hovoriť o detoxikácii, regenerácii, prirodzenej imunomodulácii.

 

Kúpiť Lactobacily

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: Lactobacillus Acidophilus (mliečna baktérie), Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum (mliečna baktérie), Vitamín C (kyselina L-askorbová, askorbát sodný)

Prídavné látky: maltodextrín, stearan horečnatý, želatínová kapsula

Dávkovanie: Užívajte 1-3 kapsule denne s jedlom, prehltnite celé, dostatočne zapite. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie: 60 kapsúl - dávka na 20-60 dní

Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C v uzavretom obale.

 

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie