Lactobacily Symbi II 60 kapsúl

Lactobacily Symbi II 60 kapsúl

Kúpite u dodávateľa

Symbi II Laktobacily - tvoria priaznivé prostredie pre mikrobiologickú rovnováhu • Vytvárajú prirodzenú bariéru infekčným mikróbom • Podporujú vylučovanie • Prospievajú črevnej peristaltike • Zvyšujú vstrebávanie vápnika • Zasahujú do metabolizmu cukrov

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Symbi II je dôležitým pokračovaním probiotických prostriedkov, prípravku Symbi I.

Laktobacily - mliečne baktérie sú hlavnou časťou mikroflóry tráviaceho systému. Patria medzi mikroorganizmy ľudskému telu vlastné. Zabezpečujú v mikroflóre niekoľko funkcií. V zažívacom trakte tvoria priaznivé prostredie pre mikrobiologickú rovnováhu a vytvárajú prirodzenú bariéru infekčným mikróbom. Podporujú vylučovanie exkrementov a prospievajú črevnej peristaltike, odstraňujú neznášanlivosť na laktózu, zvyšujú vstrebávanie vápnika, zasahujú do metabolizmu cukrov, ovplyvňujú tvorbu niektorých vitamínov najmä skupiny B a K. Obmedzujú hnilobné procesy.

 

Existencia laktobacilov je znižovaná

  • stresovým spôsobom života,
  • užívaním antibiotík a iných chemických prostriedkov,
  • rovnako tak vytváraním nesprávneho pH v čreve, kde prevažujú sladkosti, výrobky z bielej múky, hamburgery, limonády a tiež alkohol

 

Ako prinavrátiť črevám zdravie

Prvou úlohou je pripraviť v čreve podmienky pre správne osídlenie ochrannými laktobacilmi. Najprv sa črevo čistí, uvoľní sa tu kyslík, ktorý sa nepáči bezkyslíkatým - škodlivým mikroorganizmom, upokojí zápal alebo podráždenú črevnej sliznici.

1. Produkt, ktorý sa volá Symbi I - probiotikum, dávame 3 x 2 kapsule pol hodiny po jedle/balenie = 10 dní. Po možnej počiatočnej hnačke sa upravuje zažívací rytmus, dôjde k správnemu osídleniu črevnej mikroflóry, teda vytvoríme základ pre tráviace a absorpčné pochody, aby tenké črevo mohlo kvalitne vstrebávať minerály a stopové prvky, a zlepší sa lymfatický odtok, ide vlastne o posilnenie imunity - hovoríme o probiotickej liečbe! Nie o antibiotickej, ale o probiotickej.

2. Po využití Symbi I - probiotikum pridáme Symbi II - laktobacily. Teraz ide o vlastné osídlenie správnymi mikroorganizmami. Prvý týždeň môžeme dávať väčšiu dávku: 2 x 1tbl., potom ju upravíme na udržiavaciu dávku: 1 x 1 tbl. za deň.

Platí pravidlo: Keď sa dobre darí prospešným baktériám (probiotiká) - zle sa darí škodlivým mikroorganizmom: dobre sa darí telu ako celku a opačne. V akom stave je črevná sliznica, v takom stave sú aj ostatné orgány. Pri pravidelnom dopĺňaní probiotík môžeme teda hovoriť o detoxikácii, regenerácii, prirodzenej imunomodulácii celého organizmu.

 

Kúpiť Lactobacily

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: Lactobacillus Acidophilus (mliečna baktérie), Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum (mliečna baktérie), Vitamín C (kyselina L-askorbová, askorbát sodný)

Prídavné látky: maltodextrín, stearan horečnatý, želatínová kapsula

Dávkovanie: Užívajte 1-3 kapsule denne s jedlom, prehltnite celé, dostatočne zapite. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie: 60 kapsúl - dávka na 20-60 dní

Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C v uzavretom obale.

 

Zistite ako podporiť imunitu voči mikroorganizmom

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií